Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Syn Wellman nie mieszka sam! Doczekała się wnuka?
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 18.02.2024 09:32

Syn Wellman nie mieszka sam! Doczekała się wnuka?

Dorota Wellman
KAPiF; Dorota Wellman szczerze o synu

Dorota Wellman jest jedną z najbardziej lubianych i rozpoznawalnych prezenterek telewizyjnych. Cechuje się nie tylko niesamowitym profesjonalizmem, ale także ogromnym poczuciem humoru i dystansem. Choć często można spotkać ją na wizji i przysłuchiwać się prowadzonym przez nią rozmowom, to jednak ona sama rzadko wypowiada się na tematy prywatne. Tym razem odeszła od tej reguły i opowiedziała o swoim jedynym synu, Jakubie.

Dorota Wellman jest lubianą prezenterką

Dorota Wellman na wizji pracuje już od wielu lat, jednak w ostatnim czasie najczęściej można zobaczyć ją w “Dzień Dobry TVN”, gdzie wraz z Marcinem Prokopem i zaproszonymi do studia gośćmi poruszają wiele tematów, zarówno tych zabawnych, jak i smutnych, a także pouczających i uświadamiających. 

Duet ten cieszy się dużym zainteresowaniem widzów, którzy z zaciekawieniem zasiadają przed odbiornikami, by zobaczyć, czym tym razem ich zaskoczą. A pomysłów do zaintrygowania widzów zdecydowanie im nie brakuje.

Dorota Wellman i Marcin Prokop
fot. KAPIF;Dorota Wellman szczerze o synu
Wellman nie pokazuje męża. Ma ważne powody. Kim jest?

Dorota Wellman rzadko opowiada o prywatnych sprawach

Dorota Wellman, choć jest osobą publiczną i cieszy się dużym zainteresowaniem widzów, rzadko opowiada o swoim życiu prywatnym, A co wiemy na ten temat? Otóż prezenterka jest mężatką - wyszła przed laty za Krzysztofa Wellmana, który jest fotografem. Małżonkowie doczekali się narodzin syna Jakuba, który dziś jest dorosłym mężczyzną.

Jedyną latorośl Doroty Wellman można było poznać w 2022 roku, gdy wraz ze swoją sławną pojawił się w “Dzień Dobry TVN”. Wówczas prezenterka opowiedziała o swoich metodach wychowawczych, które pomogły jej w nauczeniu wówczas młodego chłopca, jak powinien traktować kobiety.

Uczę go, że to jest konieczne partnerstwo w naszym życiu - i kobieta i mężczyzna mają dokładnie takie same prawa, więc nie powinny być w ich relacjach żadne różnice - wyjawiła wówczas.

Jakiś czas temu matka i syn wystartowali z nowym projektem, którym jest podcast noszący tytuł “WELLcome w popkulturze”, gdzie rozmawiają nie tylko pomiędzy sobą, ale także wraz z zaproszonymi gośćmi na tematy popularnonaukowe. Materiały, które następnie zamieszczane są na YouTube na wspólnie prowadzonym kanale, są obszerne, wyjaśniają wiele kwestii, jednak, co najważniejsze, nie brakuje w nich humoru, z którego słynie Dorota Wellman.

Choć obecnie wspólnie pracują nad projektem, to niegdyś Jakub Wellman ukrywał, kim są jego rodzice. Jaki był powód tej decyzji? Młody mężczyzna zapewne chciał, by jego osiągnięcia opierały się na talencie, a nie na znanym nazwisku.

Na studiach długo ukrywał, że jest naszym synem. Jak odkryli to na trzecim roku, to się trochę zdziwili - powiedziała Dorota Wellman podczas trwania “Dzień Dobry TVN”.

Dorota i Jakub Wellmanowie
kadr YouTube @WELLcome w popkulturze; Dorota Wellman szczerze o synu
Dorota i Jakub Wellmanowie
fot. AKPA;Dorota Wellman szczerze o synu

Dorota Wellman szczerze o synu

Choć zwykle Dorota Wellman nie zdradza szczegółów dotyczących swojego życia prywatnego oraz jej syna, w pewnym momencie uchyliła rąbka tajemnicy, który być może ciekawił fanów Jakuba. Prezenterka zdradziła, jakiego stanu cywilnego jest jej jedynak oraz wyjawiła, z kim mieszka.

Jeszcze kawaler. Jeszcze kawaler i liczę na to, że to się kiedyś zmieni. Na razie kawaler z psem. Pies jest szatanem, więc zestaw jest świetny. Pies jest czarnym wilkiem, więc możesz sobie wyobrazić, że jest szatankiem wcielonym, ale uroczym. Tylko wszyscy się boją szatana - wyjawiła podczas rozmowy z Andrzejem Sołtysikiem dla “Świata Gwiazd”.

Dorota Wellman
fot. KAPIF;Dorota Wellman szczerze o synu