Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Poranek w TVN bez "Dzień Dobry TVN"? Zdziwicie się już jutro
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 16.02.2024 16:57

Poranek w TVN bez "Dzień Dobry TVN"? Zdziwicie się już jutro

Dzień dobry TVN
Poranek w TVN bez "Dzień Dobry TVN"? Fot. kadr z programu "Dzień dobry TVN", prod. TVN, wyd. 2024 r., Player

"Dzień dobry TVN" tradycyjnie gości o poranku w domach wielu Polaków, jednak ta reguła zostanie brutalnie przerwana. Marcin Prokop i Dorota Wellman nagle poinformowali o tym widzów. I to w niezwykle ciekawy sposób.

"Dzień dobry TVN" nieoczekiwanie zniknie z ramówki TVN?

Choć odwieczna wojna między "Pytaniem na śniadanie" a "Dzień dobry TVN" trwa w najlepsze, druga ze stacji postanowiła oddać berło pierwszeństwa mediom publicznym. Tak wynika z informacji, jakie w piątek przedstawili Dorota Wellman i jej wierny telewizyjny kompan.

Marcin Prokop miał bowiem za zadanie, by delikatnie dać widzom do zrozumienia, że jego koledzy z pracy nie będą mogli w pełni wypełnić swoich prezenterskich obowiązków. Dlaczego?

Dzień dobry TVN
"Dzień Dobry TVN".  Fot. kadr z programu "Dzień dobry TVN", prod. TVN, wyd. 2024 r., Player
Dorota Wellman sfukała go w "DDTVN". "Galopujesz się synek!"

Marcin Prokop przekazał widzom "DDTVN" nagłe informacje

Gospodarze "Dzień dobry TVN" w trakcie piątkowego wydania ni stąd i zowąd zaczęli opowiadać o słońcu, jakie można było zobaczyć za oknem wieżowca, w którym mieści się warszawskie studio programu.

Marcin Prokop, który przy tej okazji dowcipnie "słońcem" nazwał nie tylko widoczną aurę, ale także Dorotę Wellman, obwieścił fanom śniadaniówki informacje o nieoczekiwanych zmianach, jakie ich czekają.

Jeśli Państwo chcą razem z tym słońcem wstać jutro o poranku - odradzam - można jutro pospać - rozpoczął na antenie, po czym przeszedł do konkretnych wyjaśnień.

Dzień dobry TVN
Poranek w TVN bez "Dzień Dobry TVN"? Fot. kadr z programu "Dzień dobry TVN", prod. TVN, wyd. 2024 r., Player

Sobota bez części "Dzień dobry TVN". Co stacja pokaże w zamian?

Wizja dłuższej drzemki rzeczywiście może być nęcąca, jednak TVN wcale nie zamierza usypiać widzów na dobre. Choć "Dzień dobry TVN" w sobotę nie zacznie się o regularnej godzinie, fani nie muszą się obawiać. Format ruszy z opóźnieniem, o 10:30. 

Dorota Wellman, stawiając się w opozycji do Marcina Prokopa, wcale nie zachęcała do tego, by nie budzić się rano i nie włączać ulubionego kanału. Z czego wynika ta zmiana?

Przepraszam, protestuję. Proszę wstać rano, bo są skoki i może Polacy wreszcie skoczą do nieba - zagaiła, nie trzymając nikogo dłużej w niepewności.

Jeśli zatem ktoś chce, zamiast pasma śniadaniowego, sobotni poranek zacząć od zmagań Piotra Żyły i spółki, będzie mógł to zrobić już od 7:30. Wówczas w TVN zamiast "Dzień dobry TVN" zaczną się zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich w Sapporo. Będziecie oglądać, czy przełączycie na "Pytanie na śniadanie"?