Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Gwiazda kabaretów dołącza do "PnŚ"! Jak zareagują widzowie?
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 16.02.2024 08:29

Gwiazda kabaretów dołącza do "PnŚ"! Jak zareagują widzowie?

Nowi prowadzący "Pytania na śniadanie"
Gwiazda kabaretów dołącza do "Pytania na śniadanie"! Kochają ją miliony. Jak zareagują widzowie?/AKPA, canva.com

"Pytanie na śniadanie" w ostatnim czasie przeszło spektakularne zmiany i niemal nie przypomina już programu, którym było jeszcze kilka miesięcy temu. Parę tygodni wystarczyło, aby "pozbyć się" całej dotychczasowej obsady i zastąpić ją nowymi gwiazdami. Właśnie poznaliśmy jedno z ostatnich nazwisk, które zasili szeregu prowadzących.

"Pytanie na śniadanie". Do ekipy dołącza kolejna gwiazda

"Pytanie na śniadanie", podobnie jak większość programów Telewizji Polskiej, po ostatnich zmianach w zarządzie Telewizji Polskiej dotknęły kolosalne zmiany. Pod nową władzą program przeszedł metamorfozę, a jedną z największych nowości jest zespół gospodarzy, w którym zabrakło miejsca dla dotychczasowych gwiazd - wiatr zmian dotknął nawet Tomasza Kammela, Macieja Kurzajewskiego i Katarzynę Cichopek!

W zaledwie kilka tygodni z porannym show musieli pożegnać się wszyscy dotychczasowi prowadzący, a produkcja niespecjalnie liczyła się z sympatiami widzów. Nic dziwnego, że najwięksi fani programu śniadaniowego TVP są niezadowoleni ze zmian, a niektórzy sugerują nawet, że "Pytanie na śniadanie" staje się kopią "Dzień dobry TVN".

Poranny format jest obecnie prowadzony przez cztery pary gospodarzy: Roberta Stockingera i Joannę Górską, Klaudię Carlos i Roberta El Gendiego, Katarzynę Dowbor i Filipa Antonowicza oraz Beatę Tadlę i Tomasza Tylickiego. Widzowie niespecjalnie pałają sympatią do nowego zespołu, ale wkrótce może się to zmienić - właśnie poznaliśmy nazwisko kolejnej gwiazdy, która dołączy do obsady jako jedna z ostatnich.

Zwrot akcji w "PnŚ". Widzowie są wściekli. Żądają reakcji władz

Wiemy, kim jest nowa prowadząca. To uwielbiana przez Polaków gwiazda

W czwartek na profilu programu w mediach społecznościowych pojawiło się tajemnicze ogłoszenie dotyczące gwiazd, które już wkrótce zasilić mają grono prezenterów. Choć TVP nie chciał wyjawić ich nazwisk... to wiemy już, kto najpewniej dołączy do programu.

W przyszłym tygodniu, na tych kanapach, zasiądzie nowa para prowadzących. Kasia i Piotr nie mogą się już doczekać spotkania z Wami! - czytamy na Instagramie “Pytania na śniadanie”.

Redakcji Świata Gwiazd udało się dowiedzieć, kim jest tajemnicza "Kasia". Okazuje się, że to doskonale znana artystka, którą kochają miliony Polaków.

Wiemy, kim jest tajemnicza "Kasia", która wkrótce poprowadzi "Pytanie na śniadanie"

Jak przekazała portalowi Świat Gwiazd osoba związana z produkcją "Pytania na śniadanie", nową prowadzącą programu zostanie Katarzyna Pakosińska, którą większość z nas doskonale kojarzy ze sceny kabaretowej - przede wszystkim z występów z Kabaretem Moralnego Niepokoju.

Nowe szefostwo TVP2 nie ma żadnych wątpliwości, że Kasia idealnie sprawdzi się w roli prowadzącej “Pytania na śniadanie”. Co więcej, władze stacji po cichu liczą na to, że za sprawą swojej charyzmy i pogodnej aparycji Pakosińska będzie na swoich zmianach przyciągać przed ekrany rekordową liczbę widzów - zdradza Światu Gwiazd osoba z produkcji.

Choć decyzja o obsadzeniu gwiazdy kabaretowej może wydawać się nieco ryzykowna, to okazuje się, że Katarzyna Pakosińska ma już doświadczenie w prowadzeniu porannych programów Telewizji Polskiej. Przypominamy, że w przeszłości miała okazję pełnić funkcję gospodyni w formacie "Kawa czy herbata?", a w swojej karierze prowadziła również poranny program w Polskim Radiu.

Na chwilę obecną niestety nie wiadomo jeszcze, kto zostanie ekranowym partnerem Katarzyny Pakosińskiej. Widzowie snują domysły, "kim jest tajemniczy Piotr?" - w komentarzach pojawiają się najbardziej zaskakujące przewidywania - od Piotra Gąsowskiego aż po Piotra Kraśkę.


Myślicie, że Katarzyna Pakosińska sprawdzi się w roli gospodyni "Pytania na śniadanie"?

Katarzyna Pakosińska
KAPIF

Źródło: Świat Gwiazd