Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Strasburger będzie miał 90 lat, a jego żona ledwo 50. Idealna różnica?
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 18.02.2024 11:42

Strasburger będzie miał 90 lat, a jego żona ledwo 50. Idealna różnica?

Karol Strasburger
KAPiF

Karol Strasburger już od wielu lat aktywny jest w rodzimym show-biznesie, gdzie spełnia się jako aktor, ale przede wszystkim gospodarz “Familiady”. W pewnym momencie zyskał nawet miano “Króla sucharów”. Dużym zainteresowaniem cieszy się jego życie prywatne, a przede wszystkim to uczuciowe, bowiem wybranka prezentera jest młodsza od niego o 37 lat.

Karol Strasburger ukojenie po śmierci żony znalazł w ramionach pięknej Małgorzaty

Karol Strasburger i Irena Morcińczyk pobrali się w 1981 roku i spędzili razem ponad 30 lat. Niestety ich szczęście zostało przerwane przez ciężką chorobę, a w konsekwencji śmierć kobiety, do której doszło w 2013 roku. Ukochana aktora zmarła w wynik białaczki. Mówi się, że o walce z drastyczną przypadłością wiedziało niewiele osób.

Widziałam ja miesiąc temu na przyjęciu u znajomych. Poruszała się o kuli, nic mi nie powiedziała, że ciężko choruje. Mówiła tylko, że bardzo boli ja kręgosłup. Jak zawsze wyglądała pięknie, nic nie wskazywało na to, że coś złego się dzieje - mówiła Lucyna Zapart w rozmowie z “Super Expressem”.

Śmierć ukochanej było bolesnym ciosem zadanym prosto w serce aktora. Karol Strasburger w programie Wojciecha Jagielskiego zdradził, z czym musiał się wówczas zmierzyć.

Pozostała wielka pustka… Wiele rzeczy w moim życiu się zmieniło i wiele rzeczy stało się złych i nieszczęśliwych po śmierci Ireny - wyznał.

Okazało się, że czas, choć nie goi ran, wyraźnie je zabliźnia i pozwala na to, by móc ruszyć z miejsca. Tak było również w przypadku Karola Strasburgera. Gospodarz “Familiady” szczęście odnalazł u boku swojej agentki Małgorzaty Weremczuk, a ich uczucie zaowocowało ślubem oraz narodzinami córki.

Karol Strasburger z żoną
fot. KAPIF
"Familiada": Gdy prowadzący zadał pytanie zamarła. Ta wpadka ma szansę przejść do historii! Poszło o nietypową literę

Związek Karola Strasburgera i Małgorzaty Weremczuk wzbudził wiele emocji

Informacja dotycząca związku Karola Strasburgera i Małgorzaty Weremczuk wywołała ogromne kontrowersje i zainteresowanie. Wszystko za sprawą dzielącej ich różnicy wieku, która wynosi blisko 40 lat. Zdaje się jednak, że zakochani nic sobie nie robią z nieprzychylnych im komentarzy i celebrują uczucie, które ich połączyło. 

Wydaje mi się, że różnica wieku nie istnieje jako problem. On może istnieć, jeśli ktoś będzie to w ten sposób definiował - mówił prezenter w rozmowie z “Jastrząb Post”.

Przyznał jednak, że są relacje, które nie powinny mieć racji bytu, ponieważ nie mają szans na dalsze powodzenie. Wspomniał, że związki oparte wyłącznie na korzyściach majątkowych lub fascynacji wyłącznie wyglądem są złe.

Jeśli ten starszy jest zainteresowany tą młodszą osobą tylko przez wzgląd na wiek i ponętność, czy urodę, to na dłuższą metę to nie zadziała. A jak ta młodsza osoba, płci w tym wypadku pięknej, patrzy wyłącznie na grubość portfela, to też nic z tego nie będzie. Nie polecam takich rozwiązań, bo to jest bardzo krótkotrwałe i potem są rzeczywiście tragedie - wyjaśnił.

Karol Strasburger i Małgorzata Weremczuk przed pięcioma laty wzięli ślub. Również w 2019 roku przywitali na świecie swoją pierwszą pociechę - córkę Laurę. Prezenter został ojcem w siódmej dekadzie swojego życia, mimo to wielokrotnie podkreślał, że nie przeraża go późne ojcostwo. Choć jest szczęśliwy z powodu narodzin dziecka, kolejnego już nie planuje

Karol Strasburger
fot. KAPIF

Karol Strasburger zdradził sekret udanego związku

Karol Strasburger nie ukrywa, że z ukochaną łączy go niezwykła więź i świetnie się z nią dogaduje, a Małgorzata jest dla niego oparciem nie tylko podczas zawodowej pracy, ale także w życiu codziennym. A jaka jest jego recepta na udany związek? Okazuje się, że jest ona banalna. Przy okazji zdradził, jak zapatruje się na różnicę wieku w relacjach partnerskich.

Trzeba sobie spojrzeć w oczy i popatrzeć na swoje charaktery i potrzeby. Jeżeli jesteśmy podobni, to wiek nie ma znaczenia - wyjaśnił Karol Strasburger.

Karol Strasburger z żoną
fot. KAPIF
Karol Strasburger
fot. KAPIF