Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Grała Kasię Solejuk w serialu "Ranczo". Dziś trudno ją rozpoznać
Irmina Jach
Irmina Jach 01.04.2024 20:05

Grała Kasię Solejuk w serialu "Ranczo". Dziś trudno ją rozpoznać

Kasia Solejuk Ranczo
Fot. Kadr z serialu "Ranczo", reż. Wojciech Adamczyk prod. TVP

W marcu minęło osiemnaście lat od premiery kultowego serialu "Ranczo". Produkcja doczekała się aż dziesięciu sezonów, ciesząc się niesłabnącą popularnością wśród telewidzów. W serialu wystąpiła plejada największych gwiazd. Nie brakowało jednak młodych talentów. Jednym z nich była niewątpliwie Anna Stępień, która wcieliła się w rolę Kasi Solejuk. Co się z nią dzieje?

"Ranczo" podbiło serca polskich telewidzów

Mimo że "Ranczo" zniknęło z anteny TVP2 w 2016 roku, do dziś nie brakuje fanów mających nadzieję, że jeszcze zobaczą uwielbianych bohaterów w akcji. Nic dziwnego — historia Lucy, która przyjechała do Polski, by sprzedać odziedziczoną po babci posiadłość w miejscowości Wilkowyje, potrafiła poruszyć niemal wszystkich, niezależnie od wieku i zainteresowań.

Choć akcja serialu skupiała się głównie na perypetiach bohaterów granych przez gwiazdy pokroju Cezarego Żaka, Pawła Królikowskiego, Ilony Ostrowskiej i Artura Barcisia, przez historię przewijali się także aktorzy epizodyczni, w tym dziecięcy.

 

Jakub Rzeźniczak znów rozwścieczył internautów. Wystarczył jeden film

Kasia Solejuk z "Rancza" zniknęła ze świata show-biznesu

Jedną z najbardziej charakterystycznych bohaterek serialu "Ranczo" była urocza Kasia Solejuk, córka Kazimiery i Macieja Solejuków, w których role wcielali się Katarzyna Żak i Sylwester Maciejewski. Dziewczynka, podobnie jak jej rodzeństwo, słynęła z ponadprzeciętnej inteligencji i rezolutności. W jej rolę wcieliła się Anna Stępień.

Świetnie zapowiadająca się aktorka po zakończeniu zdjęć do "Rancza" postanowiła porzucić świat show-biznesu. 27-latka nie jest także tak aktywna w mediach społecznościowych, jak jej koleżanki po fachu. Nie znaczy to jednak, że w sieci nie można znaleźć jej aktualnych zdjęć.

ZOBACZ TAKŻE: Wstydliwa wpadka Macieja Musiała. Patrzyła na niego niemal cała Polska

Tak wygląda dziś Kasia Solejuk z serialu "Ranczo"

Oglądając fotografie publikowane przez Annę Stępień na Instagramie, trudno nie zauważyć, że serialowa Kasia Solejuk wyrosła na naprawdę piękną kobietę. Aktorka może pochwalić się burzą ciemnobrązowych, kręconych włosów i nienaganną figurą. Największą uwagę zwracają jednak jej duże, zielone oczy, którym nie sposób odmówić uroku.

z26955529IH,Anna-Wojcik---Kasia-Solejuk-z--Rancza-.jpg
Fot. Instagram @anna_stepien
z26955534IH,Anna-Wojcik---Kasia-Solejuk-z--Rancza-.jpg
Fot. Instagram @anna_stepien
Tagi: Ranczo TVP TVP2