Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Co obejrzeć w weekend w telewizji? Stacje prześcigają się w ofertach, od rana będą emitować same hity
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 09.12.2023 11:24

Co obejrzeć w weekend w telewizji? Stacje prześcigają się w ofertach, od rana będą emitować same hity

pilot
Alehandra13 z Pixabay;Co obejrzeć w weekend w telewizji?

Ten weekend zdecydowanie będzie pełen emocji, a wszystko za sprawą propozycji stacji, które będą emitowane w sobotę oraz niedzielę. To właśnie przygotowane dla widzów filmy rozgrzeją ich niemal do czerwoności, a fani dobrych produkcji nie będą musieli czekać do wieczora, by z wypiekami na twarzy oglądać to, co dzieje się na szklanych ekranach. Na co warto zwrócić uwagę?

TVP1 - sobota i niedziela

TVP1 na sobotnie popołudnie przygotowała dla swoich widzów świetne propozycje, które zapewne przeniosą ich w magiczny, telewizyjny świat. Na co warto zwrócić uwagę? Zacznijmy od serialu “Chłopi” w reżyserii Jana Rybkowskiego, który został nakręcony na podstawie powieści Władysława Reymonta o tym samym tytule. W sobotę o godzinie 14:55 będzie miał miejsce 9. odcinek.

Z kolei w niedzielę TVP1 wyemituje znakomity film, lubiany przez kolejne już pokolenie. Stanisław Bareja na swój sposób pokazał zabawne perypetie historyka, który został podejrzany o kradzież obrazu. By się ukryć, postanowi przebrać się za kobietę. Jak zapewne już się domyśliłaś, chodzi o “Poszukiwany, poszukiwana”, który zostanie wyemitowany o godzinie 15:20.

Ania i Jakub z "Rolnik szuka żony" są już po ślubie? Jeden szczegół zdradza wiele, w komentarzach wrze

TVP2 - sobota i niedziela

Sobotnie popołudnie na TVP2 będzie przepełnione teleturniejami, podczas których uczestnicy będą musieli wykazać znajomością muzyki, a także sprytem oraz talentem. Zacznie się już o 14:00 i maraton ten rozpocznie “Familiada” z niezastąpionym Karolem Strasburgerem na czele. Tuz po niej, o godzinie 14:35, uczestnicy zakręcą "Kołem fortuny", a następnie będą odgadywać ciekawe hasła. Potem o godzinie 15:15 właściciele talentów muzycznych będą walczyć, by wygrać swoją “Szansę na sukces. Opole 2024”. Po krótkiej przerwie od teleturniejów, kolejny pojawi się już o 18:20, gdy staną podczas walki w “Va banque”.

A jak będzie wyglądało niedzielne popołudnie w 2. programie Telewizji Polskiej? Będzie bardzo podobnie, jak w sobotę. Kolejny raz widzowie będą mieli okazję obejrzeć zmagania uczestników w lubianych teleturniejach. O 14:00 rozpocznie się “Familiada”, o 14:35 będzie “Koło fortuny”, o 15:15 kolej na “Szansę na sukces. Opole 2024”, a tuż po niej będzie kolejne muzyczne zmaganie, czyli “Tak to leciało”, wyemitowane o 16:15.

Polsat - sobota i niedziela

Teraz przejdźmy do Polsatu. Jakie produkcje znajdą tam widzowie, jeśli uruchomią ten program w sobotnie popołudnie? Będzie dużo seriali o życiu codziennym różnych osób, znajdujących się w pewnych miejscach. O 13:10 rozpocznie się program, podczas którego widzowie będą świadkami codzienności bieszczadzkich drwali, a to wszystko dzięki “Drwale i inne opowieści Bieszczadu”. Nieco później, bo o 14:40 zostanie wyemitowany odcinek lubianego przez wielu formatu o wiejskim życiu toczącym się na Podlasiu, czyli “Rolnicy. Podlasie”. Tuż po nim, od godziny 15:45 do 17:15 będzie maraton związany z codziennym losem osób osadzonych, czyli “Więzienie”. Potem przyjdzie kolej na dwa odcinki kultowych “Chłopaków do wzięcia”, które będzie można obejrzeć od godziny 17:45 do 18:50.

A jak będzie wyglądało niedzielne popołudnie w Polsacie? Rozpocznie się animacją lubianą nie tylko przez dzieci, ale również przez dorosłych, a mianowicie “Epoka lodowcowa: Wędrówka kontynentów”. Przygody mamuta, leniwca i tygrysa będziemy mogli obejrzeć już o godzinie 12:50. Następnie przyjdzie czas na kolejną dawką śmiechu, czyli “Planetę singli”, która zostanie emitowana o 14:50.

TVN - sobota i niedziela

W sobotnie popołudnie TVN będzie idealnym miejscem, gdzie odnajdą się fani sportu. Już od godziny 15:30 rozpocznie się Studio Pucharu Świata, gdzie zostaną omówione sytuacje związane z Pucharem Świata w skokach narciarskich, a zaledwie pół godziny później rozpoczną się “Skoki narciarskie: Puchar Świata mężczyzn w Klingenthalu”. Zawody przeplatane będą rozprawianiem o nich w studio i całość emisji zakończy się o godzinie 18:30.

W niedzielę TVN zdecydowanie nie zwolni obrotów. Ponownie widzowie będą mogli być świadkami narciarskich starań nie tylko Polaków, ale także reprezentantów innych krajów. I tak samo jak poprzedniego dnia, “Skoki narciarskie: Puchar Świata mężczyzn w Klingenthalu” będzie emitowany na przemian ze “Studio Pucharu Świata”. Emisja rozpocznie się o 15:25 i zakończy o 18:30.

Telewizja
Co obejrzeć w weekend w telewizji? fot. Proxima Studio / canva.com

Źródło: Telemagazyn

Tagi: Polsat TVN TVP