Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Ania i Jakub z "Rolnik szuka żony" są już po ślubie? Jeden szczegół zdradza wiele, w komentarzach wrze
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 08.12.2023 12:10

Ania i Jakub z "Rolnik szuka żony" są już po ślubie? Jeden szczegół zdradza wiele, w komentarzach wrze

Rolnik szuka żony
Ania i Jakub z "Rolnik szuka żony" wzięli ślub? fot. kadry z programu "Rolnik szuka żony", TVP

Ania i Jakub są jedynym z największych objawień 10. edycji “Rolnik szuka żony”. Mimo że początkowo nic nie zapowiadało ich wielkiej miłości, kolejne odcinki wskazują, że czekali na siebie całe życie. Czyżby ich relacja została już sformalizowana? 

"Rolnik szuka żony 10" pełen emocji

Widzowie tegorocznej edycji “Rolnik szuka żony” nie mogą narzekać na nudę. W każdym z odcinków nie brakuje emocji, a wiele relacji przybrało zupełnie niespodziewany obrót. Choć początkowo wydawało się, że rolniczki nie poznały w programie idealnego partnera, ostatni odcinek okazał się prawdziwym przełomem. 

W ubiegłą niedzielę widzowie TVP zasiedli przed telewizorami i z zapartym tchem śledzili losy bohaterów. Ku zdziwieniu wielu Ania i Jakub odnaleźli u swojego boku prawdziwe szczęście. Przed kamerami wyznali sobie miłość i nie szczędzili czułości.

Waldemar z "Rolnik szuka żony" wystąpił w kolejnym programie. Niesłychane, z kim konkurował, doskonale je znacie

Ania i Jakub otwarcie o planach na przyszłość

W minionym odcinku widzowie dowiedzieli się, że Ania i Jakub snują poważne plany na przyszłość. Oficjalnie przyznali, że są parą, a także wyznali sobie miłość. Podczas romantycznej randki Jakub napomknął Ani o ślubie. Luźno wspomniał, że na przyszły rok mogliby zarezerwować salę weselną. 

Co ciekawe, nie były to jedyne słowa skupiające się na formalizacji związku. Otóż niedługo później Jakub chwycił swoją ukochaną za dłoń, aby znaleźć tam miejsce na pierścionek zaręczynowy. Ania lubująca się biżuterii otwarcie przyznała, że musiałaby zrezygnować z pierścionków, by nosić ten otrzymany od swojego ukochanego.

Ania i Jakub z "Rolnik szuka żony" wzięli ślub?

Czyżby Ania i Jakub nie rzucali słów na wiatr, a w przerwie od nagrywania programu zdążyli się pobrać? Taka teoria pojawiła się w sieci, a wszystko za sprawą opublikowanej przez produkcję zapowiedzi wielkiego finału sezonu, który odbędzie się już w przyszłą niedzielę. 

Dopatrzono się bowiem, że na palcu serdecznym Ani znajduje się obrączka lub pierścionek, który przypomina obrączkę. To zapoczątkowało z kolei falę spekulacji, dotyczącą formalizacji związku zakochanych. Wciąż mnożą się komentarze internautów, spekulujących o losie Ani i Kuby. Pod nagraniem na oficjalnym profilu “Rolnik szuka żony” czytamy:

  • Coś czuję, że Ania wyjdzie z narzeczonym.
  • Z narzeczonym, jak z narzeczonym, ale z ciążą to na pewno.
  • Przetrwa tylko jedna para - Ania i Jakub.
  • Ania i Jakub na pewno będą razem.

Czy przypuszczenia spostrzegawczych widzów okażą się prawdziwe? Tego dowiemy się już w najbliższą niedzielę, podczas wielkiego finału 10. edycji “Rolnik szuka żony”