Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Ważna informacja dla fanów "Rolnik szuka żony"! TVP wprowadza zmiany przy emisji ostatniego odcinka
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 07.12.2023 21:07

Ważna informacja dla fanów "Rolnik szuka żony"! TVP wprowadza zmiany przy emisji ostatniego odcinka

"Rolnik szuka żony" Finał
Ważna zmiana dla fanów "Rolnik szuka żony"!/Instagram: @rolnikszukazonytvp

Już wkrótce fani programu "Rolnik szuka żony" zasiądą przed telewizorami, aby obejrzeć finał 10. edycji popularnego formatu. Mamy jednak niepokojące wieści dla wszystkich, którzy na tę okoliczność specjalnie wygospodarowali trochę czasu. Emisja finałowego odcinka została przesunięta.

Widzowie z niecierpliwością czekają na finałowy odcinek "Rolnik szuka żony"

W finale 10. edycji "Rolnik szuka żony" rolnicy i ich kandydatki, spotkają się w studiu z Martą Manowską, aby porozmawiać o tym, jak ich życie zmieniło się od zakończenia nagrań. Początkowo emisję odcinka zaplanowano na niedzielę, 10 grudnia, na godzinę 21:15. Niestety, plany uległy zmianie. Kiedy zobaczymy ostatnią odsłonę uwielbianego programu?

W finałowym odcinku 10. edycji "Rolnik szuka żony" widzowie dowiedzą się, które pary postanowiły zostać razem, a czyje drogi po miłosnym show pokierowane zostały w innym kierunku.

"Rolnik szuka żony": romantyczne wyznanie uczestniczki, widzowie wzruszyli się przed ekranami. "Zakochałam się"

Przełożono emisję ostatniego odcinka 10. sezonu "Rolnik szuka żony"! Dlaczego?

Nie da się ukryć, że "Rolnik szuka żony" to niezaprzeczalny hit TVP, który w niedzielne wieczory przyciągał przed ekrany tysiące telewidzów. Tym bardziej zaskakują najnowsze doniesienia o przełożeniu programu. Czy stacja podała powody?

Jubileuszowa edycja popularnego programu obfitowała w emocjonujące momenty, a najwięcej z nich dostarczył widzom Waldemar Gilas, który wodził za nos nie tylko widzów, ale również swoje kandydatki i... produkcję show. To między innymi ze względu na niego wiele osób z niecierpliwością czeka na finałowy odcinek.

Kiedy wyemitowany zostanie finałowy odcinek programu "Rolnik szuka żony"?

Telewizja Polska wypuściła już zwiastun programu, który zapowiada pełen emocji finał. Tym bardziej zaskakuje decyzja o zmianie terminu emisji ostatniego odcinka 10. edycji. Jak powiadomiła stacja za pośrednictwem mediów społecznościowych, w niedzielę 10 grudnia, uwielbiany przez wszystkich format zostanie wyemitowany nieco później.

Już w niedzielę o 21:30 Wielki Finał 10 edycji #RolnikSzukaŻony. W historii naszego programu dla jednych to był koniec opowieści a dla innych początek zupełnie nowej, pięknej i wspaniałej. Jak będzie tym razem? Przekonamy się już niebawem - czytamy na oficjalnym profilu programu na Facebooku. 

Zaskoczeni?