Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Waldemar z "Rolnik szuka żony" spodziewa się dziecka? Uczestnik bez ogródek wyznał prawdę
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 23.11.2023 15:53

Waldemar z "Rolnik szuka żony" spodziewa się dziecka? Uczestnik bez ogródek wyznał prawdę

Rolnik szuka żony
Waldemar z "Rolnik szuka żony" spodziewa się dziecka? Fot. kadry z programu "Rolnik szuka żony", prod. TVP, wyd. 2023 r., TVP VOD

Finał "Rolnik szuka żony" już tuż-tuż, jednak najbardziej ciekawi widzowie już teraz nie mogę doczekać się dalszych losów ulubionych uczestników. Do takich z pewnością należy Waldemar. Czy już niedługo po raz kolejny zostanie ojcem?

"Rolnik szuka żony". Waldemar wybrał Ewę

Waldemar Gilas z “Rolnik szuka żony” przez cały 10. sezon dostarczał telewidzom różnych skrajnyc emocji. Były to nie tylko romantyczne uniesienia i chwile lekkomyślnej słabości, ale także nieco bardziej wyrachowanie pożegnania i budzące wątpliwość łamanie reguł programu, co w dyscyplinującej rozmowie twarzą w twarz wytknął mu reżyser. 

Bohater przeboju TVP się nie zatrzymuje i idzie jak burza, dlatego spośród zmniejszającego się grona zamieszkałych w jego domu amantek wybrał tę jedyną — Ewę. Czy z aspirującą piosenkarką uda mu się zbudować trwałe fundamenty na wspólną przyszłość? 41-latek z miejscowości Pakość zdradził co nieco o swoich planach. Zaskoczeń nie zabraknie.

Rolnik szuka żony
Waldemar z "Rolnik szuka żony" spodziewa się dziecka? Fot. kadry z programu "Rolnik szuka żony", prod. TVP, wyd. 2023 r., TVP VOD
Adam Kraśko z "Rolnik szuka żony" na zdjęciu z uczestniczką innej edycji. Fani oniemieli na ich widok

"Rolnik szuka żony". Jak wygląda dzień z życia Waldemara?

Waldemar z "Rolnik szuka żony" od początku darzył Ewę szczególną sympatią. Choć internauci widzieli w tej relacji tylko fizyczne pożądanie, to rolnik zapewniał, że liczy się dla niego także osobowość. Sądząc po tym, jak wygląda jego codzienność (plan takiego intensywnego dnia pokazał w sieci), może mu zabraknąć czasu na pielęgnowanie ewentualnego związku z brunetką.

Marzący o wielkiej miłości hodowca krów mimo obowiązków snuje dalekosiężne plany na przyszłość nie tylko dotyczącą dobrze funkcjonującego przedsiębiorstwa, ale także sfery rodzinnej. Czy to oznacza, że w niedługim czasie zostanie ojcem po raz drugi? Gwiazdor TVP postawił sprawę jasno.

Rolnik szuka żony
Waldemar z "Rolnik szuka żony" spodziewa się dziecka? Fot. Instagram  @c5waldi_passio_farmer

"Rolnik szuka żony". Waldemar spodziewa się dziecka?

Waldemar z "Rolnik szuka żony"  tacierzyństwa posmakował już kilka lat temu, gdy na świat przyszedł jego pierwszy syn, owoc nieudanego małżeństwa z pierwszą żoną. Podopieczny Marty Manowskiej najwyraźniej na jednej pociesze nie zamierza zakończyć i liczy, że jego największe marzenie dotyczące kolejnego dziecka niebawem się spełni.

Mieć jeszcze dziecko - odpowiedział na zadane na Instagramie pytane o kłębiące się w nim pragnienia. 

Jak sądzicie, czy Ewa podziela ten entuzjazm i zamierza nie tylko związać się na stałe z Waldemarem, ale także urodzić ich wspólną latorośl? Wydarzenia między tą dwójką zapowiadają się niezwykle interesująco, a finał show TVP prawdopodobnie ukaże ich relację w zupełnie innym świetle. Czekacie z niecierpliwością?

Rolnik szuka żony
Waldemar z "Rolnik szuka żony" spodziewa się dziecka? Fot. Instagram  @c5waldi_passio_farmer

Źródło: “Rolnik szuka żony” TVP