Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Adam Kraśko z "Rolnik szuka żony" na zdjęciu z uczestniczką innej edycji. Fani oniemieli na ich widok
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 21.11.2023 11:10

Adam Kraśko z "Rolnik szuka żony" na zdjęciu z uczestniczką innej edycji. Fani oniemieli na ich widok

Adam Kraśko
KAPIF/Facebook @Adam Kraśko; Adam Kraśko z "Rolnik szuka żony" na zdjęciu z uczestniczką innej edycji

“Rolnik szuka żony” nieustannie wzbudza duże emocje wśród widzów. Przy okazji program wylansował kilku celebrytów, którzy po zakończeniu emisji nie zniknęli z show-biznesu. Jednym z nich zdecydowanie jest Adam Kraśko. Ostatnio zapozował z inną uczestniczką, a internauci zaczęli dopatrywać się związku. Czyżby mieli rację?

"Rolnik szuka żony" od lat cieszy się popularnością

“Rolnik szuka żony” na ekranach telewizorów emitowany jest już od blisko 10 lat i nadal cieszy się ogromną popularnością wśród widzów, którzy chętnie zasiadają przed swoimi odbiornikami, by zobaczyć miłosne zmagania uczestników. Format doczekał się już 10. edycji, stając się przy tym hitem Telewizji Polskiej.

Perypetie rolników i rolniczek poszukujących przed kamerami prawdziwej miłości, a także zaproszonych przez nich gości, są szeroko komentowane wśród fanów programu. Wielu uczestników, a także gospodarzy, zapadło w pamięć widzom. Jednym z nich zdecydowanie jest Adam Kraśko.

Jedna z uczestniczek "Rolnik szuka żony" jest w ciąży? Sensacyjne informacje będę miały swoje konsekwencje

Adam Kraśko - gwiazda "Rolnik szuka żony"

Adam Krasko był uczestnikiem 1. edycji programu. Szybko zaskarbił sobie sympatię widzów, zapisując się w czołówce najciekawszych i najbardziej lubianych rolników. Śmiało można powiedzieć, że ma on smykałkę do interesów i już od lat prowadzi przedsiębiorstwo, dzięki któremu czerpie zyski, m.in. ze sprzedaży zboża. W “Rolnik szuka żony” poznał uroczą Annę, jednak ich relacja nie przetrwała.

Odkrył w sobie miłość do muzyki, nagrał kilka utworów w klimacie disco polo. Wystąpił także w programie “Celebrity Splash” i pojawiał się na branżowych imprezach. W międzyczasie postanowił zmienić swoje nawyki żywieniowe, rozsmakował się w ćwiczeniach fizycznych, dzięki którym schudł blisko 30 kilogramów. 

Adam Kraśko z "Rolnik szuka żony" spotyka się z inną uczestniczką programu?

Adam Kraśko nie daje o sobie zapomnieć, dlatego też chętnie udaje się na imprezy, dożynki, a także zloty uczestników “Rolnik szuka żony”. Podczas jednego z takich wydarzeń doszło do interesującego spotkania, bowiem uczestnik programu miał okazję spędzić tam czas z Elżbietą Czabator, którą widzowie znają z 8. edycji formatu.

Co ciekawe, nie było to ich pierwsze wspólne wyjście, ponieważ mieli już okazję się widzieć na zlocie osób uczestniczących w “Rolnik szuka żony” i “Sanatorium miłości”. Przy okazji postanowili uwiecznić ten moment poprzez zrobienie wspólnych fotografii, a następnie zamieszczenie ich w social mediach. Jak widać na relacjach, obydwoje spędzili dużo czasu razem.

W komentarzach internauci natychmiast zaczęli sugerować, że być może ta dwójka ma się ku sobie, a możliwe, że są razem. 

  • Bardzo ładnie Państwo razem wyglądacie.
  • Czyżby nowa miłość? - czytamy w komentarzach pod zdjęciem.

Czy to prawda? Czy wyłącznie domysły fanów Adama Kraśki i Elżbiety Czabator?