Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Wypłynęły archiwalne zdjęcia Anny z "Rolnik szuka żony" Przed programem wyraźnie w siebie zainwestowała
Klaudia Tomaszewska
Klaudia Tomaszewska 22.11.2023 15:49

Wypłynęły archiwalne zdjęcia Anny z "Rolnik szuka żony" Przed programem wyraźnie w siebie zainwestowała

Instagram.com/rolnikszukazonytvp, Anna z "Rolnik szuka żony" przeszła metamorfozę
Fot. Instagram.com/rolnikszukazonytvp, Anna z "Rolnik szuka żony" przeszła metamorfozę

Przed wystąpieniem w telewizji wielu uczestników popularnych show, takich jak “Rolnik szuka żony” inwestuje w poprawę swojego wizerunku. Tak samo było z Anną z ostatniej edycji ulubionego show w TVP. Kobieta jeszcze niedawno wyglądała, jak typowa “dziewczyna z sąsiedztwa”, a teraz jest nie do poznania. Wiemy, jak prezentowała się przed metamorfozą. Będziecie w szoku!

Anna z "Rolnik szuka żony" nie zawsze miała czarne włosy

Anna z “Rolnik szuka żony” ma bardzo określony styl. Czarne włosy, mocne sztuczne rzęsy i kobiece stylizacje. Wydawać by się mogło, że od lat wygląda tak samo. Okazuje się jednak, że jeszcze chwilę przed pojawieniem się kobiety w programie prezentowała się zdecydowanie inaczej.

Widać, że eksperymentowała z makijażem i kolorem włosów. Do tego nie stroniła od sesji zdjęciowych. Fani show zwrócili uwagę również na zmianę w zakresie wagi. 

Jedna z uczestniczek "Rolnik szuka żony" jest w ciąży? Sensacyjne informacje będę miały swoje konsekwencje

Spektakularna metamorfoza Anny z "Rolnik szuka żony"

Ania miała brązowe włosy z delikatnymi refleksami. Stawia także na lekki makijaż oczu, rzęsy malowania jedynie tuszem z dodatkiem neutralnego cienia. Usta natomiast pozostawały naturalne.

Z kolei na sesjach zdjęciowych, gdy przefarbowała już włosy na czarno, wybrała coś bardziej w klimacie glamour. Do tego miała zdecydowanie dłuższe pukle, które sięgały połowy pleców.

Kiedy wyglądała lepiej - teraz czy przed programem?

Przed programem Anna miała ewidentnie delikatniejszy styl, który odejmował jej lat. Teraz z kolei wygląda na kobietę z dużą klasą i pozycją. Sporo zainwestowała w dobrego fryzjera, a także postawiła na aplikację sztucznych rzęs, które pozwoliły jej ograniczyć codzienny makijaż w programie. Kobieta sama także zajmuje się zabiegami z zakresu kosmetyki.

Bez względu na wygląda, Anny zdecydowanie nie da się nie lubić, a jej szczery uśmiech przypadł do gustu nie tylko uczestnikom programu, ale również telewidzom.