Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Waldemar z "Rolnik szuka żony" wystąpił w kolejnym programie. Niesłychane, z kim konkurował, doskonale je znacie
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 01.12.2023 21:41

Waldemar z "Rolnik szuka żony" wystąpił w kolejnym programie. Niesłychane, z kim konkurował, doskonale je znacie

Rolnik szuka żony
kadr z programu "Rolnik szuka żony", prod. TVP; Waldemar z “Rolnik szuka żony wziął udział w w kolejnym programie

Choć jeszcze nie doszło do finału 10. edycji “Rolnik szuka żony”, to uczestnicy cały czas rozgrzewają emocje u widzów. Jak się okazuje, nie tylko za sprawą intrygujących sytuacji, które mają miejsce w programie, ale również poprzez udział w innych formatach.

"Rolnik szuka żony" wzbudza ogromne emocje

Obecnie trwająca, 10. edycja “Rolnik szuka żony” cieszy się dużą popularnością wśród widzów, którzy wręcz z zapartym tchem śledzą poczynania uczestników. Najwięcej emocji zdecydowanie wzbudza Waldemar - krnąbrny hodowca krów. Co ciekawe, w trakcie trwania formatu okazało się, że nie był on do końca szczery z produkcją i miał utrzymywać kontakt z kobietą spoza programu.

O jego względy jeszcze do niedawna walczyły dwie kobiety - Dorota i Ewa. Zgodnie z przypuszczeniami widzów, mężczyzna zdecydował się rozwijać dalszą relację z Ewą. Czy ich znajomość okaże się strzałem w dziesiątkę? Tego dowiemy się już niebawem, podczas zbliżającego się wielkimi krokami finału programu.

"Rolnik szuka żony": Waldemar i jego rodzice mają poważne zastrzeżenia co do Ewy. Chodzi o wygląd! To koniec?

Waldemar z "Rolnik szuka żony" - fan muzyki i tańca

Waldemar, oprócz miłości do gospodarstwa, ma też słabość do tańca, o czym mieliśmy okazję przekonać się podczas jednego z odcinków “Rolnik szuka żony”. Wówczas mężczyzna zabrał Ewę na salę taneczną, by móc ją wziąć w skoczne obroty. Zaprezentował swój talent i muzyczny dryg, choć nie ukrywał swojego zirytowania, gdy coś nie szło po jego myśli.

Kobieta nie była mu dłużna i choć rolnik nieco musiał ją zachęcić, to ostatecznie odwdzięczyła się zaśpiewaną przez nią piosenką. Jej wykonanie zdecydowanie urzekło Waldemara, który jak zaczarowany wpatrywał się w Ewę, delikatnie pod nosem nucąc znaną melodię, a w ramach podziękowania, serdecznie ją przytulił.

Z "Rolnik szuka żony" do "Jaka to melodia"

Najwidoczniej artystyczna dusza Waldemara ponownie dała o sobie znać, ponieważ uczestnik “Rolnik szuka żony” kolejny raz dał się porwać muzyce. Tym razem znalazł się w “Jaka to melodia” jako uczestnik. Dodatkowo poinformował, że wraz z nim, o wygraną zawalczą Aga i Ania, które w 10. edycji również poszukują swojej bratniej duszy.

Jak myślicie, Waldemarowi uda się wygrać z rolniczkami, czy jednak pokona go kobieca siła? Dowiemy się jego już niebawem.

Rolnik szuka żony
Instagram @c5waldi_passion_farmer; Waldemar z “Rolnik szuka żony wziął udział w ”Jaka to melodia"
Waldemar z
Instagram @c5waldi_passion_farmer; Waldemar z “Rolnik szuka żony wziął udział w ”Jaka to melodia"
Rolnik szuka żony
Instagram @c5waldi_passion_farmer; Waldemar z “Rolnik szuka żony wziął udział w ”Jaka to melodia"