Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Widzka dodzwoniła się do "Szkła kontaktowego" i zarzuciła produkcji jedno. Szybko usłyszała odpowiedź: "To jest nieprawda"
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 08.12.2023 09:06

Widzka dodzwoniła się do "Szkła kontaktowego" i zarzuciła produkcji jedno. Szybko usłyszała odpowiedź: "To jest nieprawda"

Szkło kontaktowe
Zaskakująca rozmowa widzki z prowadzącym program "Szkło kontaktowe", fot. kadr z programu "Szkło kontaktowe", TVN24, 6.12.2023r.

“Szkło kontaktowe” emitowane jest na stacji TVN24 od niespełna dwóch dekad. Wciąż cieszy się ogromną oglądalnością, a wierni widzowie regularnie dzwonią do studia, by wyrazić swoje opinie lub wejść w polemikę z prowadzącymi. Nie inaczej było w jednym z ostatnich odcinków, kiedy do programu dodzwoniła się pani Paulina. Bez ogródek opowiedziała o swoich zarzutach względem formatu, a także stacji.

"Szkło kontaktowe" niezmiennym hitem TVN24

“Szkło kontaktowe” emitowane jest na stacji TVN24 od 2005 roku. Przez niespełna dwie dekady widzowie bacznie śledzą satyryczny format, w którym prowadzący wraz z gościem komentuje i omawia wydarzenia z szeroko pojętej polityki i bieżących spraw. Mimo że program wzbudza niemałe kontrowersje, a prowadzącym “Szkła kontaktowego” niejednokrotnie zarzucano jednostronność, widzowie wciąż chętnie angażują się w program. 

Warto bowiem zaznaczyć, że widzowie przez cały czas trwania programu mogą dzwonić do studia, by wymienić się swoimi opiniami i spostrzeżeniami. Ponadto mogą wysyłać również krótkie wiadomości, które następnie wyświetlane są na pasku.

Gwiazda "Klanu" na tym zdjęciu miała niewiele ponad 20 lat. Teraz wszyscy za nią przepadają

Widzka dodzwoniła się do "Szkła kontaktowego" i zarzuciła jedno

Podczas odcinka “Szkła kontaktowego”, emitowanego 6 grudnia, doszło do zaskakującej i nietypowej rozmowy. Pani Paulina dodzwoniła się do studia i bez ogródek opowiedziała o swoich przemyśleniach. Skupiła się na trwającej za naszą wschodnią granicą wojnie. 

Nie wiem, czy państwo pamiętacie o tym, ale mamy dzisiaj 651. dzień wojny w Ukrainie. Ponadto Ukraina obchodzi dzisiaj dzień swoich sił zbrojnych. I nie przypominam sobie, bym w którymkolwiek z dzienników, w "Faktach", w "Wydarzeniach", usłyszała chociaż jedno słowo na ten temat - zaczęła pani Paulina. 

Na tym jednak nie poprzestała i kontynuowała swoją wypowiedź, skupiając się na braku informacji o sytuacji, jaka ma miejsce na Ukrainie. 

Reakcja Wojciecha Zimińskiego na telefon widzki

Prowadzący Wojciech Zimiński postanowił wtrącić się i krótko, acz wymownie skwitował wypowiedź pani Pauliny, mówiąc: 

To jest nieprawda, pani Paulino.

Kobieta postanowiła dokończyć swoją myśl i ciągnęła dalej, zauważając, że tylko nieliczni prowadzący występują przed kamerami z przypinkami z ukraińską flagą lub też żółto-niebieskimi wstążkami.

Wolałabym, żeby w prawym dolnym rogu naszych telewizorów nadal pokazywała się informacja, że właśnie dzisiaj mamy 651. dzień wojny za naszymi granicami, u naszych sąsiadów. Tego mi brakuje - dodała pani Paulina.

Wojciech Zimiński momentalnie zaprzeczył i jednocześnie pokazał swoją przypinkę. Dodał również, że tego samego dnia "Fakty" wyemitowały reportaż o święcie ukraińskich sił zbrojnych.

Szkło kontaktowe 1.png
Wymiana zdań widzki z prowadzącym w “Szkle kontaktowym”, fot. kadr z programu "Szkło kontaktowe", TVN24, 6.12.2023r.

Źródło: Szkło kontaktowe, TVN24

Tagi: TVN