Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > "Chłopaki do wzięcia": Bandziorek wystąpił w teledysku disco-polo i skradł show! Tak teraz wygląda
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 08.12.2023 17:27

"Chłopaki do wzięcia": Bandziorek wystąpił w teledysku disco-polo i skradł show! Tak teraz wygląda

Krzysztof "Bandziorek" Dzierżanowski z "Chłopaków do wzięcia"
Bandziorek wystąpił w teledysku disco-polo i skradł show! Tak teraz wygląda/Kadr z programu "Chłopaki do wzięcia"

"Chłopaki do wzięcia" to popularny program, który wykreował całą masę celebrytów pokroju Ryszarda "Szczeny", czy Jarosława "Jarusia" Mergnera. Nie wszyscy jednak radzą sobie równie dobrze w show-biznesie i najwyraźniej Bandziorek pozazdrościł kolegom z formatu popularności.

Bandziorek z "Chłopaków do wzięcia" układa sobie życie z ukochaną Danusią

Krzysztof Dzierżanowski, czyli popularny "Bandziorek", bez wątpienia jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych uczestników randkowego show, w którym mężczyźni po przejściach poszukują swoich drugich połówkę. Choć nie zrobił tak dużej "kariery" jak niektórzy koledzy z programu, to udział w show i tak otworzył mu wiele drzwi. Okazuje się, że mężczyzna niedawno wystąpił w teledysku znanej grupy muzycznej. Bardzo się zmienił?

Jakiś czas temu popularny "Bandziorek" przeprowadził się na Mazury, gdzie wspólnie układa sobie życie u boku ukochanej Danusi. Z pewnością nie jest łatwo, gdyż codziennie mężczyzna musi walczyć ze swoimi demonami i słabością do pewnych "nawyków". Jak sam zaznacza, robi co może, aby do nich nie powrócić, gdyż nie chce stracić swojej drugiej połówki.

"Chłopaki do wzięcia": Jaruś dziś jest żonaty. A z kim spotykał się wcześniej? Oto wszystkie kobiety ulubieńca widzów

Uczestnik "Chłopaków do wzięcia" zadebiutował w teledysku disco-polo

Wygląda na to, że u Bandziorka wszystko powoli się układa, a on sam został nawet zaangażowany do zagrania głównej roli w teledysku do piosenki zespołu "Młode Wilki".

Przedstawiamy wam kolejny teledysk. W roli głównej kolejny uczestnik serialu "Chłopaki do wzięcia". Wcześniej Szczena, potem Jarek teraz Bandziorek. Zobaczcie sami, jak wyszło - czytamy w zapowiedzi utworu w mediach społecznościowych formacji.

Bandziorek z "Chłopaków do wzięcia" skradł show! Jak teraz wygląda?

W teledysku, który został opublikowany w serwisie YouTube, możemy zobaczyć, że Krzysztof Dzierżanowski przeszedł nie lada metamorfozę. Popularny Bandziorek zmienił nie tylko swój styl ubierania się, ale także swoją fryzurę na nieco bardziej młodzieżową. Internauci są zgodni co do tego, że zmiany wyszły mu na dobre. Jak oceniacie jego nowy "imidż"?

Teledysk z udziałem Krzysztofa "Bandziorka" Dzierżanowskiego udostępniamy poniżej: