Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Wściekli widzowie atakują program "Jeden z dziesięciu"! Rekordzista został wykluczony z finału
Klaudia Tomaszewska
Klaudia Tomaszewska 24.11.2023 17:39

Wściekli widzowie atakują program "Jeden z dziesięciu"! Rekordzista został wykluczony z finału

Facebook.com, Rekordzista "Jeden z dziesięciu"
Fot. Facebook.com, Rekordzista "Jeden z dziesięciu"

Przez ostatnie dni wszyscy żyją brawurową rozgrywką jednego z uczestników uwielbianego programu “Jeden z dziesięciu”. Mężczyzna nie dał nawet szansy swoim rywalom i tym samym pobił rekord programu, zdobywając ponad 800 punktów. Teraz wyszło na jaw, że Artur nie zagra w finale. Widzowie są po prostu wściekli!

Geniusz z "Jeden z dziesięciu" nie pojawi się w programie?

Dzisiaj o 18:55 na kanale TVP odbędzie się wielki finał programu “Jedne z dziesięciu”. Wszyscy byli przekonani, że będzie można wówczas zobaczyć zmaganie wszystkich najlepszych uczestników, którzy w ostatnim czasie pojawili się w telewizji. Nic bardziej mylnego.

Okazało się bowiem, że Artur, który pobił absolutny rekord, nie wystąpi. Mimo tego, że jego wiedza oraz wyniki zrobiły na wszystkich piorunujące wrażenie, produkcja zrezygnowała z jego udziału w show.

Była uczestniczka "Tańca z gwiazdami" ścigana listem gończym! Wydano nakaz aresztowania

Skąd decyzja o wykluczeniu Artura z finału?

Sprawa nie jest jeszcze jednak przesądzona, jednak niepokojące doniesienia bardzo źle wpłynęły na dobre imię programu. Niektórzy widzowie wprost mówią, że chcieli włączyć telewizor jedynie po to, aby obejrzeć Artura Baranowskiego.

Produkcja na razie nie skomentowała sprawy, a wychodzi na to, że na ostateczną decyzję trzeba będzie zaczekać do 18:55.

Widzowie nie kryją oburzenia w komentarzach

W komentarzach na oficjalnej stronie programu pojawiają się głosy, że show jest ustawione, a tak genialnego człowieka, jakim jest Artur, powinni dopuścić do gry. Ponadto uderzają bezpośrednio w morale show.

Jest także druga strona barykady, która twierdzi, że mężczyzna nie dał nawet dojść do głosu konkurencji i jego wygrana nie powinna być uznana.

A wy co sądzicie?

Komentarza internautów
Fot. Facebook.com, Komentarza internautów "Jedne z dziesięciu"