Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Wpadka w "PnŚ". Izabella Krzan nie wiedziała, że jest na wizji, widzowie wszystko słyszeli
Weronika Uszakiewicz
Weronika Uszakiewicz 26.03.2023 22:44

Wpadka w "PnŚ". Izabella Krzan nie wiedziała, że jest na wizji, widzowie wszystko słyszeli

None
KAPiF

Podczas niedzielnego wydania programu "Pytanie na śniadanie" Izabella Krzan rozmawiała z gośćmi o inflammagingu. Ich prywatną wymianę zdań usłyszała cała Polska.

Niespodziewane sytuacje w programach śniadaniowych

W programach nadawanych na żywo nie trudno o wpadki, przejęzyczenia i niespodziewane sytuacje. Wielokrotnie byliśmy świadkami takich zdarzeń. Kilka dni temu gafę zaliczył Aleksander Sikora, który zamiast "wiesiołek jest płynnym złotem", powiedział "wiesiołek jest płynnym młotem".

Córka Tomasza Oświecińskiego ma 13 lat i nie chodzi do szkoły. Zaskakujące informacje

"Pytanie na śniadanie". Izabella Krzan zaliczyła wpadkę

Nietypowa sytuacja miała miejsce podczas niedzielnego wydania programu "Pytanie na śniadanie". Do studia zaproszono  aktorkę Agnieszkę Kawiorską i kosmetolożkę Agnieszkę Winkowską - Sztabę. Panie pojawiły się w programie, by porozmawiać o inflammagingu

"Pytanie na śniadanie". Izabella Krzan nie wiedziała, że jest na wizji

Tuż przed ich wejściem na antenę pokazano kącik kulinarny. Kiedy kadr został przełączony na prowadzącą i jej gości, kobiety nie miały pojęcia, że są już na wizji. 

- Ja teoretycznie nie wiem nic o inflammagingu - wyznała widocznie spanikowana Kawiorska.

Kiedy Izabella Krzan próbowała ją uspokoić, dostała informację z reżyserki, że są na antenie. Aby uratować sytuację poprosiła gości, by pomachali do kamery. Dalsza część rozmowy odbyła się już bez żadnych niespodzianek.