Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Córka Tomasza Oświecińskiego ma 13 lat i nie chodzi do szkoły. Zaskakujące informacje
Weronika Uszakiewicz
Weronika Uszakiewicz 26.03.2023 17:29

Córka Tomasza Oświecińskiego ma 13 lat i nie chodzi do szkoły. Zaskakujące informacje

None
Instagram

Córka Tomasza Oświecińskiego poszła w jego ślady i już jako nastolatka rozpoczęła karierę aktorską. Mężczyzna poinformował ostatnio fanów, że Maja przeszła na nauczanie domowe. Jaki był powód tej decyzji?

Tomasz Oświeciński jest uwielbianym przez widzów aktorem

Tomasz Oświeciński to popularny polski aktor, którego widzowie kojarzą głównie z filmów, takich jak "Pitbull" czy "Botoks" oraz serialu "M jak miłość". Mężczyzna nie może narzekać na brak popularności, a w ślad za znanym ojcem poszła również jego 13-letnia córka Maja. 

Dziewczynka regularnie pojawia się na małym ekranie. Od kilku lat wciela się w postać Julki w serialu "Na wspólnej". Nastolatka wystąpiła również w filmie "Kobiety mafii". Możemy ją także oglądać w teledysku Pawła Domagały, gdzie pojawiła się u boku Agaty Kuleszy i Katarzyny Maciąg.

"Nasz nowy dom". Samotna matka dostała nie tylko remont. Pierwszy taki przypadek w historii programu

Córka Tomasza Oświecińskiego uczy się w domu

Tomasz Oświeciński jest wyjątkowo aktywny w mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje go już ponad milion fanów. Aktor chętnie dzieli się z obserwatorami kadrami z życia prywatnego i zawodowego. 

Na jego profilach często pojawia się również córka. Ostatnio Tomasz Oświeciński poinformował fanów, że Maja przeszła na nauczanie domowe. Aktor postanowił zdradzić szczegóły swojej decyzji. 

- Z własnego doświadczenia wiem, że nauczanie domowe może być świetnym sposobem na dostosowanie edukacji do indywidualnych potrzeb dziecka. Kiedy pracujesz jako aktorka, czasami musisz działać poza schematem i być elastycznym w swoim planie dnia. Nauczanie domowe daje ci wolność i elastyczność, którą potrzebujesz, aby skutecznie zarządzać swoim czasem - napisał w poście.

Tomasz Oświeciński tłumaczy powody swojej decyzji

Aktor uważa, że przejście na nauczanie domowe było najlepszą z możliwych decyzji. Mężczyzna doskonale wie, jak ciężko połączyć naukę z karierą aktorską. Zależy mu również, by córka nie była przytłoczona zbyt dużą ilością obowiązków. 

Tomasz Oświeciński dba o rozwój swojej córki i zależy mu, by mogła pogodzić naukę z karierą. W instagramowym poście zapytał fanów, co sądzą o takim rozwiązaniu. Jakie jest wasze zdanie na ten temat?

Tagi: Aktor