Rozrywka.Goniec.pl

materiałī własne Iberion; Instagram.com/nicklwebbermusic

Nie żyje syn znanego muzyka. Gwiazdor wydał łamiące serce oświadczenie

26 Marca 2023

Autor tekstu:

Agata Jaroszewska

Nie żyje syn Andrew Lloyda Webbera. Gwiazdor przekazał łamiącą serce wiadomość osobiście. Nicholas Lloyd Webber miał 43 lata i przez 18 miesięcy walczył z rakiem żołądka. W sobotę 25 marca lekarze musieli przyznać, że nie wygrali walki o życie kompozytora.

Nie żyje syn Andrew Lloyd Webbera

Nie żyje Nicholas Lloyd Webber. 43-latek był synem słynnego twórcy musicali Andrew Lloyda Webbera, niemniej sam Nicholas był dobrze znany i ceniony w branży muzycznej. Zachwycił “Love, Lies and Records”, która jest symfoniczną oraz teatralną wersją “Małego Księcia” autorstwa Antoine'a de Saint-Exupéry'ego.

Nicholas Lloyd Webber był najstarszym synem artysty. W sobotę pojawiło się oświadczenie dotyczące druzgocącego wydarzenia, które przeżywa rodzina Webberów. Wszyscy liczyli, że finał leczenia będzie inny.

Nasz nowy dom

"Nasz nowy dom". Samotna matka dostała nie tylko remont. Pierwszy taki przypadek w historii programu

CZYTAJ DALEJ

Załamany kompozytor wydał oświadczenie

- Jestem zdruzgotany, że muszę ogłosić, że mój ukochany starszy syn Nick zmarł kilka godzin temu w szpitalu Basingstoke - przekazał cytowany przez agencję AP, Andrew Lloyd Webber, który stworzył muzykę do słynnego musicalu “Upiór w operze”.

Ceniony na całym świecie twórca musicali nie ukrywał żałoby i bólu po utracie najstarszego syna. Nicholas Lloyd Webber miał 43 lata i również związany był z branżą muzyczną. 

- Cała jego rodzina jest teraz razem i wszyscy czujemy się totalnie osamotnieni - dodał ojciec zmarłego 43-latka. Pod wpisem zaroiło się od komentarzy wyrażających wsparcie po stracie dziecka oraz smutku po utracie cenionego kompozytora. 

- Tak mi przykro, Andrew. Moje najszczersze kondolencje dla Ciebie i Twojej rodziny. Przesyłam wam całą naszą miłość i modlitwy - napisała artystka Linedy Genao. - Moje serce pęka. Andrew bardzo mi przykro. Przesyłam moją miłość i modlitwy - napisała znana na całym świecie piosenkarka Nicole Scherzinger.

Walka z chorobą trwała długie miesiące

Nicholas Lloyd Webber nie miał zamiaru poddać się chorobie. Najstarszy syn Andrew Lloyda Webbera przez niemal dwa lata stawiał czoło rakowi żołądka.

Zmarły 43-letni kompozytor i producent muzyczny na początku tego tygodnia trafił do szpitala. Jego stan pogorszył się na tyle, że niezbędna była hospitalizacja. W sobotę lekarze musieli przekazać rodzinie najgorsze wieści. Nie przekazano jeszcze szczegółów dotyczących pogrzebu . Najprawdopodobniej jednak ceremonia będzie miała charakter prywatny.

Zacznie się już w poniedziałek. Kolejki ustawią się do Biedronki, lepiej się spieszyć

Zacznie się już w poniedziałek. Kolejki ustawią się do Biedronki, lepiej się spieszyć

CZYTAJ DALEJ
Piękny gest Kamila Stocha po konkursie w Lahti. Zrobił to w telewizji

Piękny gest Kamila Stocha po konkursie w Lahti. Zrobił to w telewizji

CZYTAJ DALEJ

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Małgorzata Foremniak zasłabła w pracy, lekarz nie wytrzymał. "Pani jest nienormalna"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Katarzyna Dowbor zdradza kulisy zwolnienia: "Na rozmowę zostałam wezwana SMS-em"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Michał Kwiatkowski to również muzyk. Robi karierę za granicą
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Magda Gessler zrzuciła kilkanaście kilogramów. Sama stworzyła dietę
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Katarzyna Skrzynecka schudła w błyskawicznym tempie. Zdradziła sekret, jak tego dokonała
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Joanna Szczepkowska "podziękowała" Piotrowi Glińskiemu za życzenia. Ostry komentarz aktorki
Czytaj więcej >
Agata Jaroszewska

Redaktor portalu Goniec.pl. Studiowałam na Uniwersytecie Warszawskim oraz w Szkole Głównej Służby Pożarniczej. Interesuję się głównie problemami społecznymi oraz zagadnieniami związanymi z kulturą. W swojej pracy skupiam się na nagłaśnianiu ważnych i istotnych spraw w skali lokalnej, a do opisywanych spraw zawsze podchodzę bezstronnie. Moją pasją jest etnologia, szczególnie kwestie związane z kulturowym uwarunkowaniem społeczeństwa oraz dawne wierzenia. Szczególną uwagę przywiązuję do historii mówionej, gdzie nie ma jedynej i słusznej wersji wydarzeń historycznych. Przez trzy lata prowadziłam badania etnograficzne na terenie Ukrainy. Na Huculszczyźnie rozmawiałam ze świadkami historii na temat ich wspomnień o szkołach prowadzonych przez Polaków, czy prześladowaniu grekokatolików w czasie delegalizacji tego Kościoła na tamtejszych terenach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]