Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Widzowie wściekli po Eurowizji Junior! Niektórzy wprost zwracają się do Mai Krzyżewskiej. "USTAWIONE"
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 27.11.2023 09:10

Widzowie wściekli po Eurowizji Junior! Niektórzy wprost zwracają się do Mai Krzyżewskiej. "USTAWIONE"

Maja Krzyżewska
Maja Krzyżewska zajęła 6. miejsce. Internauci oburzeni/Wojciech Olkusnik/East News

Fani Eurowizji Junior z całej Europy nie kryją rozczarowania rezultatem tegorocznego finału konkursu, w którym m.in. reprezentantka Polski zajęła 6. miejsce. Internauci nie kryją zdumienia wynikami i sugerują, że plebiscyt został "ustawiony" przez Francuzów.

Po wygranej Francji na Eurowizji Junior internauci byli oburzeni

Polska może pochwalić się fenomenalnymi osiągnięciami w dziecięcych konkursach Eurowizji i wiele osób liczyło, że w tym roku Maja Krzyżewska dołączy do Viki Gabor i Roksany Węgiel, które miały okazję wygrać prestiżowy konkurs. Niestety, ku zaskoczeniu wszystkich, wygrała ponownie Francja.

Świeżo po ogłoszeniu wyników media społecznościowe zalała fala wpisów od oburzonych internautów, którzy nie kryli zaskoczenia i zniesmaczenia tegorocznymi wynikami. Wiele osób nawołuje do zmian reguł konkursu - pojawiły się nawet sugestie, że tegoroczne zmagania od początku były ustawione pod Francuzów.

Obrabowali Polskę; Dlaczego nie wygraliśmy?; Właśnie przez to nienawidzę Eurowizji Junior. Totalnie ustawione; Polska zasługiwała na top 5; Powinna być w top 3. To jakiś żart; Najlepszy występ wieczoru - czytamy w komentarzach od polskich internautów.

Eurowizja Junior 2023: internauci nie kryją zawodu. Wyniki zostały ustawione? Polska na 6. miejscu!

Francja drugi raz z rzędu wygrała Eurowizję Junior. "Konkurs był ustawiony"

Oczywiście ktoś mógłby uznać, że nastroje w każdym z krajów, które uczestniczyły w konkursie, są podobne i wszędzie pojawiają się głosy, że "obrabowano ich ze zwycięstwa"... okazuje się, że zdaniem nawet zagranicznych widzów Polska powinna była zająć wyższe miejsce.

Niektórzy zauważają, że problem rozwiązać mogłyby zmiany w regulaminie i zakaz głosowania na własne państwo. Jest to o tyle sprawiedliwe, że niektóre kraje mają znacznie mniejszą liczbę mieszkańców.

Wśród internautów, którzy zarzucali "ustawienie" konkursu pojawiły się nieliczne głosy rozsądku - jeden z nich zauważył, że całkiem niedawno Polacy także wygrali dwa razy z rzędu i wówczas nikt z nas nie sugerował, że zwycięstwo było zasługą oszustwa.

Wszyscy narzekają, że znowu Francja, ale Polska przecież też wygrała dwa razy z rzędu, a potem mieliśmy 2. miejsce. To też była waszym zdaniem ustawka? - czytamy w komentarzu jednego z internatów.

Maja Krzyżewska zajęła 6. miejsce. Internauci rozczarowani

Choć Maja Krzyżewska nie wygrała, to w sieci przeczytać wiele pozytywnych opinii na temat jej występu i umiejętności wokalnych. Pojawiły się nawet komentarze, że to właśnie Polka dała najlepszy występ tego wieczoru.

- Było przepięknie! Brawo Maju; Szczerze, najlepszy występ na tegorocznej Eurowizji; Maju byłaś świetna! Dobra robota; Ślicznie śpiewałaś; Brawo Maja, 6. miejsce to ogromny sukces. Duma, duma i jeszcze raz duma - pisali internauci.

Co sądzicie o wynikach tegorocznej Eurowizji Junior? Francja wygrała sprawiedliwie? A może waszym zdaniem Maja Krzyżewska powinna była zająć znacznie wyższe miejsce? Występ młodej Polki obejrzeć możecie na nagraniu poniżej:

Tagi: Eurowizja