Rozrywka.Goniec.pl > Lifestyle > W Biedronce tylko w niedzielę 10 grudnia obowiązuje specjalna oferta. Sklepy kuszą darmowymi produktami
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 07.12.2023 13:52

W Biedronce tylko w niedzielę 10 grudnia obowiązuje specjalna oferta. Sklepy kuszą darmowymi produktami

Biedronka
W Biedronce tylko w niedzielę 10 grudnia obowiązuje specjalna oferta. Fot. ARKADIUSZ ZIOLEK/East News / Biedronka

W najbliższą niedzielę 10 grudnia handel będzie dozwolony, więc Biedronka na tę okazję przygotowała obniżki, które będą obowiązywać tylko wtedy. Co będzie można kupić taniej, niż w innych dniach tygodnia? Trzeba przyznać, że oferta zapowiada się obiecująco.

Niedziela handlowa tuż przed wigilią

W 2023 roku tylko w kilka niedziel sklepy Biedronka, podobnie jak inne sieci, były otwarte. Jako, że tegoroczna wigilia również wypada w niedzielę, rządzący postanowili, że pracownicy z branży handlowej nie będą musieli przychodzić wtedy do pracy. 

10 grudnia, czyli w weekend poprzedzający Boże Narodzenie, można więc śmiało rozpocząć przedświąteczne zakupy. Na jakie produkty zwrócić szczególną uwagę, by wyjść z zakupów z satysfakcją i poczuciem zaoszczędzonej gotówki, która w tym okresie topnieje w zastraszającym tempie?

Sklepowa afera Maryli Rodowicz. Bagietka i rachunek na 1254 złote! "Jakieś czary"

Niedziela 10 grudnia w Biedronce. Co kupić taniej?

Tylko 10 grudnia w Biedronce w okazyjnej cenie będzie można kupić ponad półkilowe opakowanie kiełbasy śląskiej od producenta Kraina Wędlin. Cena przed rabatem wynosiła 12,49 zł, jednak w niedzielę mięsny smakołyk, który sprawdzi się na trelarzu solo lub w kompozycji z innymi dodatkami będzie można kupić aż o 50 proc. taniej. Jaki warunek należy spełnić?

Aby skorzystać z promocji 1+1 gratis, trzeba włożyć do wózka dwa opakowania po 550 gramów. Rabat tyczy się jedynie tych klientów, któzy przy kasie okażą kartę lub aplikację Moja Biedronka. W niższej cenie można będzie "upolować" także pyszny owoc z egzotycznego kraju. Cena za kilogram bananów będzie mniejsza o 42 proc. i wyniesie tylko 3,99 zł. Co jeszcze należy zapisać na liście zakupów?

Biedronka
W Biedronce tylko w niedzielę 10 grudnia obowiązuje specjalna oferta. Fot. Biedronka

Biedronka gotowa na niedzielę handlową. Solidne obniżki

W najbliższą niedzielę w sklepach Biedronka będzie czekała prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników wypieków, ale nie tylko. Zrabatowane zostanie bowiem masło od Mlecznej Doliny, a w tym przypadku obniżka będzie największa. W innych dniach tygodnia kostka nabiału dostępna jest za 5,99 zł, zaś 10 grudnia będzie można kupić ją jedynie za 2,99 zł. Wystarczy zdecydować się na dwie sztuki.

Jeśli po szalonej szarży po obficie zastawionych alejkach Biedronki w Waszych wózkach znajdą się także inne towary, warto rzucić na nie okiem i oszacować, czy za całość przy kasie zapłacimy więcej niż 199 zł. Dla tych, którym uda się przekroczyć tę kwotę, czeka nagroda - kilogramowe opakowanie cukru za symboliczną złotówkę zamiast niemal 6 zł. Limit to dwie sztuki. Opłaca się?

Biedronka
W Biedronce tylko w niedzielę 10 grudnia obowiązuje specjalna oferta. Fot. Biedronka

Źródło: Biedronka