Rozrywka.Goniec.pl > Lifestyle > Gazetka Biedronki od 7 grudnia niemalże ścina z nóg. Po te okazje klienci pobiegną bez opamiętania
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 07.12.2023 09:47

Gazetka Biedronki od 7 grudnia niemalże ścina z nóg. Po te okazje klienci pobiegną bez opamiętania

Biedronka
Gazetka Biedronki od 7 grudnia niemalże ścina z nóg. Fot. Marek BAZAK/East News / Biedronka

7 grudnia Biedronkę czeka istne oblężenie. Do sklepów zawitają najzagorzalsi wielbiciele promocji, którzy nie dają się przedświątecznemu szaleństwu i  nie tracą rozsądku, skrupulatnie planując swoje zakupy. Do kiedy potrwają okazje, dzięki którym da się sporo zaoszczędzić, a nawet dostać produkty zupełnie za darmo? O tym lepiej wiedzieć.

Od 7 grudnia w Biedronce spore rabaty

Przygotowania do świąt trwają, lecz do tych wyjątkowych dni jeszcze około dwa tygodnie. W tym czasie lodówka również nie powinna świecić pustkami. Co warto do niej włożyć?

Podczas najbliższych zakupów w Biedronce można rozważyć zakup sera żółtego Światowid w plastrach. Jeśli zdecydujemy się na dwa opakowania, wówczas drugie dostaniemy gratis, a cena jednostkowa tym samym obniży się aż o 50 proc. z 33,30 zł za kilo aż do 16,67 zł. 

Jeszcze więcej rabatu można dostać w przypadku zakupy szynki konserwowej od Krainy Wędlin - drugie opakowanie będzie tańsze aż o 84 proc., co da jedynie 3,99 zł za 200 gramów. To jednak dopiero początek okazji.

Biedronka
Gazetka Biedronki od 7 grudnia niemalże ścina z nóg. Fot. Biedronka
Zbieramy szczęki z podłogi po zobaczeniu okazji w Action i Pepco. Święta nigdy nie były tak tanie

Nowa gazetka Biedronki. Co warto kupić?

Na wigilijnym stole jedną z tradycyjnych słodkości jest sernik. Jeśli nie chcemy tracić fortuny na wypieki zamawiane w restauracji Magdy Gessler, można przygotować je w domowym zaciszu, oszczędzając przy tym sporą ilość gotówki.

Niezbędne składniki do tego pysznego ciasta w Biedronce od 7 grudnia  są w obniżonej cenie. Kilogram twarogu sernikowego President będzie o 52 proc. tańszy od regularnej ceny i kosztuje tylko 7,99 zł. Przy chłodni z nabiałami można skorzystać także z innej intratnej promocji. Jeśli do wózka włożymy trzy kostki masła Mleczna Dolina, każde z nich zostanie skasowane za 3,99 zł. Co zaś "upolować" w alejce ze słodyczami?

Biedronka
Gazetka Biedronki od 7 grudnia niemalże ścina z nóg. Fot. Biedronka

Do kiedy trwa promocja w Biedronce?

Czekoladki, bombonierki, pralinki i ptasie mleczko - każdy z tych towarów został objęty rabatem, obok którego nie powinno się przechodzić obojętnie. Przy zakupie słodkości marki Lindor na każdy drugi produkt zostanie nałożona 50 proc. obniżka. Cena drugiego z uwielbianych przez dzieci i dorosłych opakowania Toffifee w różnych wariacjach (np. z białą czekoladą) pozwoli zaoszczędzić o 10 proc. więcej. Podobnie jak w przypadku ptasiego mleczka od Wedla, za które trzeba zapłacić tylko 11,99 zł, a nie tak jak wcześniej, 16,99 zł.

Komponując świąteczne zestawy prezentowe można, a nawet należy wziąć pod uwagę całą plejadę czekolad Milka. Smakami można dowolnie manewrować, a do dwóch zakupionych łakoci można wziąć trzecią, za którą nie zapłaci się ani grosza. Jeśli zamierzacie skorzystać z którejś ze wskazanych sposobności, lepiej się pośpieszyć. Te ceny będą obowiązywać w Biedronce tylko do 10 grudnia.

Biedronka
Gazetka Biedronki od 7 grudnia niemalże ścina z nóg. Fot. Biedronka

Źródło: Biedronka