Rozrywka.Goniec.pl > Lifestyle > Zbieramy szczęki z podłogi po zobaczeniu okazji w Action i Pepco. Święta nigdy nie były tak tanie
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 04.12.2023 13:11

Zbieramy szczęki z podłogi po zobaczeniu okazji w Action i Pepco. Święta nigdy nie były tak tanie

Pepco i Action
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News/Marek BAZAK/East News; Promocje w Pepco i Action

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Ten czas, choć zazwyczaj przepełniony radością, spotkaniami z najbliższymi i kosztowaniem pysznych dań, niektórym kojarzy się z idealnie ozdobionym domem i bogato zdobioną choinką. A co zrobić, by zachować klimat świąt i przy okazji nie wydać kroci? Warto udać się do Pepco oraz Action, które klientów zapewne uszczęśliwią nie tylko bogatym asortymentem, ale także licznymi promocjami.

Klimat świąt zachowany dzięki uroczym ozdobom

Zbliżający się okres bożonarodzeniowy opiewa nie tylko spotkaniami z rodziną, śpiewanymi kolędami i stołem uginającym się od potraw. To także czas, kiedy domownicy chcą idealnie przyozdobić domy i mieszkania, by w pełni oddać się klimatowi świąt. Niestety ozdoby bywają kosztowne i choć cieszą oczy, czasem zainteresowani odchodzą z kwitkiem przez ich wysokie ceny.

A co zrobić, by móc stać się właścicielem uroczych artykułów i przy okazji nie zapłacić za nie kroci? Należy poszukać interesujących promocji, które obecnie przygotowały dla swoich klientów sieci sklepów Pepco oraz Action.

Weź 5 zł i biegnij do Dino! Te gadżety przydadzą się przed świętami, klienci będą zachwyceni

Świąteczne promocje w Action

By nie wydać niebotycznych kwot na wymarzone ozdoby świąteczne, warto zerknąć na asortyment, jaki oferuje swoim klientom sieć sklepów Action. To właśnie tam znajdziesz figurki dziadka do orzechów nie tylko w różnych rozmiarach, ale także wariantach. Postać o wysokości 38 cm kosztuje 37,95 zł, 37 cm można zakupić za 24,95 zł, a 25 cm figurkę dostaniemy już za 11,95 zł.

By choinka była pięknie przyozdobiona, warto zwrócić uwagę na bombki. 50 elementów wyprodukowanych z tworzywa sztucznego, nietłukące się, o różnych wariantach i kształtach otrzymamy za 59,95 zł. Za to okrągłe bombki plastikowe 60 szt. o różnych rozmiarach, w kilku kolorach do wyboru, kosztują 44,79 zł.

Lampki świąteczne o kształcie gwiazdek, wielokolorowe, idealne do domu, jak i zewnątrz niego, z 8. różnymi ustawieniami i 100 źródeł światła wyniosą 44,95 zł. A oświetlenie świąteczne w kolorze ciepłej bieli o długości 15 m i z ilością 800 szt. lampek kosztuje 59,95 zł.

Action
fot. @action.com; Promocje w Pepco i Action
Action
fot. @action.com; Promocje w Pepco i Action
Action
fot. @action.com; Promocje w Pepco i Action

Świąteczne promocje w Pepco

Nie tylko Action przygotował dla swoich klientów świetne okazje. Pepco również zadbało o osoby, które zainteresowane są zakupem świątecznych ozdób. Dlatego też warto zwrócić uwagę na zestaw czerwono-złotych ozdób choinkowych. Zawiera on 50 sztuk różnego rodzaju i kształtów bombek i kosztuje 30 zł.

By móc uraczyć się aromatyczną i gorącą herbatą, można zerknąć na tradycyjne kubki z motywem świątecznym o pojemności 369 ml. Dostępne są trzy kolory: zielony, biały oraz czerwony i każdy z nich kosztuje 10 zł.

By w okresie świątecznym śniły się same miłe rzeczy, warto zwrócić uwagę na poszewki na poduszki o wymiarach 45cmx45cm. Dostępne są różne wzory: w gwiazdki, w choinki, czy z dekoracyjnym obszyciem. Każda z nich kosztuje 15 zł.

Pepco
fot. pepco.pl; Promocje w Pepco i Action
Pepco
fot. pepco.pl; Promocje w Pepco i Action
Pepco
fot. pepco.pl; Promocje w Pepco i Action
Tagi: zakupy