Rozrywka.Goniec.pl > Lifestyle > Polacy pobiegną do Lidla! Na przedświąteczną ofertę czekało wielu, lepiej się pospieszyć
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 02.12.2023 18:17

Polacy pobiegną do Lidla! Na przedświąteczną ofertę czekało wielu, lepiej się pospieszyć

Lidl
Polacy pobiegną do Lidla! Fot. commons.wikimedia.org/wiki/File:Kamień_Pomorski_-_Lidl.jpgRadosław Drożdżewski (Zwiadowca21), CC BY-SA 3.0 via Wikimedia Commons

Wraz z początkiem grudnia rozpoczęły się przygotowania do świąt. W popularnych sklepach piętrzą się kolejki, a klienci szukają nie tylko tanich, ale także solidnych i wysokojakościowych produktów. Na tę potrzebę odpowiedział Lidl, który w nowej ofercie przygotował kilka godnych uwagi okazji. Na co zwrócić szczególną uwagę?

Lidl obniża ceny nawet o 50 proc.

W ferworze przedświątecznych przygotowań z każdej strony dobiegają zachęcające hasła o promocjach, rabatach i okazjach, obok których nie można przejść obojętnie. W tym chaosie trudno się odnaleźć, a aby nie dać się nabrać i rzeczywiście kupić to, co się opłaca, można posiłkować się poniższym zestawieniem. 

W Lidlu dostępne będą sprzęty, które przydadzą się w każdej kuchni, a żaden gospodarz lub gospodyni nie mogą bez nich rozpocząć efektywnej pracy. O czym mowa?

W Biedronce może dojść do rękoczynów. W ofercie pojawiły się produkty premium za grosze

Przedświąteczna oferta Lidla. Te towary kupisz taniej

Podczas najbliższych zakupów w Lidlu, w pierwszej kolejności można udać się na stoisku z towarami limitowanymi. Czekać tam będzie niebagatelna obniżka sięgająca aż… 50 proc. O tyle będą obniżone zestawy garnków firmy Ernesto. Trzy wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej naczynia z pokrywkami (o pojemności 2,5 l, 1,5 l i 0,5 l) będą kosztować tylko 149,50 zł, zamiast 299 zł. 

Warta "polowania" będzie także patelnia (z pokrywką) o średnicy 20 cm, pasująca do wszystkich rodzajów kuchenek i piekarników (nie podda się temperaturze nawet 250 stopni). Cena zrabatowana została o 50 złotych i wyniesie 99 zł. To jednak nie wszystkie sprzęty, które przydadzą się podczas serwowania wigilijnych potraw. Co jeszcze da się kupić taniej niż zwykle?

Lidl
Polacy pobiegną do Lidla! Fot. Lidl

Grudniowe okazje w Lidlu. Polska porcelana w korzystnych zestawach

Silikonowe akcesoria do pieczenia (pędzle, łopatki lub maty) Lidl sprzeda za jedyne 9,99 zł. Jeśli w domowym asortymencie brakuje także praktycznych foremek, już za 24,99 zł będzie można zafundować sobie nowe, srebrne i udekorowane rozmaitymi wzorkami nowości.

Długo wyczekiwaną promocją, która pojawia się w sieci tylko za sprawą wyjątkowych okazji, jest paleta porcelanowej zastawy od cenionego polskiego producenta z Chodzieży. To m.in. owalny półmisek (27,99 zł), salaterka o 23 centymetrach średnicy (22,99 zł) lub elegancki i eklektyczny szary kubek o pojemności 770 ml, którego cena to 17,99 zł. 

Stół na świąteczną biesiadę będą mogły zdobić także porcelanowe talerze na zupy lub dania główne w dwóch opcjach: za 9,99 zł i za 12,99 zł. Zamierzacie sprawić lub bliskim któryś ze wskazanych produktów? Wymienione rarytasy pojawią się w Lidlu już 4 grudnia.

Lidl
Polacy pobiegną do Lidla! Fot. Lidl
Lidl
Polacy pobiegną do Lidla! Fot. Lidl

Źródło: Lidl

Tagi: Lidl zakupy