Rozrywka.Goniec.pl > Lifestyle > Siedzicie? To dopiero ukłon w stronę klienta! Rossmann sprzedaje pożądane produkty do sprzątania w hitowych cenach
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 02.12.2023 10:45

Siedzicie? To dopiero ukłon w stronę klienta! Rossmann sprzedaje pożądane produkty do sprzątania w hitowych cenach

Rossmann
Goniec.pl;Rossmann sprzedaje pożądane produkty do sprzątania w hitowych cenach

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, a w naszych domach rozniesie się zapach sernika, makowca, pierogów z kapustą i grzybami, a także… czystości. Z tej okazji Rossmann przygotował dla swoich klientów świetną ofertę na znakomite środki czystości, idealne na przedświąteczne porządki.

Promocja w Rossmannie na środki czystości

Wielu osobom święta kojarzą się nie tylko z domowymi wypiekami, wspólnie spędzonym czasem w rodzinnym gronie czy też przysłowiowym karpiem pływającym w wannie. Część z nas, zanim przejdzie do świętowania i błogiego lenistwa, najpierw rzuca się w wir porządków. A co najlepiej się do tego przydaje, oprócz siły, chęci i czasu? Oczywiście odpowiednio dobrane środki czystości. 

By móc się w nie zaopatrzyć, sieć sklepów Rossmann przygotowała dla swoich klientów znakomitą ofertę promocyjną. Będzie ona trwała od 1 do 15 grudnia i znajdzie się na niej wiele artykułów, w tym te idealnie przeznaczone do sprzątania.

W Biedronce może dojść do rękoczynów. W ofercie pojawiły się produkty premium za grosze

Co możemy kupić na promocji w Rossmannie?

A co takiego przygotował dla swoich klientów Rossmann? Okazuje się, że same znakomite artykuły, które znacznie ułatwią nam sprzątanie naszych domów i mieszkań. Warto zwrócić uwagę na worki na śmieci, które w okresie okołoświątecznym mogą być bardzo przydatne. 

Worki na śmieci, Jan Niezbędny, które cechuje wytrzymałość, 15 sztuk o pojemności 35 l, na promocji kosztują jedynie 6,29 zł. A z tej samej firmy, tylko za większe, ponieważ o pojemności 60 l, 8 sztuk, obecnie należy zapłacić 6,99 zł.

Obniżka objęła również lubiane przez wiele osób mleczko do czyszczenia Cif z mikrokryształkami o zapachu cytryny, 780 g. Aktualna jego cena wynosi 12,79 zł.

Znacznie taniej dostać można również płyny do płukania Silan o świeżych i intensywnych zapachach, o pojemności 1100 ml. Obecnie kosztują 15,99 zł.

Rossmann
gazetka rossmann.pl; Rossmann sprzedaje pożądane produkty do sprzątania w hitowych cenach

Promocja w Rossmannie - co kupimy taniej?

By zachować czystość w łazience, możemy zakupić w Rossmannie w znacznie niższej cenie zawieszki do WC Bref, Power Aktiv. 3x50g kosztuje obecnie tylko 14,99 zł.

By na zbliżające się święta tradycyjnie idealnie umyć okna, nie zostawiając na nich żadnych zanieczyszczeń czy smug, warto zwrócić uwagę na płyn do czyszczenia szyb Clin Anti-Fog o pojemności 500 ml. Aktualnie jego cena wynosi 9,29 zł.

Na promocji znalazł się również zapas kremowego mydła w płynie marki Apart. Jego pojemność, to 900 ml, a kosztuje jedynie 6,19 zł.

By po świątecznej bieganinie móc odetchnąć i zrelaksować się, warto sięgnąć po żel pod prysznic Apart, który swoim zapachem zapewne urzeknie niejedną osobę. Za 500 ml pachnącego żelu zapłacić trzeba tylko 7,99 zł.

Rossmann
gazetka rossmann.pl; Rossmann sprzedaje pożądane produkty do sprzątania w hitowych cenach