Rozrywka.Goniec.pl > Lifestyle > Biedronka gotowa na niedzielę handlową. Aż nas zatkało! W ofercie jest nawet "superhit"
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 28.11.2023 11:27

Biedronka gotowa na niedzielę handlową. Aż nas zatkało! W ofercie jest nawet "superhit"

Biedronka niedziela handlowa
Biedronka gotowa na niedzielę handlową. Fot. Biedronka / Marek BAZAK/East News

Biedronka dzielnie walczy o klientów i stara się oferować produkty, które konkurencję zostawią daleko w tyle. Nie dziwi zatem, że na zbliżającą się niedzielę handlową przygotowano całą plejadę towarów, bez których trudno się obejść, planując świąteczną biesiadę. W nowej gazetce aż roi się od okazji, a jedna z nich zasługuje na szczególną uwagę.

Niedziela handlowa. Nowa oferta Biedronki. Co kupić?

Śnieżna i mroźna pogoda za oknem wzmaga apetyt, a zbliżające się Mikołajki i Boże Narodzenie to doskonała okazja, by na chwilę zapomnieć o diecie i oddać się kulinarnym przyjemnościom. Gospodynie domowe już w listopadzie planują, czym uraczą swoich gości. Oprócz tradycyjnych dań mogą to być rozmaite wypieki oraz uwielbiane przez milusińskich babeczki.

W Biedronce można kupić formy do pieczenia ze stali węglowej pokryte nieprzywierającą powłoką o różnych kształtach i kolorach. Koszt zestawu kilku mniejszych lub jednej dużej to tylko 16,99 zł. Kuchnię dodatkowo można wyposażyć także w foremki na muffinki, papiloty do ciasteczek i rękawy cukiernicze. Będą one dostępne w atrakcyjnej cenie 7,99 zł. To jednak nie wszystko, co warto zapisać na liście zakupów. Na co jeszcze zwrócić uwagę?

Biedronka niedziela handlowa
Biedronka gotowa na niedzielę handlową. Fot. Biedronka 
Odwróciła się dosłownie na chwilę, a ktoś wyjął jej ten produkt z koszyka. Klientka Lidla nie mogła w to uwierzyć!

Tanie i solidne akcesoria kuchenne w Biedronce

Do sklepów Biedronka w całej Polsce trafiły silikonowe przybory kuchenne wykończone drewnem bambusowym. Chochle, łyżki, łopatki, szpatułki i trzepaczki firmy Smukee będzie można dostać już od 9,99 zł za sztukę.

Aby wprawić się w zimowy nastrój podczas gotowania, pomocne mogą okazać się też inne akcesoria kuchenne z wygrawerowanymi motywami nawiązującymi do świąt. To m.in. deski do krojenia oraz wałki i stempelki do wytłaczania gwiazdek, choinek i pozostałych podobnych dekoracji. Taki zestaw można będzie zafundować sobie za 14,99 zł. Na kuchennym blacie może zawitać również sprzęt, który znacząco ułatwi przygotowanie wigilijnych przysmaków. To coś, na co amatorzy promocji czekali z wytęsknieniem.

Biedronka niedziela handlowa
Biedronka gotowa na niedzielę handlową. Fot. Biedronka 

Biedronka gotowa na niedzielę handlową. Zaskakujący "superhit"

Od poniedziałku 27 listopada aż do niedzieli handlowej przypadającej na 10 grudnia można zafundować sobie wielofunkcyjny termorobot marki Icoook wraz z akcesoriami oraz gotowymi przepisami wgranymi do oprogramowania. Dzięki nim łatwiejsze i przede wszystkim szybsze będzie gotowanie na parze, metodą sous vide oraz pieczenie (możliwość ustawienia temperatury do 130 stopni Celsjusza).

Tylko dla klientów portugalskiej sieci istotnie obniżono cenę robota, co rzeczywiście można nazwać “superhitem” i rabatem, obok którego trudno przejść obojętnie. W Internecie można znaleźć informacje, że cena regularna tego sprzętu waha się miedzy 1700 a 2200 złotych. W Biedronce zaś jedynie 1590 zł, więc przy kupnie można sporo zaoszczędzić. Zamierzacie sprawić sobie to kuchenne cacko?

Biedronka niedziela handlowa
Biedronka gotowa na niedzielę handlową. Fot. Biedronka 

Źródło: Biedronka