Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > "Tuż przed północą Ania odeszła". Nie żyje najstarsza influencerka w Polsce
Irmina Jach
Irmina Jach 13.04.2024 18:10

"Tuż przed północą Ania odeszła". Nie żyje najstarsza influencerka w Polsce

Anna Kusiak
fot. Instagram @zycie_zaczyna_sie_po_90

Nie żyje Anna Kusiak, założycielka uwielbianego przez internautów instagramowego profilu "Życie zaczyna się po 90". Smutną wiadomość przekazała córka. Pani Ania miała 97 lat.

Nie żyje pani Ania z "Życie zaczyna się po 90"

Tuż przed północą Ania odeszła. Spokojnie, w czasie snu, uśmiechając się. Miała bardzo ważny powód, by już dziś być ze swoim Edwardem - jego 96. urodziny. […] Mamusiu - R.I.P. — napisała córka pani Ani na Instagramie.

Anna Kusiak była bardzo zaangażowana w działalność internetową. Jej profil "Życie zaczyna się po 90" obserwuje ponad 100 tysięcy osób. Seniorka regularnie dzieliła się z internautami zdjęciami i humorystycznymi nagraniami. Ostatnio wpisy pojawiały się znacznie rzadziej. Pani Ania trafiła bowiem do szpitala z powodu zapalenia płuc.

Córka Beaty Tyszkiewicz zdradziła, dlaczego nie chce mieć dzieci. Żałuje tylko jednego

Internauci uwielbiali "Życie zaczyna się po 90"

Córka pani Ani, która poinformowała fanów o śmierci mamy, zapowiedziała, że konto "Życie zaczyna się po 90" pozostanie aktywne. Zaprosiła także wszystkich na tradycyjną, niedzielną "wspólną kawkę":

Do samego końca czytałam Ani wasze wiadomości i komentarze. Słyszała i rozumiała je do końca. Bardzo wam dziękuję. Pamiętacie? Wielokrotnie Ania powtarzała, że ten profil to jej internetowy dom. Uwielbiała go, doskonale się w nim czuła. Tak - bardzo go kochała, a was jeszcze bardziej. […] Dlatego profil "Życie zaczyna się po 90" nadal będzie istniał — czytamy.

ZOBACZ TAKŻE: Księżna Kate i książę William wydali oświadczenie. "Jesteśmy zszokowani i zasmuceni"

Anna Kusiak była najstarszą influencerką w Polsce

Anna Kusiak, mimo podeszłego wieku, była niezwykle aktywną osobą. W wieku 85 lat wyemigrowała do Wielkiej Brytanii. Tuż po 92. urodzinach postanowiła zostać twórczynią internetową. Jej ciepła osobowość błyskawicznie przyniosła jej popularność.

Pokazano mi, co to jest Instagram i bardzo mi się spodobał. Pomyślałam sobie tak, pokażę innym, że to jest także dla ludzi w moim wieku. Bardzo też pokochałam moich obserwujących — mówiła w rozmowie z mediami.

Tagi: Nie żyje