Zakupy

Lidl
17.03.2023 21:15 Lidl rozbił bank, takich okazji dawno nie było. Polacy będą walić drzwiami i oknami

Lidl za sprawą nowej gazetki z okazjami zdeklasował rywali i w walce o zainteresowanie klientów zdecydowanie wyszedł na pozycję lidera. Nie ma się co dziwić, wszak od poniedziałku do soboty w sklepach Lidla w całej Polsce wiele potrzebnych artykułów będzie można kupić taniej, niż u konkurencji. Oto, na jakie produkty warto zwrócić uwagę. 

LIDL
15.03.2023 20:15 Porównali ceny w polskim i niemieckim Lidlu. Trudno uwierzyć

Inflacja szaleje od dłuższego czasu i wielu Polaków dotkliwie odczuło jej skutki na własnej skórze. Najbardziej bolesne są podwyżki cen podstawowych produktów, na których zakup jesteśmy niejako skazany. Mieszkańcy przygranicznych części kraju starają się znaleźć oszczędności, robiąc zakupy w niemieckich sklepach. Czy to się opłaca?

Sklep Dino
14.03.2023 16:35 Zacznie się już w środę. Dino przygotowało dla klientów rewelacyjne okazje

Sieć Dino obecnie liczy sobie już ponad 2,2 tys. sklepów, a niemal codziennie otwierane są kolejne. To sprawia, że coraz więcej Polaków ma w pobliżu jeden z nich, przez co zdecydowanie łatwiej skorzystać z ofert promocyjnych. Od środy 15 marca w sklepach sieci Dino obowiązują nowe promocje. Na czym aktualnie można zaoszczędzić?

None
13.03.2023 13:31 Lidl znów szaleje z okazjami, do sklepów ustawiają się kolejki. Wyjątkowa oferta

Lidl kusi Polaków nową ofertą promocyjną, która obowiązywać będzie od poniedziałku 13 marca do środy 15 marca. Kupujący znajdą w tych dniach wiele produktów w mocno obniżonych cenach. Sklep zadbał o zróżnicowaną ofertę. Warto się pospieszyć, by nie przegapić najkorzystniejszych okazji.

Biedronka
12.03.2023 10:30 W poniedziałek rano do Biedronki ustawią się długie kolejki. Tego jeszcze nie było

Już w poniedziałek Biedronka spodziewa się sporego napływu klientów. Wszystko za sprawą nowej oferty promocyjnej, która potrwa od początku tygodnia do następnej soboty. Sklep zapowiada, że będzie "tanio jak w 2021 roku".

zakupy, kradzież
12.03.2023 10:27 Zobaczył to na twarogu i od razu chwycił za telefon. Sklep przekroczył granicę?

Klient jednego z dyskontów zobaczył na twarogu takie oznaczenie i od razu chwycił za telefon. Sklepy bronią się jak mogą przed kradzieżami i to jedna z ich metod. Skala tego procederu wzrasta, wszystko przez inflację.

None
11.03.2023 14:02 W poniedziałek do Lidla ustawią się kolejki. Biedronka została zdeklasowana

Lidl przygotował dla swoich klientów kuszącą ofertę na najbliższe dni. Od poniedziałku, 13 marca do soboty, 18 marca będzie można kupić wiele ciekawych produktów. 

Rossman
03.03.2023 11:51 Właśnie się zaczęło. Rossmann idzie na całość, Polki będą zachwycone

Co warto kupić na promocji w Rossmanie? Tego pytania nie trzeba już zadawać kolegom i koleżankom, ponieważ przygotowaliśmy zestawienie najciekawszych produktów, które rekomendują klientki. A zatem - na jakie kosmetyki zwrócić uwagę, by jednocześnie zaoszczędzić i wyjść ze sklepu z pełną satysfakcją?

Sklep Dino
01.03.2023 21:49 Dino bije na głowę Biedronkę i Lidla. Od 1 marca można się obłowić

Sieć Dino liczy już ponad 2,2 tys. sklepów, ale spółka nie zwalnia i jeszcze w ubiegłym roku niemal codziennie otwierała nowy sklep. To sprawia, że coraz więcej Polaków ma w pobliżu jeden z nich. Od środy 1 marca w sklepach sieci Dino obowiązują nowe promocje. Na czym aktualnie można zaoszczędzić?