Rozrywka.Goniec.pl

Biedronka - media

W poniedziałek rano do Biedronki ustawią się długie kolejki. Tego jeszcze nie było

12 Marca 2023

Autor tekstu:

Anna Dymarczyk

Już w poniedziałek Biedronka spodziewa się sporego napływu klientów. Wszystko za sprawą nowej oferty promocyjnej, która potrwa od początku tygodnia do następnej soboty. Sklep zapowiada, że będzie "tanio jak w 2021 roku".

Biedronka z nową ofertą od poniedziałku

Biedronka od poniedziałku 13 marca zmieni część swojej oferty. W gazetkach można przeczytać, że ceny będą tak niskie, jak w 2021 roku. Czy rzeczywiście obniżono je aż tak w stosunku do tego, co widzieliśmy ostatnio na półkach?

W ofercie możemy zobaczyć m.in. taniejące owoce i warzywa. Mandarynki będzie można kupić w cenie 4,79 zł/kg. Jabłka polskie kupić będzie można za jedyne 1,69 zł/kg. Potaniało również mięso - sznycle z fileta z piersi z kurczaka kosztują tylko 6,39 zł za opakowanie o wadze 300 g! Mięso mielone z łopatki wieprzowej nabędziemy za to za 7,49 zł za opakowanie 500 g

Chłopaki do wzięcia Tancerz

"Chłopaki do wzięcia". Wzięła ślub z uczestnikiem programu, ujawniła smutną prawdę

CZYTAJ DALEJ

Biedronka. Naprawdę tanio jak w 2021?

Z tańszych produktów w promocji “Tanio jak w 2021 roku” znajdziemy również szynkę wędzoną firmy “Kraina wędlin”, która kosztować nas będzie 5,95 zł za opakowanie 250 g. Potanieje również flagowy produkt garmażeryjny Biedronki, czyli pierogi z kapustą i grzybami - będzie można je nabyć za 4,49 zł

Dla smakoszy kawy pojawi się prawdziwa kawowa okazja. Kawa mielona firmy Lavazza będzie do kupienia za jedyne 15,99 zł, a dla mniej wybrednych - kawa rozpuszczalna Classic Nescafe za 10,99 zł za opakowanie 100 g

Oferta “Tanio jak w 2021 roku” obowiązuje jedynie od poniedziałku do środy (13-15.03). To oznacza, że trzeba się bardzo spieszyć z niektórymi zakupami.

Biedronka ze zdrapkową promocją

To jednak nie wszystko - Biedronka szykuje wielką zdrapkową promocję. Klienci sklepu będą mogli wygrać nawet 60 000 zł! Taką kwotę wylosować może nawet 100 szczęśliwców. Na czym polega loteria?

Zdrapki można otrzymać w kilku sytuacjach - pierwszą możemy otrzymać za zakupy za min. 39 zł, w których znajdą się słodycze, napoje, suszone owoce, mrożonki, konserwy i słoiki czy kosmetyki. Drugą za zakupy za min. 99 zł, w których skład wejdą świeże ryby, kawa, detergenty, produkty dla dzieci, karma dla zwierząt i/lub artykuły domowe i tekstylia. 

Kolejne zdrapki możemy zdobyć za kolejne zakupy - za te o wartości min. 149 zł przypadną nam dwie kolejne zdrapki, za min. 199 zł - trzy kolejne, za min. 299 zł - pięć kolejnych, za min. 399 zł - siedem kolejnych i wreszcie za min. 499 zł - dziewięć kolejnych zdrapek. Każda z nich to szansa nie tylko na główną wygraną, ale również nawet 1000 zł w postaci bonu na zakupy w Biedronce. Wygrać można też konkretne produkty. Widać już, że przed Biedronką w poniedziałek staną tłumy.

Śledź najnowsze newsy na Twitterze Gońca: https://twitter.com/GoniecPL  

świeca

Nie żyje wybitny reżyser Waldemar Wilhelm. Pracował przy "Potopie" i serialu "Czterej pancerni i pies"

CZYTAJ DALEJ
Dramatyczne szczegóły śmierci Antonina Hajka. Skoczek od dawna był martwy

Dramatyczne szczegóły śmierci Antonina Hajka. Skoczek od dawna był martwy

CZYTAJ DALEJ

Tagi:

Podobne artykuły

Lifestyle

Która kobieta jest najstarsza? Błyskawiczny test odkrywa tajemnice osobowości
Czytaj więcej >

Lifestyle

Ojciec sam ochrzcił umierające dziecko. Stanowcza reakcja księdza
Czytaj więcej >

Lifestyle

Lidl rozbił bank, takich okazji dawno nie było. Polacy będą walić drzwiami i oknami
Czytaj więcej >

Lifestyle

W ich domu na ścianach pojawiły się ciemne plamy. Gdy znaleźli przyczynę, mieli ochotę uciekać
Czytaj więcej >

Lifestyle

Nietypowe kazanie podczas rekolekcji. Ksiądz zaczął beatboxować i zwracał się do wiernych "'Joł'
Czytaj więcej >

Lifestyle

13-latka kupiła koledze prezent na urodziny. Natrafiła na policję i ma kłopoty
Czytaj więcej >
Anna Dymarczyk

Redaktor portalu Goniec.pl. Jestem studentką historii, naukowo zajmująca się historią Żydów w Polsce i muzealnictwem. Prywatnie zaangażowana w polski fandom fantastyczny. Bliskie są mi kwestie polskiej edukacji, mniejszości oraz nierówności społecznych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]