Rozrywka.Goniec.pl > Sławomir Świerzyński

Sławomir Świerzyński

Renata Świerzyńska i Sławomir Świerzyński
13.10.2023 11:21 Miała tylko 16 lat, gdy zaszła w ciążę ze Świerzyńskim z Bayer Full. Poznali się na obozie, gdzie był opiekunem

Sławomir Świerzyński uchodzi dziś za bardzo religijnego człowieka, ale nie zawsze stanowił wzór cnót i dobry przykład do naśladowania. Popularny gwiazdor disco polo ma na swoim koncie wiele incydentów, które niespecjalnie zgodne są z naukami Biblii. Pierwsze dziecko wokalisty zostało poczęte, gdy jego żona miała zaledwie 16 lat.

Sławomir Świerzyński
30.09.2023 17:37 Sławomirowi Świerzyńskiemu wyliczyli emeryturę. "Za te pieniądze nawet auta nie zatankuję"

Sławomir Świerzyński skarżył się niedawno na głodową emeryturę. Gwiazdor disco-polo nie może jednak narzekać na życie w biedzie. Jego majątek robi więcej niż ogromne wrażenie. Większość może tylko pozazdrościć. Jak to się dzieje, że piosenkarz mimo to jest tak bardzo niezadowolony ze swojego świadczenia emerytalnego? 

Sławomir Świerzyński
14.09.2023 15:25 Sławomir Świerzyński stanął przed sądem, jest wyrok. "Robi się ze mnie złodzieja"

Sławomir Świerzyński od pewnego czasu toczy spór z Grzegorzem Bukałą. Zgodnie z decyzją Sądu Najwyższego lider zespołu Bayer Full miał przeprosić muzyka za bezprawne wykorzystanie jego utworu. Nie przyznaje się jednak do winy i twierdzi, że leży ona po drugiej stronie. 

Sławomir Świerzyński
05.09.2023 19:39 Sławomir Świerzyński nie hamował się z żartami. Publika pękała ze śmiechu

Sławomir Świerzyński wraz z zespołem cały czas koncertuje, bawiąc swoich fanów muzyką. Okazuje się teraz, że wokalista czuje się dobrze nie tylko podczas śpiewania utworów, ale także jako konferansjer. Podczas jednego ze swoich występów przemówił do zgromadzonej pod sceną publiki, nie stroniąc od frywolnych żartów.

Sławomir Świerzyński
08.05.2023 12:52 Tak mieszka Sławomir Świerzyński. Z jednego może być naprawdę dumny

Sławomir Świerzyński jest jednym z najbardziej znanych wokalistów disco polo. Może się on pochwalić okazałą posiadłością, w której na co dzień mieszka. Gwiazda muzyki tanecznej posiada m.in. własną stadninę koni.

Sławomir Świerzyński
25.04.2023 11:33 Sławomir Świerzyński żali się na niską emeryturę, nie wspomniał o fortunie na koncie. "Nawet łódki nie zatankuję"

Sławomir Świerzyński na co dzień pozostaje liderem zespołu Bayer Full. Muzyk dorobił się pieniędzy z wielu źródeł, nie zawsze grając czysto, ale wciąż narzeka na swoją emeryturę. Zdaje się, że nie bieduje, więc skąd te skargi? Ile dostaje pieniędzy?

sławomir świerzyński
15.02.2023 13:52 Slawomir Świerzyński z Bayer Full nagrał piosenkę dla żony. Kiedyś nie był takim świętoszkiem

Sławomir Świerzyński postanowił zaskoczyć wiernych fanów swojej twórczości i z okazji Walentynek opublikował nowy utwór. Lider Bayer Full swoje nowe dzieło zatytułował "Za zdrowie mądrych żon" i zadedykował swojej ukochanej. Czy Renata Świerzyńska podzieli zachwyt słuchaczy?

Sławomir Świerzyński
31.12.2022 07:45 Sławomir Świerzyński ma kłopoty. Ruszyła sprawa o plagiat, chodzi o największy hit Bayer Full

Sławomir Świerzyński został oskarżony o plagiat. Chodzi o piosenkę "Wszyscy Polacy", która według Mariusza Gabrycha, twórcy utworu "Harcerska rodzina" jest bezprawną kopią jego kompozycji z lat 70.

sławomir  świerzyński
16.12.2022 10:59 Sławomir Świerzyński narzeka na wysokość swojej emerytury. "Nawet łódki za to nie zatankuję"

Sławomir Świerzyński postanowił dołączyć do zacnego grona gwiazd, które w mediach utyskują na wysokości swojej emerytury. Chociaż wokalista jeszcze na nią nie przeszedł, to pismo z ZUS-u nie nastroiło go zbyt optymistycznie na nadchodzącą jesień życia. Gwiazdor disco polo stwierdził, że nie będzie za nią w stanie zatankować swojego… jachtu. Podał konkretną kwotę.

sławomir świerzyński
04.11.2022 22:57 Sławomir Świerzyński pojechał po bandzie. Atakuje TVP i zarobki największych gwiazd stacji

Sławomir Świerzyński święcił triumfy w Telewizji Polskiej za czasów Jacka Kurskiego. Gdy w fotelu prezesa zasiadł nowy prezes, jego bajeczne przeboje nie miały już takiego wzięcia. Lider Bayer Full buńczucznie zrezygnował ze współpracy z publicznym nadawcą. Pełen żalu w ostatnim wywiadzie zaczął dalej pomstować na TVP, a oberwało się także gwiazdom, które – jak twierdzi – zarabiały dużo więcej od niego. To już zazdrość, czy odstawiony na boczny tor piosenkarz disco polo nie może pogodzić się z faktem, że nie wszyscy chcą wciąż słuchać hitu "Majteczki w kropeczki"?

Sławomir Świerzyński i Marcin Miller, fot. YouTube/Bayer Full
22.10.2022 16:24 Sławomir Świerzyński i Marcin Miller nieoczekiwanie wyszli razem na scenę. Publiczność nie szczędziła braw

Sławomir Świerzyński i Marcin Miller połączyli siły i wystąpili we wspólnym utworze na scenie Pożegnania Lata w Iłowie. Liderzy grup Boys i Bayer Full wykonali utwór będący hołdem złożonym muzyce disco polo.

sławomir świerzyński bayer full
15.10.2022 01:30 Sławomir Świerzyński z Bayer Full obchodzi 61. urodziny. O wielu zaskakujących faktach z jego życia mało kto pamięta

Sławomir Świerzyński to niezwykle barwna postać polskiego show-biznesu. Lider zespołu Bayer Full dał się poznać ogólnopolskiej publiczności już na przełomie lat 90. Jego frywolne dzieło o majteczkach w kropeczki, bielutkich staniczkach, malutkich guziczkach i niebieskich wstążeczkach zapewniło mu popularność aż do dziś, ale wcale nie jest gwiazdą jednego przeboju. Poznajcie najważniejsze fakty z ciekawego życia muzyka, który dziś obchodzi swoje 61. urodziny.

słąwomir świerzyński bayer full
08.10.2022 10:49 Sławomir Świerzyński z Bayer Full atakuje TVP. „Traktują nas jak niedouczonych i zapyziałych muzykantów”

Sławomir Świerzyński z Bayer Full postanowił zerwać współpracę z Telewizją Polską, chociaż do tej pory występował na wielu widowiskach organizowanych przed publicznego nadawcę. Słuchy na Woronicza wskazują, że przedstawiciele gatunku disco polo mają niebawem zniknąć z anteny. Muzyk zdecydował się więc na ruch wyprzedzający i sam zrezygnował z dalszej kooperacji. Przy okazji wsadził szpilę TVP, nie mając do powiedzenia nic pozytywnego na temat zawodowej relacji, z której przez lata czerpał korzyści finansowe i wizerunkowe.

Sławomir Świerzyński / facebook.com/bayerfull
21.09.2022 19:51 Sławomir Świerzyński opowiedział o wierze w Boga. Fani wytknęli mu przeszłość

Panu Bogu świeczkę, a diabłu ogarek? Choć Sławomir Świerzyński dużo mówi o swojej duchowości, muzyk nie zawsze był taki święty. Sławomir Świerzyński chętnie mówi o swojej niezwykłej religijności. Muzyk udzielił kolejnego wywiadu, w którym opowiedział o tym, jak ważna jest dla niego wiara. Niektórzy fani postanowili wytknąć mu pewne nieścisłości.

swierzynski sławomir
07.09.2022 19:09 Sławomir Świerzyński przeczytał nowy podręcznik do "Historii i teraźniejszości". Jego komentarz wywołał prawdziwą burzę

Wrześniowe rozpoczęcie nowego roku szkolnego jest równie pewnie, jak zmieniające się pory roku. Nadchodzące przesilenie i coraz dłuższe wieczory do refleksji skłoniły lidera zespołu Bayer Full, Sławomira Świerzyńskiego. Postanowił on nie tylko zakupić i przeczytać kontrowersyjny podręcznik do nowego przedmiotu „Historia i teraźniejszość”, ale również wydać mu pozytywną rekomendację. Użył zaskakujących argumentów. „Historia i teraźniejszość” ma zastąpić WOS, czyli wiedzę o społeczeństwie. Książka promowana przez Ministra Edukacji, Przemysława Czarnka, jeszcze przed trafieniem na ławki licealistów spotkała się z dużym odzewem czytelników. Kontrowersyjne treści w niej zawarte były krytykowane przez historyków, dziennikarzy, uczniów i nauczycieli. Przyniosło to skutki – większość szkół odmówiła korzystania z dzieła profesora Wojciecha Roszkowskiego. Swoją opinię na jej temat zawczasu postanowił określić Tadeusz Rydzyk. Ojciec Dyrektor już jakiś czas temu dołączył do grona pochlebców podręcznika. Założyciel Radia Maryja uważa „HiT” za lekturę obowiązkową w domu każdego patrioty, rozpoczął również jej sprzedaż w jednej z powiązanych z jego medium księgarni. Redemptorysta w „Gazecie Wyborczej” określił ją jako „świetną”. Duchowny przyznał, że „każdy powinien ją mieć” a ci, którym się ona nie podoba, to „niepolscy Polacy”.

Sławomir Świerzyński
17.05.2022 09:34 Sławomir Świerzyński z Bayer Full napisał piosenkę dla Ukraińców. Treść może zaskakiwać

Sławomir Świerzyński wraz z grupą Bayer Full opublikował nowy utwór. To ballada poświęcona wydarzeniom w Ukrainie. Z treści piosenki dowiedzieć możemy się o pomocy, jaką wschodnim sąsiadom niosą Polacy. Piosenkarz wyjaśnił, że utwór powstał w niecały miesiąc po ataku Rosji na Ukrainę i ma być hołdem złożonym rodzinom zmagającym się z wojną. Bayer Full powraca z nową piosenką Bayer Full to niewątpliwie jeden z najważniejszych zespołów w historii disco polo. Działająca od 1984 r. grupa wykreowała dziesiątki niezwykłych hitów, takich jak "Wszyscy Polacy", "Majteczki w kropeczki", czy "Blondyneczka". Stałym filarem zespołu jest jego charyzmatyczny wokalista, Sławomir Świerzyński. Pochodzący z Gostynina piosenkarz, po latach nieobecności w mediach głównego nurtu, w ostatnim czasie wrócił do łask i często pokazuje się w telewizji. Gwiazdor chętnie opowiada o swojej wierze w Boga oraz dzieli się spostrzeżeniami i obserwacjami społecznymi. Konserwatywny pogląd sprawił, że TVP Info wielokrotnie zapraszało go do swoich programów, w roli eksperta. Choć w przeciągu ostatnich miesięcy, więcej słyszeliśmy o poglądach politycznych Świerzyńskiego, niż o jego muzyce, nieoczekiwanie na stronie Bayer Full pojawiła się nowa piosenka zespołu. Hołd dla Ukrainy i Polski "Mamo idę już, Ty zostaniesz tu, gdzie pomocną dłoń poda Polak brat" - tymi słowami rozpoczyna się nowy utwór Bayer Full, zatytułowany "Chcę żyć". Piosenka miała swoją premierę 9 maja. Jak podaje sam Sławomir Świerzyński, data ta ma swoją zasadność. - Data premiery jest nieprzypadkowa - 9 maja, godzina także - ok. godziny 4:00 rano państwo ukraińskie zostało zaatakowane - wyjaśnił piosenkarz. W istocie, utwór opowiada historię ukraińskiego mężczyzny, który pozostawia swoją matkę w Polsce, by wrócić do Ukrainy i walczyć z rosyjskim agresorem. W treści piosenki pojawiły się odwołania do pomocy, jakiej Polacy udzielają uchodźcom ze wschodniej granicy. - Piosenka opowiada o tym, jak niespodziewane wydarzenia wojenne diametralnie zmieniły losy rodzin na Ukrainie i w Polsce oraz pomocy i wsparciu, jaką nasi wschodni sąsiedzi otrzymali od Polaków. Jest też o nadziei i marzeniach - czytamy na stronie Bayer Full. Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:Niepokojące doniesienia o Janie Nowickim. Aktor traci pamięć, wyznał całą prawdęPiotr Żyła ma ukryty talent. Skoczek chwycił za gitarę i wystąpił na weseluMatura WOS 2022 odpowiedzi. Rozwiązania zadań maturalnych z WOSŹródło: goniec.pl

Sławomir Świerzyński
27.04.2022 20:44 Miała wtedy 16 lat, nagle zaszła w ciążę. Ojcem dziecka został Sławomir Świerzyński

Sławomir Świerzyński uchodzi dziś za bardzo religijnego człowieka. Nie zawsze tak jednak było, a gwiazdor disco polo ma na swoim koncie wiele incydentów, które nie idą w parze z etyką. Pierwsze dziecko wokalisty jego przyszła żona poczęła mając zaledwie 16 lat. W latach 90. piosenkarz disco polo zachowywał się jak istna gwiazda rock'n'rolla. Żona musiała wielokrotnie odbierać go z ramion innych kobiet. Sławomir Świerzyński nie zawsze był świętoszkiem. Gwiazda disco polo ma swoje na sumieniu.Sławomir Świerzyński to ikona disco polo. Utwory takie jak "Blondyneczka", "Majteczki w kropeczki", czy "Wszyscy Polacy", które wykreował jego zespół Bayer Full, zna większość krajanów, niezależnie od ich sympatii do gatunku. Niezliczona ilość koncertów, dobrze sprzedające się albumy oraz ciekawa, kontrowersyjna historia. Wokalista mógłby zawstydzić niejedną gwiazdę rocka. Dziś to jednak ustatkowany człowiek, który chętnie opowiada o swojej relacji z Bogiem i głębokiej wierze. Piosenkarz disco polo nie zawsze był jednak przykładem do naśladowania. Niewielu dziś pamięta, że w dniu ślubu 22-letniego Sławomira Świerzyńskiego jego małżonka Renata miała zaledwie 16 lat i była już w ciąży z muzykiem. Przyszły gwiazdor poznał swoją miłość w harcerstwie. Jako dorosły mężczyzna i druh miał opiekować się grupą małoletnich harcerek. Jednej z nich poświęcił się jednak chyba zbyt mocno. Seks, imprezy i disco polo. Sławomir Świerzyński był gwiazdą lat 90. Sławomir Świerzyński w młodości nie był przykładem wiernego i oddanego męża. Razem ze sławą pojawiły się rozkochane w piosenkarzu fanki oraz pokusy, którym gwiazda disco polo wielokrotnie ulegała.Podobno dochodziło do sytuacji, gdy jego ukochana musiała odbierać go nad ranem z ramion innych kobiet. W wyniku jednej z takich sytuacji gwiazdor został nawet ojcem. Owocem tego "skoku w bok" była córka Nikola, która dziś jest utalentowaną piosenkarką i wraz z synami Sławomira Świerzyńskiego - Sebastianem i Damianem, tworzy zespół Baby Full. Małżeństwo gwiazdora disco polo z Renatą Świerzyńską, mimo gorzkich momentów prób, przetrwało już ponad 30 lat. Dziś piosenkarz wydaje się być bardzo oddany swojej rodzinie i często pokazuje się z nią publicznie. Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:Izabela Trojanowska zaśpiewała kontrowersyjny utwór na kościelnym koncercieNie żyje Andrew Woolfolk, członek legendarnego zespołu Earth, Wind & FireMatura fizyka 2022. O której matura rozszerzona z fizyki?Źródło: fakt.pl

Sławomir Świerzyński
08.04.2022 15:40 Sławomir Świerzyński modli się trzy razy dziennie. Wiemy, w jakiej intencji

W rozmowie z "Super Expressem" Sławomir Świerzyński przyznał, że duchowość jest bardzo ważną częścią jego życia. Zdradził, że w ciągu dnia modli się aż trzy razy oraz wyjawił w jakiej intencji to robi.Gwiazdor disco polo pokusił się o bardzo szczere wyznanie na temat swojego podejścia do religii. Autor hitu "Majteczek w kropeczki" jest tak bardzo uduchowiony, że swoje modły do niebios wznosi nawet kilka razy dziennie.Sławomir Świerzyński o modlitwieSławomir Świerzyński to lider grupy Bayer Full, która jest jednym z czołowych zespołów na scenie disco polo. Przez lata muzyk odniósł ogromny sukces, grając niezliczone ilości koncertów oraz serwując swoim fanom niezapomniane przeboje. Utwory takie jak "Wszyscy Polacy", "Blondyneczka", czy też słynne "Majteczki w kropeczki" stanowią fundament gatunku - znają je dobrze nawet ci, którzy na co dzień nie sympatyzują z tego rodzaju muzyką. W ostatnim czasie Sławomir Świerzyński dał się poznać nie tylko jako muzyk, ale również komentator społeczny. Piosenkarz wielokrotnie zabierał głos w TVP Info, zapraszany przez dziennikarzy państwowej telewizji do wcielania się w rolę specjalisty. Lider Bayer Full ma jednak jeszcze jedną stronę, z której nie jest tak powszechnie znany. Chodzi o jego życie duchowe, o którym obszernie opowiedział w rozmowie z "Super Expressem". Modlitwa priorytetem Sławomira Świerzyńskiego- Modlitwa jest najważniejsza. Szczególnie do Matki Bożej, z której pośrednictwem możemy wyprosić wszystko - opowiedział Świerzyński.Piosenkarz podkreślił, że modli się również do św. Wojciecha, św. Jana Pawła II, a także do św. Andrzeja Boboli. Przyznał, że obecna rzeczywistość skłoniła go do tego, by oddawać się modlitwie trzy razy dziennie. - Modlę się o pokój dla całej tysiącletniej Rzeczypospolitej, tych wszystkich ziem, które kiedyś do niej należały, czyli także Białoruś i Ukraina - wyjawił wokalista. Zdaniem autora "Blondyneczki" najważniejsza w modlitwie jest szczerość oraz czystość intencji. Miejsce jej odmawiania to sprawa drugorzędna - jak sam przyznaje, zdarza mu się robić to nawet w samochodzie. Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:Hubert Urbański wyjawił, które sceny są zawsze usuwane z "Milionerów"Wielkie wydarzenie w Białym Domu. Joe Biden szykuje wesele swojej wnuczkiTVP w żałobie. Ida Nowakowska potwierdziła śmierć ważnej osoby w "Pytaniu na śniadanie"Źródło: se.pl

Świerzyński
08.02.2022 07:36 Sławomir Świerzyński zabrał głos ws. zakazu handlu w niedzielę. Mówił o "katolickiej Polsce"

1 lutego weszły w życie przepisy uszczelniające zakaz handlu w niedziele. Głos na temat ograniczeń w handlu zabrał między innymi Sławomir Świerzyński, lider popularnego zespołu Bayer Full. Muzyk nie kryje zadowolenia z decyzji rządu Prawa i Sprawiedliwości.Przepisy, które weszły w życie przed kilkoma dniami zmieniły zasady funkcjonowania sklepów, które dotychczas obsługiwały klientów pod pretekstem świadczenia usług pocztowych. Placówki nie będą mogły działać, jeśli przychody z tej działalności pocztowej przynoszą mniej niż czterdzieści procent przychodów ze sprzedaży. W dalszym ciągu za ladą może stanąć także właściciel punktu handlowego, franczyzobiorca lub wspólnik spółki cywilnej.

Córka Świerzyńskiego
15.12.2021 20:25 Córka Sławomira Świerzyńskiego zorganizowała pomoc dla dwóch rodzin. Wzięła udział w akcji charytatywnej

Córka Sławomira Świerzyńskiego, Nikola Dutkiewicz, wzięła udział w akcji charytatywnej Szlachetna Paczka. W mediach społecznościowych pochwaliła się, że udało jej się pomóc dwóm rodzinom. Pociecha piosenkarza disco polo to nie tylko piękna kobieta i utalentowana wokalistka, ale również i po prostu dobra osoba. Ojciec z pewnością jest dumny z tak wielkodusznej córki.Córka Świerzyńskiego spieszy z pomocą Nikola Dutkiewicz ruszyła w ślady ojca już od najmłodszych lat. Początkowo towarzyszyła Sławomirowi Świerzyńskiemu na występach Bayer Full, by już wkrótce rozpocząć karierę na swoje własne konto.Wraz z braćmi założyła zespół o wdzięcznej nazwie Baby Full. Kapela grająca disco polo zaprezentowała się chociażby podczas ostatniego benefisu zorganizowanego z okazji 40-lecia działalności grupy sławnego ojca. Dalszy ciąg artykułu pod materiałem wideo W internecie szybko pojawiły się głosy, że Nikola Dutkiewicz przyćmiła swym talentem Sławomira Świerzyńskiego. Zachwycano się niezwykłą barwą głosu wokalistki, a także czarującą prezencją. Okazuje się, że te dwa przymioty idą w parze z ogromną wielkodusznością. Córka lidera Bayer Full włączyła się bowiem w akcję charytatywną Szlachetna Paczka i wspólnie z pozostałymi darczyńcami zorganizowała pomoc dla dwóch potrzebujących rodzin. Niezwykły dar serca W swoich mediach społecznościowych córka Sławomira Świerzyńskiego podzieliła się informacją o sukcesie jaki osiągnęła wraz z innymi darczyńcami. Widać, że jest bardzo zadowolona z pomocy jakiej udzieliła. - Ogłaszamy końcówkę 2021 r. najpiękniejszym okresem roku. To kolejna edycja Szlachetnej Paczki. Ogrom pracy za nami! - napisała na Instagramie.Jak poinformowała Nikola Dutkiewicz, łącznie udało się zebrać ok. 15 tys. zł, co starczyło na stworzenie dwóch "wyprawek" składających się z 38 kartonów. Jak wyznała w rozmowie z portalem Disco-polo.info, w ich skład weszły m.in. laptopy, czy niewielkie sprzęty AGD. Zbiory podarków są zasługą 100 darczyńców, którzy zdecydowali się wesprzeć inicjatywę córki Sławomira Świerzyńskiego w ramach Szlachetnej Paczki. Dwie polskie rodziny z pewnością doczekają się w tym roku wyjątkowych świąt. - W najśmielszych marzeniach nie oczekiwałyśmy tak pięknego efektu - przyznała Nikola Dutkiewicz. instagram.com/nikola_bfArtykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:Kluby i dyskoteki jednak otwarte w Sylwestra. Rzecznik resortu zdrowia uspokajaHanna Gucwińska w poniedziałek trafiła do szpitala. Jej stan jest ciężkiMarta Kaczyńska i Marcin Dubieniecki mają za sobą burzliwy związek. Jak zmienił się były mąż prawniczki?Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres [email protected]Źródło: instagram.com, disco-polo.info

Sławomir Świerzyński
13.12.2021 12:53 Sławomir Świerzyński wziął się za całkowicie nowy biznes. Gwiazdor będzie handlował nawozem

Sławomir Świerzyński przyznał, że pandemia koronawirusa nie była dla niego łaskawa. W związku z czasowym zakazem koncertowania wszedł w inny biznes. Gwiazdor zajął się promocją nawozów. Prawdziwy artysta nie boi się niczego. Lider Bayer Full udowodnił, że po drodze mu nie tylko z muzyką, ale również i rolnictwem.

Cichopek i Hakiel
12.12.2021 22:06 Benefis Bayer Full. Katarzyna Cichopek zaskoczyła fanów swoją kreacją

Na antenie TVP 2 trwa druga część transmisji benefisu zespołu Bayer Full, który hucznie świętuje swoje 40-lecie. Widowisko prowadzą Katarzyna Cichopek i Aleksander Sikora, dobrze znani widzom Telewizji Polskiej. Aktorka i prezenterka zaskoczyła publiczność i w połowie koncertu zmieniła swoją wieczorną suknię na iście imprezową kreację.Zespół Bayer Full świętuje swoje 40-lecie wraz z przyjaciółmi z branży muzycznej. Na scenie widzowie zobaczyli już występy min. Shazzy i grupy Boys, a także zespołu Baby Full, założonego przez dzieci Sławomira Świerzyńskiego.

bb
12.12.2021 21:19 Benefis zespołu Bayer Full. Sławomir Świerzyński wspomniał porwanie syna, polały się łzy

W 2004 roku syn Sławomira Świerzyńskiego został porwany dla okupu. Lider Bayer Full wrócił wspomnieniami do tych traumatycznych chwil w trakcie benefisu swojego zespołu, transmitowanego na antenie Telewizji Polskiej. Gwiazdor przyznał, że choć zatrzymano sprawców porwania, nie zostali oni ukarani.Sebastian Świerzyński został porwany, gdy wracał do domu od swojej ówczesnej dziewczyny. Trzej mężczyźni skrępowali go i wywieźli do innej miejscowości, a po godzinie ojciec mężczyzny otrzymał telefon z żądaniem okupu. Lider zespołu Bayer Full zachował zimną krew i od razu zadzwonił na policję.- Dzięki pracy policji siedzimy tutaj wszyscy razem szczęśliwi i weseli, że jest Sebastian z nami - podkreślił muzyk.

Świerzyński
12.12.2021 20:43 Wielkie wzruszenie na benefisie Bayer Full. Wnuczka Sławomira Świerzyńskiego pojawiła się na scenie

Trwa transmisja benefisu zespołu Bayer Full na antenie Telewizji Polskiej. Nagle na scenie pojawiła się kilkuletnia wnuczka lidera grupy, Sławomira Świerzyńskiego. Muzyk nie mógł powstrzymać wzruszenia.Zespół Bayer Full hucznie obchodzi swoje 40-lecie. Telewizja Polska zorganizowała z tej okazji widowisko, które poprowadzili Katarzyna Cichopek i Aleksander Sikorski.