Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Tak mieszka Sławomir Świerzyński. Z jednego może być naprawdę dumny
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 08.05.2023 12:52

Tak mieszka Sławomir Świerzyński. Z jednego może być naprawdę dumny

Sławomir Świerzyński
KAPIF

Sławomir Świerzyński jest jednym z najbardziej znanych wokalistów disco polo. Może się on pochwalić okazałą posiadłością, w której na co dzień mieszka. Gwiazda muzyki tanecznej posiada m.in. własną stadninę koni.

Sławomir Świerzyński, wielka gwiazda disco-polo

Sławomir Świerzyński już od kilkudziesięciu lat zajmuje się muzyką disco-polo. Wraz ze swoim zespołem, Bayer Full, koncertują w całej Polsce. Przy ich tanecznych utworach bawią i młodsi, i starsi. Do tej pory sprzedali prawie 20 mln płyt. Piosenkarz próbował też swoich sił za granicą, a mianowicie w Chinach. Wbrew temu, co twierdził początkowo, że sprzedali tam 67 mln krążków z ich piosenkami, kariera za granicą nie powiodła się.

Nie żyje 8-letni Kamilek z Częstochowy. Lekarze walczyli do ostatniej chwili

Jak mieszka Sławomir Świerzyński?

Posiadłość Sławomira Świerzyńskiego jest okazała. Znajduje się ona w miejscowości Wola Łącka na Mazowszu. Oprócz ogromnego domu, w którym piosenkarz mieszka wraz ze swoją rodziną, jest tam też gospodarstwo rolne i stadnina koni, która jest dumą gwiazdy disco polo. W swoim biurze Sławomir Świerzyński posiada wszystkie płyty, które zostały do tej pory wydane przez jego zespół. Na ścianach możemy też zobaczyć nagrody, które otrzymali, a także plakaty ich kapeli.

Screenshot_20230508_112316_YouTube.jpg Źródło: screen YouTube/Fakt

Stadnina koni Sławomira Świerzyńskiego - jego duma

Sławomir Świerzyński jest pasjonatem koni, które hoduje od ponad 30 lat. Piosenkarz jest dumny ze swoich wierzchowców, a ich posiadanie to nie tylko spełnienie marzeń, ale również dochodowy biznes. Lider zespołu otwarcie mówi, że kocha konie, a przede wszystkim sporty zaprzęgowe. Posiada on również ogromną kolekcję bryczek i powozów, które wypożycza, dzięki czemu może dodatkowo zarobić.  

 Źródło: screen YouTube/Fakt

Sławomir Świerzyński pojechał po bandzie. Atakuje TVP i zarobki największych gwiazd stacji
sławomir świerzyński
TRICOLORS/East News
Sławomir Świerzyński święcił triumfy w Telewizji Polskiej za czasów Jacka Kurskiego. Gdy w fotelu prezesa zasiadł nowy prezes, jego bajeczne przeboje nie miały już takiego wzięcia. Lider Bayer Full buńczucznie zrezygnował ze współpracy z publicznym nadawcą. Pełen żalu w ostatnim wywiadzie zaczął dalej pomstować na TVP, a oberwało się także gwiazdom, które – jak twierdzi – zarabiały dużo więcej od niego. To już zazdrość, czy odstawiony na boczny tor piosenkarz disco polo nie może pogodzić się z faktem, że nie wszyscy chcą wciąż słuchać hitu "Majteczki w kropeczki"?
Czytaj dalej
Sławomir Świerzyński modli się trzy razy dziennie. Wiemy, w jakiej intencji
Sławomir Świerzyński
Sławomir Świerzyński
W rozmowie z "Super Expressem" Sławomir Świerzyński przyznał, że duchowość jest bardzo ważną częścią jego życia. Zdradził, że w ciągu dnia modli się aż trzy razy oraz wyjawił w jakiej intencji to robi.Gwiazdor disco polo pokusił się o bardzo szczere wyznanie na temat swojego podejścia do religii. Autor hitu "Majteczek w kropeczki" jest tak bardzo uduchowiony, że swoje modły do niebios wznosi nawet kilka razy dziennie.Sławomir Świerzyński o modlitwieSławomir Świerzyński to lider grupy Bayer Full, która jest jednym z czołowych zespołów na scenie disco polo. Przez lata muzyk odniósł ogromny sukces, grając niezliczone ilości koncertów oraz serwując swoim fanom niezapomniane przeboje. Utwory takie jak "Wszyscy Polacy", "Blondyneczka", czy też słynne "Majteczki w kropeczki" stanowią fundament gatunku - znają je dobrze nawet ci, którzy na co dzień nie sympatyzują z tego rodzaju muzyką. W ostatnim czasie Sławomir Świerzyński dał się poznać nie tylko jako muzyk, ale również komentator społeczny. Piosenkarz wielokrotnie zabierał głos w TVP Info, zapraszany przez dziennikarzy państwowej telewizji do wcielania się w rolę specjalisty. Lider Bayer Full ma jednak jeszcze jedną stronę, z której nie jest tak powszechnie znany. Chodzi o jego życie duchowe, o którym obszernie opowiedział w rozmowie z "Super Expressem". Modlitwa priorytetem Sławomira Świerzyńskiego- Modlitwa jest najważniejsza. Szczególnie do Matki Bożej, z której pośrednictwem możemy wyprosić wszystko - opowiedział Świerzyński.Piosenkarz podkreślił, że modli się również do św. Wojciecha, św. Jana Pawła II, a także do św. Andrzeja Boboli. Przyznał, że obecna rzeczywistość skłoniła go do tego, by oddawać się modlitwie trzy razy dziennie. - Modlę się o pokój dla całej tysiącletniej Rzeczypospolitej, tych wszystkich ziem, które kiedyś do niej należały, czyli także Białoruś i Ukraina - wyjawił wokalista. Zdaniem autora "Blondyneczki" najważniejsza w modlitwie jest szczerość oraz czystość intencji. Miejsce jej odmawiania to sprawa drugorzędna - jak sam przyznaje, zdarza mu się robić to nawet w samochodzie. Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:Hubert Urbański wyjawił, które sceny są zawsze usuwane z "Milionerów"Wielkie wydarzenie w Białym Domu. Joe Biden szykuje wesele swojej wnuczkiTVP w żałobie. Ida Nowakowska potwierdziła śmierć ważnej osoby w "Pytaniu na śniadanie"Źródło: se.pl
Czytaj dalej