Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Stanisława Ryster spoczęła na Starych Powązkach. Wyjątkowe sceny na pogrzebie legendy TVP
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 10.04.2024 14:47

Stanisława Ryster spoczęła na Starych Powązkach. Wyjątkowe sceny na pogrzebie legendy TVP

Stanisława Ryster
fot. KAPIF

Stanisława Ryster nie żyje. Informacja o śmierci legendarnej prezenterki pojawiła się w mediach 4 kwietnia 2024 roku, mając 81 lat - 2 maja skończyłaby 82 lata. Jej pogrzeb odbył się 10 kwietnia, a ciało prowadzącej “Wielka Grę” spoczęło na Starych Powązkach w Warszawie. Tak przebiegała ceremonia.

Stanisława Ryster nie żyje

Stanisława Ryster swoją medialną pracę rozpoczęła w wieku 24 lat, jednak największą popularność przyniosła jej “Wielka Gra”, której została gospodynią. W teleturnieju pojawiła się w 1975 roku i prowadziła go aż do 2006 roku, stając się twarzą TVP.

Informację o jej śmierci przekazał za pośrednictwem social mediów Mariusz Machnikowski, który 10-krotnie wygrał legendarną “Wielką Grę”. Tę ponura wieść potwierdziła również Telewizja Polska, z którą Stanisława Ryster przez wiele lat była związana.

Dagmara Kaźmierska na dywaniku produkcji "Tańca z Gwiazdami". Poszło o Conana

Pogrzeb Stanisławy Ryster

Pogrzeb legendy Telewizji Polskiej - Stanisławy Ryster, odbył się 10 kwietnia 2024 roku. Ciało prezenterki spoczęło na warszawskich Powązkach w najprawdopodobniej grobie rodzinnym. Ceremonia miała charakter świecki, dlatego też odbyła się bez osoby duchownej, a żałobnicy od razu pojawili się na cmentarzu, by pożegnać gwiazdę “Wielkiej Gry”. Zgodnie z wolą zmarłej, jej ciało zostało skremowane.

ZOBACZ TAKŻE: Dziennikarka TVN zniknęła z anteny. Wykryto u niej guza mózgu

Pogrzeb Stanisławy Ryster, Nie zabrakło szczegółów związanych z "Wielką grą"

Pogrzeb Stanisławy Ryster odbył się na warszawskich Powązkach. Podczas ostatniego pożegnania prezenterki można było usłyszeć piosenkę “My way” z repertuaru Franka Sinatry, a w trakcie wzruszającej przemowy padły rozważania na temat jej życia. Żałobnicy mogli usłyszeć z ust córki Stanisławy Ryster, że jej mama nie ulegała żadnym presjom, trzymając się zasady carpe diem.

Głos zabrał również przedstawiciel “Wielkiej Gry”. W poruszających słowach podziękował prezenterce za to, co zrobiła dla teleturnieju oraz dla widzów.

Kochana pani Stanisławo, dziękujemy za wszystko i nigdy pani nie zapomnimy - padło podczas ceremonii, po czym można było usłyszeć motyw muzyczny towarzyszący legendarnemu programowi.

pogrzeb
fot. Goniec.pl
pogrzeb
fot. Goniec.pl
pogrzeb
fot. Goniec.pl