Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Skrzynecka i Gąsowski wrócą do Polsatu? W mediach aż huczy o tym, co wyprawia się za kulisami
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 06.12.2023 07:59

Skrzynecka i Gąsowski wrócą do Polsatu? W mediach aż huczy o tym, co wyprawia się za kulisami

Katarzyna Skrzynecka Piotr Gąsowski
Skrzynecka i Gąsowski wrócą do Polsatu? Fot. Kapif

Na krętych korytarzach siedziby telewizji Polsat w Warszawie huczy od plotek. Pracownicy podejrzewają, że do stacji mają wrócić zwolnieni w niezbyt miłych okolicznościach Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski. Co na ten temat sądzą sami zainteresowani? Sprawa jest o wiele bardziej skomplikowana, niż mogłoby się wydawać.

Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski ofiarami rządów Edwarda Miszczaka

Odkąd Edward Miszczak przejął stery telewizji Polsat, nie wiedzie jej się najlepiej. Programy, w których zaordynował dość śmiałe zmiany (np. zwolnienie Katarzyny Dowbor z "Nasz nowy dom") nie udźwignęły tej "świeżości" i wyniki oglądalności drastycznie spadły. Z posadą w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" pożegnali się wtedy także Piotr Gąsowski i Katarzyna Skrzynecka.

Kierownictwo stacji długo dawało kredyt zaufania nowemu dyrektorowi programowemu, jednak ostatnio postawiono wobec niego wotum nieufności. Skutkiem tych działań może być rychły powrót sprawdzonych gwiazd, jednak nie wszystkie są skore do ponownego wchodzenia do tej samej rzeki. Kto zdążył już powiedzieć "nie"?

Piotr Gąsowski
Skrzynecka i Gąsowski wrócą do Polsatu? Fot. Kapif
Katarzyna Skrzynecka Piotr Gąsowski
Skrzynecka i Gąsowski wrócą do Polsatu? Fot. Kapif
Marcin Hakiel i Katarzyna Skrzynecka znowu razem? Tancerz zaskoczył tajemniczym wyznaniem

Sprawdzona gwiazda nie chce wracać do Polsatu. "Zaporowe warunki"

Jednym z przebojów nowej ramówki Polsatu ma być 20. jubileuszowa edycja "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Mają w niej wziąć udział dotychczasowi najlepsi uczestnicy. Do takich z pewnością należy Agnieszka Włodarczyk. 

Niestety, aktorka aktualnie jest pochłonięta intensywnymi wydarzeniami w życiu osobistym i nie ma zbyt wiele czasu na to telewizyjne i mocno angażujące przedsięwzięcie. Choć nie odmówiła wprost, to postawiła chcącym ponownie zobaczyć ją na ekranie producentom kosmiczne warunki.

Ja już prowadzę inne życie, bardziej rodzinne, doceniam każdą chwilę z bliskimi, a wiem, ile taki program pochłania czasu. Dlatego powiedziałam zaporową stawkę, żeby mnie nie wzięli - czytamy na portalu Plotek.

Czy Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski poszli jej śladem? Okazuje się, że zaprzyjaźnieni artyści mieli jeszcze inny pomysł, by utrzeć nosa byłemu pracodawcy.

Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski znów w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?

Powrót tego celebryckiego duetu do Polsatu byłby sporym zaskoczeniem dla widzów. Wszak wydawało się, że za rządów Edwarda Miszczaka raczej nie mogą liczyć na nowe kontrakty w stacji. Dzieje się jednak inaczej. Dlaczego?

Z posady jurorskiej w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" niespodziewanie zrezygnował Piotr Domagała. To postawiło przed producentami wyzwanie kadrowe, którego nie planowali. W takiej sytuacji ponowne zatrudnienie solidnej Katarzyny Skrzyneckiej wydaje się bezpiecznym rozwiązaniem. Istnieje jednak opcja, że w show wystąpi nie jako jurorka, a uczestniczka (zwyciężyła w 1. sezonie). 

Nie jest to jednak takie proste, ponieważ gwiazda nie wyobraża sobie powrotu bez Piotra Gąsowskiego. Oboje obdarzyli się uprzejmościami w mediach społecznościowych. Wynika z nich, że tworzą zespół i jeśli wrócą do pracy - to tylko razem.

"TTBZ" zasługuje w pełni na świętowanie najpiękniejszej muzyki wraz z widzami, którzy tak ten program doceniają i ukochali - napisała, jednocześnie wskazując, że brak gospodarza 18. edycji byłby sporym nietaktem.

Bez Twojego ciepłego i dowcipnego „dotyku”, tego jubileuszu też sobie nie wyobrażam! - odpowiedział jej wywołany do odpowiedzi przyjaciel.

W kuluarach nie brakuje podszeptów świadczących o tym, że telewizja w obliczu takiej propozycji może zdecydować się na jeszcze inny krok. Zamiast Katarzyny Skrzyneckiej w chwale przed kamerami miałby pokazywać się Kacper Kuszewski.

 Będzie to osoba, którą widzowie programu dobrze znają - ujawniła w Super Expressie osoba z produkcji show. Kogo byście woleli?

Katarzyna Skrzynecka
Skrzynecka i Gąsowski wrócą do Polsatu? Fot. Kapif

Źródło: Super Express, Plotek