Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Marcin Hakiel i Katarzyna Skrzynecka znowu razem? Tancerz zaskoczył tajemniczym wyznaniem
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 22.11.2023 17:16

Marcin Hakiel i Katarzyna Skrzynecka znowu razem? Tancerz zaskoczył tajemniczym wyznaniem

Marcin Hakiel i Katarzyna Skrzynecka
Marcin Hakiel i Katarzyna Skrzynecka znowu razem?/KAPIF

Marcin Hakiel w ostatnim czasie wyrósł nam na jedno z najgorętszych nazwisk w polskim show-biznesie. Oczywiście nie udałoby się to, gdyby nie zaskakujące rozstanie z Katarzyną Cichopek... i obszerny wywiad, którego udzielił w "Mieście kobiet", w którym sugerował, że został zdradzony.

Marcin Hakiel zaskoczył wyznaniem. Wspomniał o propozycjach

To właśnie od tamtej pory Marcin Hakiel jest pełnoprawnym celebrytą, choć przez lata tkwił w cieniu znacznie popularniejszej żony. Od niemal dwóch lat media plotkarskie rozpisują się na temat jego życia uczuciowego, a najnowsze doniesienia z życia tancerza mogą wiele osób zaskoczyć.

Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że Marcin Hakiel odrzucił propozycję powrotu do "Tańca z gwiazdami", aby przeczekać medialną burzę wokół swojej osoby i nieudanego małżeństwa. Wygląda na to, że to już przeszłość!

O tym było cicho, ale Marcin Hakiel się wygadał. Wszystkie pozory runęły, poszło o święta

Popularny tancerz dotychczas odrzucał kolejne oferty z telewizji

Obecnie tancerz ułożył sobie życie u boku ukochanej Dominiki i skupia się na prowadzeniu swojej szkoły tańca. Jego rosnąca popularność sprawiła jednak, że regularnie otrzymuje kolejne propozycje zawodowe. Z niektórych być może wkrótce skorzysta.

Dostałem ostatnio zapytanie o udział w kilku nowych programach, ale odmówiłem, bo to nie było w kręgu moich zainteresowań. Mam swoje ułożone życie i to nie jest tak, że bardzo potrzebuję wrócić do telewizji. Jeśli będzie coś interesującego, będą mnie chcieli i będzie mi to pasować, to jasne - przyznał Marcin Hakiel w rozmowie z portalem plotek.pl.

Marcin Hakiel i Katarzyna Skrzynecka znowu razem na scenie?

Fanów tancerza z pewnością zainteresuje fakt, że podobną propozycję ponoć otrzymała Katarzyna Skrzynecka. O jaki program chodzi? Według nieoficjalnych informacji Polsat zastanawia się nad specjalną edycją "Tańca z gwiazdami", w której zmierzą się dawne gwiazdy programu.

Najpierw musi być decyzja, czy to w ogóle będzie, więc poczekajmy. Były już prowadzone rozmowy i raz już poprosiłem o jakiś czas, bo tuż po rozwodzie po prostu no nie czułem się tak na siłach, nie chciałem też wszystkiego na raz brać. Zobaczymy - zdradził Marcin Hakiel.

Chcielibyście ponownie zobaczyć Katarzynę Skrzynecką i Marcina Hakiela razem na parkiecie? Podoba się wam pomysł na edycję specjalną "Tańca z gwiazdami"?

Marcin Hakiel i Katarzyna Skrzynecka
KAPIF