Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Schreiber rozstała się z mężem!? Właśnie podjęli trudną decyzję
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 01.03.2024 11:47

Schreiber rozstała się z mężem!? Właśnie podjęli trudną decyzję

Marianna Schreiber
Marianna Schreiber rozstała się z mężem!? Fot. KAPIF, Michal Zebrowski/East News

Znana jest przyszłość małżeństwa Łukasza i Marianny Schreiberów, którzy od kilku lat mają zupełnie inną wizje na zawodową przyszłość. Małżonkowie stanęli przed trudnym wyzwaniem, jednak według mediów ostateczna decyzja została już podjęta. Czy dalej są razem?

Małżonkowie Schreiber mieli inny pomysł na siebie

On - konserwatywny polityk Prawa i Sprawiedliwości. Ona - marząca o sławie niedoszła modelka (brała udział w "Top model"), która już niebawem stanie na ringu do walki z inną trzecioligową celebrytką.

Decyzją, aby pod okiem kamer wziąć udział w regularnej bijatyce dla pieniędzy, z pewnością nie spodobała się jej ukochanemu mężowi. Między innymi ten temat Łukasz Schreiber i Marianna Schreiber podnieśli podczas poważnej rozmowy o przyszłości, którą odbyli ze sobą w niedawnym czasie. Czy spełniło się to co od jakiegoś mówiło się w kuluarach?

Rafał Grabias nadal kochał Gabriela Seweryna? Teraz wszystko jasne

Łukasz Schreiber do tej pory zaklinał rzeczywistość. To mówił o działalności żony

Marianna Schreiber i Łukasz Schreiber kilka lat temu jawili się jako idealnie dobrana para, jednak ich drogi zaczęły mocno się rozchodzić. Polityk skupił się na zdobywaniu elektoratu,  a gwiazda oprócz zajmowania się 8-letnią córeczką zaczęła coraz śmielej rozpychać się w show-biznesie. W jednym z wywiadów mężczyzna stwierdził, że każde z nich bierze odpowiedzialność tylko za siebie. O tej małej niezbyt partnerskiej postawie mówił wprost.

Każde z nas robi coś indywidualnie i na swój rachunek. Zawsze będę życzył mojej żonie powodzenia i to jest oczywiste - mówił w rozmowie z portalem Metropoliabydgoska.pl.

Okazuje się, że na tym się nie skończyło, a małżonkowie mimo tych deklaracji musieli stanąć twarzą w twarz z problemami, przed jakimi stanął ich związek. O rezultatach tej debaty opowiedział podopieczny Jarosława Kaczyńskiego

Łukasz Schreiber rozstał się z Marianną Schreiber

Łukasz Schreiber wyznał, że tuż przed kampanią do wyborów samorządowych podjął z żoną decyzję o tym, że nie będą dłużej trwać w związku. Oczywiście zaznaczył, że nie ma to związku z polityką. 

Nigdy nie używałem wizerunku rodziny w kampaniach wyborczych, ani teraz, ani 10 lat temu. Uważam, że to nie ma znaczenia. A przy tym wszystkim jest mi… jest to w jakiś sposób trudne dla mnie i przykre, tym bardziej że podjęliśmy decyzję o rozstaniu i rozmawiamy o separacji - oznajmił we wspomnianej rozmowie.

Jak sądzicie, czy Marianna Schreiber odniesie się do tych doniesień w mediach? Odpowiedź mogła być tylko jedna - tak. I nawet już to zrobiła. Zamieściła na Instagramie komunikat, w którym odniosła się do wieści zaserwowanych przez obecnego (jeszcze!) małżonka. Kobieta podkreśliła, że nie będzie mówić źle o mężu, jednak pokusiła się na kilka złośliwych pstryczków. Oskarżyła Łukasza Schreibera, że nie powiadomił jej o swoim działaniu i postąpił nie fair, robiąc to za pośrednictwem mediów.

Szkoda, że mój mąż postanowił nasze życie intymne skomentować przez gazety - nie to chyba najlepsza decyzja w jego życiu. Nie znalazł czasu, by powiedzieć mi to w twarz - rozumiem, że to presja związana z wyborami. Ja żadnej decyzji nie podjęłam - zasygnalizowała.

Marianna Schreiber dodała, że utracony ukochany wybrał karierę zamiast rodziny, mimo że ona  jako żona była dla niego wyrozumiała, chciała jego rozwoju i ochoczo mu kibicowała.

Łukaszu, skoro wybrałeś ten format komunikacji, to z tego skorzystam i napiszę Ci tyle - że mogłeś mi to powiedzieć choćby z szacunku do naszego dziecka podczas rozmowy telefonicznej, a nie używać do tego gazet. Tak się po ludzku nie robi. To nie fair - podsumowała.

Marianna Schreiber
Marianna Schreiber rozstała się z mężem!? Fot. Instagram @marysiaschreiber