Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Nicola z "Rolnik szuka żony" już pocieszyła się po Darku. Wpadła w ramiona innego uczestnika? Fani są zachwyceni
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 11.12.2023 14:51

Nicola z "Rolnik szuka żony" już pocieszyła się po Darku. Wpadła w ramiona innego uczestnika? Fani są zachwyceni

Rolnik szuka żony
kadr programu "Rolnik szuka żony" prod. TVP/Nicola z "Rolnik szuka żony" już pocieszyła się po Darku

Za nami wielki finał “Rolnik szuka żony” i zaskakujące decyzje. Okazało się, że ostatni odcinek programu był przepełniony emocjami, nie brakowało uśmiechów, ale również łez i rozczarowania. Jedną z par, które powstały dzięki udziałowi w formacie, stworzyli Nicola i Darek, jednak ostatecznie się rozstali. Czyżby kobieta długo nie opłakiwała miłosnego niepowodzenia i już znalazła swoją drugą połówkę?

Finałowy odcinek "Rolnik szuka żony" przepełniony emocjami

W niedzielę 10 grudnia został wyemitowany ostatni, finałowy już odcinek "Rolnik szuka żony". Widzowie z niecierpliwością czekali na jego emisję, chcąc poznać ostateczne decyzje uczestników i dowiedzieć się, komu udało się stworzyć długotrwałą relację. Ile par przetrwało?

Jedynie Anna i Jakub, którzy poznali się dzięki udziałowi w formacie, mogą pochwalić się związkiem. Reszta niestety się rozpadła. Waldemar, który wykazał chęć bliższego poznania Ewy, ostatecznie związał się z Dorotą, którą wcześniej odprawił do domu. Arturowi, któremu do gustu najbardziej przypadła Sara, również nie udało się utrzymać tej relacji na dłużej.

 Podczas finału padły zaskakujące słowa, przepełnione smutkiem i goryczą. Polały się nawet łzy, a Nicola nie ukrywała, że jest jej bardzo przykro po tym, co usłyszała. Co takiego się stało?

"Rolnik szuka żony": Artur o powodach rozstania z Sarą. Widzowie dopatrzyli się jednego szczegółu. To ich poróżniło?

"Rolnik szuka żony". Dlaczego Nicole nie jest z Darkiem?

Dariusz do swojego gospodarstwa zaprosił trzy kobiety, a pośród nich znalazła się Nicola. Szybko zdobyła zainteresowanie młodego rolnika i to właśnie dla niej odprawił pozostałe uczestniczki. Widzowie byli przekonani, że tej dwójce uda się stworzyć stały związek i mocno trzymali za nich kciuki. Ostatecznie skończyło się wyłącznie na nadziejach, ponieważ w finałowym odcinku wyszło na jaw, że ich relacja, to już przeszłość.

Nie zabrakło również kontrowersji podczas tego spotkania. Darek wyjaśnił, że Nikola wiele straciła w jego oczach po bliższym poznaniu. Stwierdził również, że jest dziecinna i nie jest w stanie nawet donieść szklanki z herbatą do stołu. Następnie rozpoczęła się seria słownych przepychanek. Kobieta zarzuciła rolnikowi, że zakończył ich związek przez Internet, mimo że wcześniej mieli okazję spędzić ze sobą tydzień.

To nie był jednak koniec. Następnie wypowiedziała się Natalia, która również została zaproszona przez Dariusza do jego gospodarstwa. Przed kamerami wyjawiła, że jeszcze podczas trwania programu, mężczyzna miał do niej wypisywać.

Nie chciałam tego mówić Nicoli, bo wiedziałam, że będzie jej przykro. Po emisji pierwszego odcinka napisał do mnie Darek - wyjaśniła.

Następnie zdradziła zaskoczonej dziewczynie treść wiadomości, jaką miała dostać od rolnika. Pomimo jego usilnych wyjaśnień, że był wyłącznie ciekaw, co u niej słychać, Natalia zdradziła, że Darek miał przyznać, że "dokonał złego wyboru".

Nicola z "Rolnik szuka żony" już się pocieszyła?

Ta rozmowa pomiędzy byłymi partnerami wyraźnie rozeźliła internatów. Nie zostawili na Dariuszu suchej nitki, jednocześnie bardzo współczując Nicoli. Kobieta chyba pozbierała się już po tym emocjonalnym rozczarowaniu, a świadczyć mogą o tym zdjęcia, jakie w ostatnim czasie pojawiły się w sieci. Pozowała do nich wraz z innymi uczestnikami show, m.in. Ewą czy Mikołajem, który wcześniej w planach miał zdobycie serca Anny. 

Nicola i Mikołaj chętnie pozowali wspólnie do zdjęć, siedząc blisko siebie, a uśmiech niemal nie schodził im z twarzy. Można wyczuć pozytywną energię, jaką wokół się rozsyłają. Wyczuli ją również internauci, a w sieci szybko pojawiły się komentarze, w których użytkownicy sieci zgodnie twierdzili, że byłaby z nich świetna para. Czy te nieśmiałe zdjęcia mogą być wstępem do związku?