Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Poznajesz, kto jest na zdjęciu? Dziś zna ją cała Polska
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 25.02.2024 21:43

Poznajesz, kto jest na zdjęciu? Dziś zna ją cała Polska

Kayah
Poznajesz, kto jest na zdjęciu? Dziś zna ją cała Polska. Fot. Instagram

O tym, kim jest gwiazda widoczna na zdjęciu z młodości, można by rozwodzić się bez końca, jednak ograniczyliśmy się do kilku ciekawostek, o których mało kto wie. Tę tajemnicę zdradzamy stopniowo. Weź udział w zabawie i przekonaj się, czy Twój typ będzie zgodny z rzeczywistością. Idziemy o zakład, że nie od razu uda Ci się odgadnąć jej tożsamość.

Kim jest gwiazda ze zdjęcia? Ta piosenkarka boi się jednego

Artystka widoczna na archiwalnym fotosie jest piosenkarką. Zarówno przed laty, jak i dziś jest brunetką. Choć pula nazwisk już znacznie się zawęziła, wciąż pole wyboru jest za duże. Śpieszymy zatem z kolejną podpowiedzią.

Tajemnicza wokalistka uwielbia podróże, a szczególnie upodobała sobie wyjazdy do Dubaju. Ze zwiedzaniem świata wiąże się jednak pewien lęk, któremu dzielnie stawia czoła.

Jedyne, co przychodzi mi z trudem, to podróże samolotem. Nie nauczyłam się jeszcze radzić sobie z irracjonalnym stresem z tym związanym. W podróży zawsze najważniejszy jest dla mnie telefon, bo to on umożliwia mi kontaktowanie się z bliskimi, daje również poczucie bezpieczeństwa. Zawsze mam też torebkę z lekami i kosmetyczkę. Laptop jest także czymś, z czym się nie rozstaję - mówiła jakiś czas temu na łamach portalu podroze.se.pl. 

Jeśli dalej nie domyślasz się o kim mowa, zapoznaj się z następnymi faktami z jej życia. 

Kim jest mała modelka ze zdjęcia? Polacy ją uwielbiają

Poznajesz postać ze zdjęcia? Pierwszy album wydała w 1988 roku

Gwiazda ze zdjęcia 11 lat temu za zasługi w dziedzinie kultury została wyróżniona Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski. Przyznał go ówczesny prezydent Polski, Bronisław Komorowski.

Artystka rodziła się 5 listopada 1967 roku w Warszawie, ma zatem 56 lat. Swój pierwszy album wydała w wieku 21 lat, a zatytułowała go pseudonimem, którego cały czas używa. Jej prawdziwe imiona to Katarzyna Magdalena, a nazwisko rodowe to Szczot. Już wiecie, o kim mowa? Jeśli nie - nie trzymamy dłużej w niepewności.

Poznajesz gwiazdę na zdjęciu z młodości? Do dziś występuje pod pseudonimem

Popularna piosenkarka podzieliła się z fanami kadrem z dawnych lat, a przy tej okazji opisała również zabawną anegdotę związaną z pokazanym występem. Okazuje się, że wybór tej mało scenicznej garderoby był koniecznością.

Kiedy sukienka na środowy koncert jeszcze nie dotarła, ale nie przejmujesz się, bo masz plan B. P.S Tak, to ja - napisała na Instagramie.

Na zdjęciu, o czym zapewne jesteście już przekonani, znajduje się młoda Kayah. W którym momencie zorientowaliście się, że to właśnie ona?

Kayah
Kayah. Fot. KAPiF
Kayah
Kayah. Fot. KAPiF
Kayah
Kayah. Fot. KAPiF
Tagi: Kayah