Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Kim jest mała modelka ze zdjęcia? Polacy ją uwielbiają
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 25.02.2024 18:20

Kim jest mała modelka ze zdjęcia? Polacy ją uwielbiają

Weronika Rosati
Instagram @weronikarosati;Kim jest mała modelka ze zdjęcia?

Poznajesz tę kilkulatkę, która znajduje się na powyższym zdjęciu? Obecnie jest znaną aktorka - nie tylko w Polsce, ale również poza jej granicami. Artystka niejednokrotnie podkreślała, że wypadek samochodowy, w którym brała udział, zaważył na jej karierze.

Kim jest dziewczynka ze zdjęcia?

Na powyższym zdjęciu widzimy kilkuletnią, beztroską dziewczynkę. W trakcie wykonywania fotografii przebywała nad wodą, a po minie i radosnym uśmiechu można wywnioskować, że bawiła się bardzo dobrze, a czas spędzony wspólnie z bliskimi wyraźnie jej służył. Już wtedy charakteryzowała się burzą włosów.

Dziewczynka widoczna na zdjęciu przyszła na świat 9 stycznia 1984 roku w Warszawie. Jest polską aktorką, a także felietonistką oraz działaczką społeczną. Jest absolwentką Lee Strasberg Theatre and Filj Institute, a także członkinią Europejskiej Akademii Filmowej. Niegdyś spotykała się z Mariuszem Maxem Kolonko i Piotrem Adamczykiem.

Piotr Adamczyk reaguje na wpis Weroniki Rosati. Przedstawił sprawę jasno

Poznajesz dziewczynkę ze zdjęcia?

Dziewczynka ze zdjęcia jest obecnie dojrzałą, pewną siebie, ambitną kobietą. Znana jest przede wszystkim jako aktorka, a początki swojej kariery rozpoczynała od epizodycznych ról. Największą popularność przyniosła jej rola w “M jak miłość”, gdzie wcielała się w postać Ani. 

Widzowie mogą kojarzyć ją z takich produkcji jak: “Zawsze warto”, “Podatek od miłości”, “Porady na zdrady” czy “Hotel 52”. Była nominowana do Orła za najlepszą główną rolę kobiecą w filmie “Obława” w reżyserii Marcina Krzyształowicza.

Aktorka ze zdjęcia niejednokrotnie podkreślała, że jej dynamicznie rozwijającą się karierę przerwał wypadek, w którym brała udział. Mówiła, że przepadła jej ważna rola, bowiem nie mogła wówczas wziąć udziału w castingu.

Straciłam główną rolę z Sharon Stone w serialu. (…) Kiedy ja miałam wypadek, byłam po zdjęciach i premierę miały trzy moje amerykańskie produkcje, które trafiały do kin. Plus byłam po “Obławie” z nagrodami. To był złoty moment. Ten moment, na który czekałam całe życie (…) Było nawet zapytanie o “Mission Impossible” - mówiła w jednym z podcastów.

Weronika Rosati
fot. Instagram @weronikarosati; Kim jest mała modelka ze zdjęcia?

Czy już wiesz, kto znajduje się na zdjęciu?

Czy już domyślasz się, która z rodzimych artystek znajduje się na zdjęciu? Ta zagadka mogła nie należeć do najłatwiejszych i wymagała znajomości wielu produkcji, by połączyć je z tą konkretną aktorką. W końcu gra nie tylko w polskich filmach, ale również zagranicznych. 

Jeśli nadal nie wiesz, do kogo należy powyższy opis, już spieszymy z odpowiedzią. Gdy ją przeczytasz, zapewne uznasz, że nie była to taka trudna zagadka, jak pierwotnie mogło się wydawać, a wszystkie części układanki złożą się w całość. Na zdjęciu znajduje się Weronika Rosati. Poznałaś ją od razu, czy potrzebowałaś na to więcej czasu?

Weronika Rosati
fot. KAPIF;Kim jest mała modelka ze zdjęcia?
Weronika Rosati
fot. KAPIF;Kim jest mała modelka ze zdjęcia?
Tagi: gwiazdy