Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Porażające doniesienia chwilę przed pogrzebem Gabriela Seweryna. Mocne słowa przyjaciółki i wieści o mamie
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 05.12.2023 09:32

Porażające doniesienia chwilę przed pogrzebem Gabriela Seweryna. Mocne słowa przyjaciółki i wieści o mamie

Gabriel Seweryn
Instagram @gabriel_seweryn; Porażające doniesienia chwilę przed pogrzebem Gabriela Seweryna

W środę 6 grudnia odbędzie się pogrzeb zmarłego przed tygodniem Gabriela Seweryna. Jak donoszą media, na ceremonii może zabraknąć jego mamy, a winny temu ma być stan jej zdrowia. Krążą pogłoski, że “Versace z Głogowa” przed śmiercią miał ogromne problemy.

Nie żyje Gabriel Seweryn

We wtorek 28 listopada w mediach pojawiła się smutna informacja związana z niespodziewaną śmiercią Gabriela Seweryna. Na kilka godzin przed tą tragiczną informacją, “Versace z Głogowa” skarżył się na złe samopoczucie, ból w klatce piersiowej i duszności. Podczas trwania transmisji, która emitowana była na żywo, z przerażeniem w głosie mówił, że ratownicy odmówić mu mieli pomocy i przejazdu karetką do szpitala.

Ja sobie nie wymyślam. Przyjechali i co? Przyjechało pogotowie i cyrki odstawia, zamiast mi pomóc, k***a […] Mnie tu dusi […] Ja naprawdę umrę - słyszymy na nagraniu.

Film krążący w Internecie wywołał ogromne poruszenie wśród użytkowników sieci, którzy negatywnie zareagowali na zachowanie ratowników, którzy rzekomo mieli odmówić mu pomocy. Rzecznik pogotowia w Legnicy tłumaczył zachowanie służb obawą o swoje bezpieczeństwo, ponieważ kuśnierz miał zachowywać się agresywnie.

To już była droga do zagłady. Niestety skończyło się to tak, jak wszyscy podejrzewali [...]. Jak zobaczyłam to nagranie przed karetką, to straszne, ale jako wieloletnia przyjaciółka Gabrysia ja nie potrafiłam całkowicie stanąć po jego stronie. Byłam w stanie sobie wyobrazić, że Kamil czy też ludzie, którzy tam byli, byli agresywni wobec osób, które przyjechały tam pomóc - powiedziała przyjaciółka Gabriela Seweryna podczas rozmowy z “Faktem”.

Ostatecznie do placówki udał się taksówką, a po kilku godzinach, gdy już wydawało się, że stan zdrowia kuśnierza uległ poprawie, niespodziewanie doszło do nagłego zatrzymania krążenia. Podjęto reanimację, która nie przyniosła pożądanego skutku i 56-letni Gabriel Seweryn zmarł.

Rafał Grabias wspomina Gabriela Seweryna, byli razem 18 lat. Seria kadrów porusza do łez

Gabriel Seweryn zmagał się z ogromnymi problemami

Od pewnego czasu w mediach oraz w sieci krążyły informacje związane z problemami, z jakimi miał się zmagać Gabriel Seweryn. W sierpniu br. kuśnierz poinformował, że trafił do szpitala, a przyczyną jego hospitalizacji miało być mocne pieczenie w klatce piersiowej, a także uciążliwa biegunka. Celebryta zdradził, że nie miał już siły, by móc się poruszać.

Jakby tego było mało, “Versace z Głogowa” za pomocą Instagrama przekazał swoim obserwatorom smutną informację. Zdradził, że pracownia, która do tej pory była jego dumą i miejscem przynoszącym mu dochody, powoli przestaje istnieć. Kuśnierz z tego powodu miał udać się do Urzędu Pracy. Pomimo tych problemów starał się działać dalej, by nie pozostać bez pieniędzy, dlatego też rozpoczął szkolenia z makijażu permanentnego. 

Wszyscy przypuszczaliśmy, że tak to się może skończyć. W październiku dzwonił do mnie i płakał. Mówił, że finansowo bardzo źle mu idzie. Mówił, że w Polsce go nie doceniają. Narzekał, że musi oddawać do lombardu wiele rzeczy, żeby przeżyć - opowiedziała jego przyjaciółka podczas rozmowy z “Faktem”.

Wyjawiła, że w mieszkaniu, które zamieszkiwał, miały być często organizowane imprezy, które niejednokrotnie kończyły się wizytami policji.

Mama Gabriela Seweryna nie będzie obecna na jego pogzrebie?

Pogrzeb Gabriela Seweryna odbędzie się w środę 6 grudnia o godzinie 12:00 w Kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Krzepowie, o czym informował były partner kuśnierza, Rafał Grabias. Niestety w ostatnim pożegnaniu “Versace z Głogowa” najprawdopodobniej zabraknie jego mamy, którą część widzów zapewne kojarzy z “Królowych życia”. Jej nieobecność ma być spowodowana złym stanem zdrowia.

Jego mama jest w bardzo złym stanie, bardzo to wszystko przeżywa. Choć ostatnio ich relacje nie były najlepsze, to jednak zawsze byli ze sobą bardzo zżyci. Razem szyli, razem pracowali, spędzali ze sobą dużo czasu. Nic więc dziwnego, że jego mama jest w takim stanie - przekazał “Fakt”.

A jak będzie wyglądał pogrzeb “Versace z Głogowa”? Według doniesień serwisu, Gabriel ma być pochowany w jednym z zaprojektowanych przez siebie futer, a trumna, w której będzie znajdowało się jego ciało, ma być otwarta. Na ceremonii pogrzebowej obecna będzie również jego przyjaciółka, która zadba o profesjonalną obsługę fotograficzną.

Źródło: “Fakt”, Instagram