Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Nie żyje bohater serialu Polsatu. Stacja potwierdziła tragiczne informacje
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 16.04.2024 21:27

Nie żyje bohater serialu Polsatu. Stacja potwierdziła tragiczne informacje

Znicze
fot. Canva.com

W poniedziałek, 15 kwietnia 2024 roku, Polsat Play przekazał wyjątkowo smutną wiadomość. W mediach społecznościowych stacji opublikowano zdjęcie jednego z bohaterów serialu dokumentalnego, który właśnie opuścił ten świat. Pożegnano go w poruszający sposób.

Nie żyje bohater popularnego serialu Polsat Play

W poniedziałek na swoim profilu na Facebooku Polsat Play przekazał informację o śmierci Zbyszek, jeden z uwielbianych bohaterów serialu dokumentalnego "Drwale i opowieści Bieszczadu". Jego odejście oznacza stratę dla wszystkich, którzy pokochali go za jego autentyczność i niesamowitą miłość do wykonywanego zawodu.

Dziś mamy Wam do przekazania smutną wiadomość. Z wypału odszedł na zawsze Zbyszek, jeden z bohaterów #DrwaleiinneopowieściBieszczadu, legenda Bieszczad i jeden z najstarszych wypalaczy w Polsce. Żegnaj Zbyszku! Gdziekolwiek jesteś, chodzisz swoimi drogami. A nam pozostaje tęsknić - napisała stacja Polsat Play na swoim profilu na Facebooku.

Stacja przekazała przykre wieści. Nie żyje Zbyszek z "Drwali i innych opowieści Bieszczadu"

Wiadomość o śmierci Zbyszka wyjątkowo zasmuciła fanów programu, którzy pod postem stacji Polsat Play tłumnie złożyli hołd zmarłemu bohaterowi. W licznych komentarzach widać, jak bardzo widzowie zżyci byli ze Zbyszkiem i pozostałymi bohaterami “Drwali i innych opowieści Bieszczadu”

- "Dzieli nas tylko czas... Do zobaczenia Panie Zbyszku, spoczywaj w pokoju", "Oglądałem tego pana parę razy, super gość. Niech spoczywa w pokoju", "Bardzo pozytywny facet, będzie nam cię brakować panie Zbyszku", "Smutna wiadomość, wyrazy współczucia dla rodziny" - czytamy w komentarzach od zasmuconych fanów serialu.

Fani programu tłumnie pożegnali ulubionego bohatera "Drwali i innych opowieści Bieszczadu"

"Drwale i inne opowieści Bieszczadu" to serial dokumentalny, który cieszy się ogromną popularnością wśród widzów Polsat Play. Format przyciągał ich głównie za sprawą autentycznych historii i wyjątkowo barwnych postaci. Zbyszek był jednym z ulubieńców publiczności, którzy cenili go za jego naturalność i historie, którymi dzielił się w programie.

Zbyszek był nie tylko postacią znaną z telewizyjnego ekranu, ale także prawdziwą legendą Bieszczad i jednym z najstarszych wypalaczy w Polsce. Przyczyny jego śmierci nie zostały na ten moment ujawnione, co dodatkowo pogłębia smutek wśród fanów serialu. Internauci, reagując na tę informację, wyrazili swój żal i współczucie dla rodziny oraz najbliższych zmarłego.

Śmierć Zbyszka to bez wątpienia ogromna strata. Wcześniej, w czerwcu ubiegłego roku, zmarł inny bohater serialu, Andrzej Hermanowicz, znany jako Pan Hos. Polsat Play wówczas również pożegnał go w poruszający sposób, podkreślając, że żaden z bohaterów nie odchodzi do końca, dopóki żyje w pamięci ludzi. 

Rodzinie i najbliższym zmarłego bohatera programu "Drwale i inne opowieści Bieszczadu" składamy najszczersze kondolencje.