Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Na Boże Ciało stacje telewizyjne przygotowały same polskie hity
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 08.06.2023 12:38

Na Boże Ciało stacje telewizyjne przygotowały same polskie hity

pilot
Renate Köppel z Pixabay

Specjalnie z okazji święta Bożego Ciała stacje telewizyjne przygotowały dla nas filmowe polskie hity. Będzie można się pośmiać, jak i wzruszyć. Każdy znajdzie coś dla siebie dzięki urozmaiconym produkcjom.

"Miłość do kwadratu"

Polsat o godzinie 20:05 zachwyci nas komedią romantyczną z 2021 roku. Reżyserem jej jest Filip Zylber. Mowa o filmie “Miłość do kwadratu”. W rolach głównych zobaczymy Adriannę Chlebicką, Mateusza Banasiuka i Mirosława Bakę. Opowiada o historii nauczycielki, Moniki, która prowadzi podwójne życie, będąc tajemniczą modelką. Wszystko po to, by mogła pomóc ojcu w spłacie długów. Na jednej z sesji kobieta poznaje dziennikarza, z którym rozpoczyna zaciętą rywalizację. Czy będzie happy end? dowiecie się, włączając dziś wieczorem Polsat.

Dziś zna go cała Polska. Poznajecie, kto jest na zdjęciu z młodości?

"Vabank"

TVP2 postawiła dzisiejszego wieczoru na wszystkim dobrze znaną klasykę. O godzinie 21:10  będziemy mogli powrócić do klasyku polskiego kina - zobaczymy “Vabank” w reżyserii Juliusza Machulskiego. W rolach głównych zobaczymy takie znakomitości jak Jan Machulski, Leonard Pietraszak, Witold Pyrkosz czy Krzysztof Kiersznowski. Film opowiada o słynnym kasiarzu, Kwinto, który postanawia zemścić się na Kramerze. Bankier miał brać przed wieloma laty udział w prowokacji, która przyczyniła się do aresztowania Kwinty. 

"Nie kłam, kochanie"

TVN postawił dzisiejszego wieczoru na romantyzm. O 22:40 będziemy mieli okazję zobaczyć film “Nie kłam, kochanie” w reżyserii Piotra Wereśniaka. W role główne wcielili się:  Piotr Adamczyk, Marta Żmuda-Trzebiatowska, Grażyna Szapołowska i Beata Tyszkiewicz. Film opowiada o uroczej Ani zakochanej w przystojnym Marcinie. Kobieta jednak nie zdaje sobie sprawy z tego, że mężczyzna przez wizję utraty pracy i płynności finansowej, zamierza wykorzystać jej miłość. Czy uda im się dojść do porozumienia? Tego dowiemy się o 22:40 dzięki telewizji TVN.

Tagi: TVN Polsat