Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > "Milionerzy". Uczestniczka szła jak burza, ale wtedy dostała pytanie o Szczebrzeszyn
Weronika Uszakiewicz
Weronika Uszakiewicz 06.06.2023 22:43

"Milionerzy". Uczestniczka szła jak burza, ale wtedy dostała pytanie o Szczebrzeszyn

Milionerzy
fot. screen "Milionerzy"

Za nami 614. odcinek “Milionerów”, w którym pani Anna kontynuowała zmagania o milion. Uczestniczka grała bardzo pewnie, odważnie przechodząc do następnych etapów teleturnieju. Problem pojawił się, gdy usłyszała pytanie o popularne miasto.

"Milionerzy". Teleturniej z Hubertem Urbańskim podbił serca widzów

“Milionerzy” to jeden z najchętniej oglądanych przez widzów programów TVN. Publiczność chętnie ogląda zmagania uczestników programu, którzy walczą o nagrodę główną w wysokości miliona złotych. 

W minionym odcinku “Milionerów” walkę o milion kontynuowała pani Anna. Filolożka, która przyjechała do studia z Krakowa, szła jak burza, odpowiadając na kolejne pytania. Problem pojawił się dopiero przy kwocie 125 tysięcy złotych. 

Była pracownica cateringu ujawniła prawdę o szpitalnym jedzeniu. "Dolewanie wody do zupy na porządku dziennym"

"Milionerzy". Uczestniczka dostała pytanie o słynne powiedzenie

Uczestniczka usłyszała z pozoru proste pytanie, związane z popularnym powiedzeniem. “Co najbardziej przypomina pomnik sprzed ratusza w Szczebrzeszynie, nawiązujący do brzęczącego w trzcinie bohatera Jana Brzechwy?” - brzmiała zagadka. 

Hubert Urbański przeczytał cztery warianty odpowiedzi. Pani Anna musiała wybrać między chrząszczem, pasikonikiem, pszczołą i trzmielem. Uczestniczka była przekonana, że zna prawidłową odpowiedź, dlatego niemal bez wahania zaznaczyła odpowiedź A. - Chrząszcz.

"Milionerzy". Uczestniczka poległa na pytaniu o pomnik w Szczebrzeszynie

Jakież było jej zdziwienie, kiedy okazało się, że wskazana przez nią odpowiedź była błędna. Owad ukazany w rzeźbie przypomina bowiem nie chrząszcza, a pasikonika. Z pozoru proste pytanie okazało się mieć drugie dno. 

Pani Anna była zaskoczona i niestety ostatecznie musiała pożegnać się z programem. Na pocieszenie została jej suma gwarantowana w wysokości 40 tysięcy złotych. Znaliście odpowiedź na to pytanie?

Tagi: Milionerzy