Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Rewolucja w TVN. Program "Mam Talent" zniknie z anteny
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 07.06.2023 12:33

Rewolucja w TVN. Program "Mam Talent" zniknie z anteny

TVN
Iberion

Nie tylko Polsat wprowadził kolosalne zmiany związane z programami. Inna stacja wzięła z niego przykład, wprowadzając nowatorskie zmiany. Okazało się, że znika z anteny jeden z ulubionych programów, a jego miejsce ma zastąpić inna flagowa produkcja.

Nie tylko Polsat. TVN też wprowadza zmiany

Ostatnio było głośno o zmianach, które wprowadził Edward Miszczak po objęciu fotela prezesa stacji. Okazało się jednak, że TVN również postanowił iść w ślady Polsatu i odświeżyć ramówkę. Padło na program uwielbiany przez widzów - “Mam talent”. To właśnie z nim fani będą mogli się pożegnać. Zastanawiano się, czym zostanie zamieniony. Mówiło się, że to będzie coś nowego, innowacyjnego, że stacja szykuje się na zupełnie inny program. Nic bardziej mylnego. Okazało się, że do ramówki, w zamian za “Mam talent”, powraca stary program.

Była pracownica cateringu ujawniła prawdę o szpitalnym jedzeniu. "Dolewanie wody do zupy na porządku dziennym"

Jaki program zastąpi "Mam talent"?

“Mam talent” od wielu lat można było oglądać w soboty od godziny 20:00. Fani zastanawiali się, jaki to program będzie na nich wtedy czekał. Okazało się, że wraca stary i lubiany format - “Top model”. To właśnie on zajmie miejsce po usunięciu “Mam talent” z ramówki.

- Będzie to rewolucja w ramówce, bo dotąd reality-show z udziałem modelek i modeli emitowany był zwykle w środy o 21:30. Niektóre edycje TVN pokazywał w poniedziałki o tej samej porze. W weekend i po 20:00 formatu nigdy nie emitowano. Stacja sprawy zmian w ramówce nie komentuje - podają wirtualnemedia.pl.

"Top model" ze zmianami

Nagrania do nowej edycji “Top model” już trwają. Jury pozostaje bez zmian, nadal będziemy mogli oglądać Joannę Krupę, Katarzynę Sokołowską, Dawida Wolińskiego i Marcina Tyszkę. Michał Piróg nadal będzie pomagał uczestnikom za kulisami. Zmiany nastąpią w wygranych. Zwiększono honorarium ze 100 tysięcy do 200 tysięcy złotych, a agencją, która będzie współpracowała z programem, będzie Selective Management.