Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Marcin Hakiel szykuje się do ślubu? Wygadał się o zaręczynach
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 22.02.2024 11:18

Marcin Hakiel szykuje się do ślubu? Wygadał się o zaręczynach

Marcin Hakiel
Marcin Hakiel już po zaręczynach? fot. KAPiF

Marcin Hakiel po głośnym rozstaniu z Katarzyną Cichopek nie zamknął się na miłość, a wręcz przeciwnie - żarliwie o niej marzył, aż w końcu na jego drodze stanęła piękna brunetka. Dominika skradła serce tancerza, a zakochani chętnie chwalą się swoim uczuciem. Choreograf w przypływie szczerości zdradził nieznane do tej pory fakty o swoim związku.

Marcin Hakiel związał się z tajemniczą Dominiką

Marcin Hakiel przez kilkanaście lat był związany z Katarzyną Cichopek. Para poznała się na parkiecie podczas występu w programie “Taniec z Gwiazdami” i po czasie okazało się, że połączyła ich miłość nie tylko do tańca, ale również do siebie nawzajem. Ostatecznie jednak ich małżeństwo przeszło do historii i aktorka znalazła szczęście u boku Macieja Kurzajewskiego, zaś tancerz potrzebował trochę czasu, by ponownie się zakochać.

Choreograf postanowił poszukać miłości i przez pewien czas można było dostrzec, że spotyka się z pewną blondynką. Ta relacja jednak się rozpadła, a Marcin Hakiel obecnie z dumą obnosi się z miłością do pięknej brunetki.

Marcin Hakiel z ukochaną
Marcin Hakiel z partnerką, fot. KAPIF
Hakiel będzie miał dziecko z Dominiką? Już nie ukrywa marzenia

Marcin Hakiel myśli poważnie o swojej wybrance?

Marcin Hakiel dość szybko zaprezentował światu swoją wybrankę. Nie tylko zaczął zabierać ją na imprezy branżowe, ale także regularnie relacjonuje ich wspólne życie. Internauci byli świadkami rodzącego się pomiędzy nimi uczucia, a także mogli obserwować, jak tancerz promienieje, a miłość go uskrzydla.

Zakochani w pewnym momencie zdecydowali się na odważny krok, którym również pochwalili się w sieci. Pokazali, że oprócz uczucia, połączyło ich coś jeszcze, a mianowicie wspólne tatuaże z pierwszą literką imienia. Tak więc dłoń tancerza zdobi litera D, a na palcu Dominiki pojawiło się M. Czy jednak tylko to znalazło się na jej dłoni?

Marcin Hakiel
Tatuaże Dominiki i Marcina, fot. instagram.com/marcinhakiel

Marcin Hakiel oświadczył się Dominice?

Uczucie miłosne Marcina Hakiela jest szeroko komentowane w sieci, a internauci co rusz zastanawiali się, jak wygląda relacja tancerza z kobietą i ich ewentualna wspólna przyszłość. Okazuje się, że zakochani coraz śmielej zaczynają ją planować, a sam choreograf wygadał się, że są zaręczeni.

Podczas rozmowy z “Faktem”, w której uczestniczyła Dagmara Kaźmierska wraz z Marcinem Hakielem, temat zszedł na program “Dagmara szuka żony”. Królowa życia zaśmiała się, że może wziąć swojego tanecznego partnera jako doradcę, dodając, że on nikogo nie szuka, ponieważ ma już kobietę, przez co na pewno nie będzie kandydatem na jej męża. Niespodziewanie choreograf zdradził, jak wygląda jego sytuacja matrymonialna.

Ja już mam narzeczoną, więc… - zaczął tancerz.

Te słowa skomentowała od razu Dagmara Kaźmierska, potwierdzając jednocześnie, że są zaręczeni. Dodała również, że Dominika jest super dziewczyną.

On ma narzeczoną. Super dziewczyna - powiedziała.

Następnie Marcin Hakiel najprawdopodobniej zorientował się, że zdradził tajemnicę, dlatego też sprytnie postanowił zmienić tok rozmowy, kierując ją na Conana. Uczestniczka “Królowych życia” postanowiła najwidoczniej pomóc swojemu koledze.

Conanek też ma narzeczoną. Wszyscy mamy narzeczoną. Ja lubię, jak się mówi dziewczyna albo chłopak. Ja lubię, jak się mówi narzeczona. No i także nie będzie jako mój kandydat, ale może być jako mój doradca - wyjaśniła Dagmara Kaźmierska.

Marcin Hakiel
Marcin Hakiel z partnerką, fot. KAPiF
Marcin Hakiel
Marcin Hakiel z partnerką, fot. KAPiF

Źródło: Fakt