Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Hakiel doprowadzi Cichopek do szału? To chce zrobić z ich dziećmi
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 15.02.2024 20:36

Hakiel doprowadzi Cichopek do szału? To chce zrobić z ich dziećmi

Marcin Hakiel Katarzyna Cichopek
Hakiel doprowadzi Cichopek do białej gorączki? Fot. KAPiF

Odkąd Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek się rozwiedli, porozumieć udaje im się jedynie w jednej kwestii - dotyczącej wychowania dzieci. Okazuje się jednak, że i tu o zgodzie może nie być już mowy. Przez to, co zaplanował tancerz, gwiazda "M jak miłość" może bardzo się rozsierdzić. Co będzie się kością niezgody?

Konflikt Hakiel-Cichopek wisi w powietrzu?

Katarzynie Cichopek nie można zarzucić niekonsekwencji - nie tylko w sferze zawodowej (w "M jak miłość występuje nieprzerwanie od 24 lat), ale także prywatnie. Z uporem maniaka dba o to, by dzieci narodzone podczas małżeństwa z Marcinem Hakielem, mimo dzielących rodziców niesnasek, miały szczęśliwe i spokojne dzieciństwo. 

Skrupulatnie zakrywa ich twarze, a na łamach jej mediów społecznościowych pojawiają się niezwykle rzadko. Tego samego zwyczaju, choć z nieco mniejszą surowością, trzyma się 40-letni tancerz. Co zatem może ich poróżnić?

Marcin Hakiel Katarzyna Cichopek
Hakiel doprowadzi Cichopek do białej gorączki?  Fot. KAPiF
Kasia Cichopek zawahała się przed ołtarzem. Goście zamarli

Marcin Hakiel wiosną wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"

Gdy Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel podpisali dokumenty rozwodowe, w powietrzu - zamiast łączącego ich niegdyś uczucia - zawisł nieunikniony konflikt. Wszystko wskazuje na to, że jego czas nadejdzie już wiosną. Dlaczego?

Okazuje się, że wraz z zaangażowaniem się w “Taniec z gwiazdami” celebryta zaczął snuć dalekosiężne plany - niekoniecznie związane z mającą występować u jego boku Dagmarą Kaźmierską. O bohaterkę "Królowych życia" ma nie troszczyć się tak bardzo, jak właśnie o 10-letnią Helenkę i dorastającego, 14-letniego Adama. 

Problem w tym, że ta troska dla byłych małżonków może mieć zupełnie inną definicję, a wszystko może skończyć się nawet w sądzie. Jakie zamiary na pewno nie spodobają się byłej gospodyni “Pytania na śniadanie”?

Ten pomysł Hakiela nie spodoba się Katarzynie Cichopek. Co wymyślił?

Marcin Hakiel podczas wiosennych odcinków (lub odcinka, co niektórzy już przewidują) "Tańca z gwiazdami" chce zrealizować kampanię promocyjną, w ramach której pokaże nie tylko ukochaną Dominikę, ale także swoje pociechy.

Będą dzieci, będzie moja partnerka. Myślę, że będzie mocne wsparcie na widowni. Moje dzieci nie widziały, jak tańczę, więc to też jest dla mnie duże przeżycie - zadeklarował w Fakcie zafascynowany nową przygodą tancerz.

Jeśli rzeczywiście do tego dojdzie, a Helenka i Adam po raz pierwszy pokażą się publicznie, reakcja rozgniewanej Katarzyny Cichopek z pewnością będzie zdecydowana. Jak sądzicie, to dobry pomysł?

Marcin Hakiel
Hakiel doprowadzi Cichopek do białej gorączki?  Fot. KAPiF