Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > "PnŚ" zapowiada ostatnią parę prowadzących. Wiemy, kto dołączy!
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 15.02.2024 15:48

"PnŚ" zapowiada ostatnią parę prowadzących. Wiemy, kto dołączy!

Nowi prowadzący "Pytania na śniadanie"
"Pytanie na śniadanie" zapowiada ostatnią parę prowadzących. Wiemy, kto dołączy do ekipy/KAPIF, tvp.pl

W ostatnim czasie wokół "Pytania na śniadanie" sporo się dzieje. W zaledwie kilka tygodni pożegnaliśmy wszystkich dotychczasowych prowadzących, a na ich miejsce zatrudniono nowe gwiazdy - często z konkurencyjnych stacji. Nie da się ukryć, że widzowie nie są zadowoleni ze zmian... a właśnie ogłoszono kolejną.

"Pytanie na śniadanie". W przyszłym tygodniu pojawi się nowa para prowadzących

Produkcja programu śniadaniowego co jakiś czas w mediach społecznościowych zapowiada kolejne nowości, a w jednym z ostatnich postów oficjalnie zabrała głos w sprawie doniesień o nowej parze prowadzących. Wiemy już mniej więcej, czego się spodziewać.

Kilka tygodni temu z "Pytaniem na śniadanie" pożegnali się wszyscy dotychczasowi prowadzący - największym zaskoczeniem bezsprzecznie było jednak zwolnienie Tomasza Kammela i popularnych "Kurzopków" - Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego.

Nową szefową, która niewątpliwie stoi za większością nowości w "Pytaniu na śniadanie", została Kinga Dobrzyńska. W rozmowie z Wirtualnymi Mediami zdradziła, jakie ma plany na przyszłość popularnego programu śniadaniowego. Już wtedy było wiadomo, że w studiu pojawi się pięć nowych par. Na ten moment poznaliśmy cztery z nich: Joanna Górska i Robert Stockinger, Klaudia Carlos i Robert El Gendy, Katarzyna Dowbor i Filip Antonowicz, Beata Tadla i Tomasz Tylicki.

Zwrot akcji w "PnŚ". Widzowie są wściekli. Żądają reakcji władz

Wiemy, kto dołączy do grona gospodarzy "Pytania na śniadanie"

Nic dziwnego, że wielu widzów zastanawia się, kto dołączy do "Pytania na śniadanie" jako ostatnia para. Niedawno portal Wirtualne Media informował, że nadal trwa poszukiwanie duetu, który dołączy do ekipy "Pytania na śniadanie".

Na razie nie wiadomo, kto będzie ją tworzył, trwają próby kamerowe - informował serwis mediowy.

Wygląda na to, że poszukiwania okazały się owocne i już wkrótce poznamy ostatnią parę prowadzących "Pytanie na śniadanie". Nowi gospodarze zostali już wybrani, a na oficjalnym profilu "Pytania na śniadanie" w mediach społecznościowych pojawił się wpis, w którym zapowiedziano ich nadchodzący debiut.

"Pytanie na śniadanie" zapowiada nowych prowadzących. Kto dołączy do ekipy?

Co dość zaskakujące, produkcja śniadaniówki postanowiła trzymać widzów w niepewności i nie odkryła wszystkich kart i nie zdradziła ich nazwisk. Na chwilę obecną wiemy jedynie, jak nazywać się będą nowi prowadzący - to Kasia i Piotr.

Debiut nowych gospodarzy "Pytania na śniadanie" zaplanowano na przyszły tydzień. Z pewnością widzowie są ciekawi, kto dołączy do pozostałych prowadzących i są pełni obaw, czy spełnią ich wysokie oczekiwania. Nie trudno zauważyć, że dotychczasowi debiutanci nie spotkali się z ciepłym przyjęciem największych fanów programu, którzy nie mogą pogodzić się z odejściem swoich ulubieńców.

W przyszłym tygodniu, na tych kanapach, zasiądzie nowa para prowadzących. Kasia i Piotr nie mogą się już doczekać spotkania z Wami! - zapowiada ekipa "Pytania na śniadanie" w mediach społecznościowych.

Macie jakieś typy, kto może być tajemniczą Kasią i Piotrem?

Źródło: Wirtualne Media