Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Niespodziewane wyznanie Dagmary Kaźmierskiej. "Będzie ślub na wizji"
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 14.02.2024 18:10

Niespodziewane wyznanie Dagmary Kaźmierskiej. "Będzie ślub na wizji"

Dagmara Kaźmierska
kadr programu "Królowe życia" prod. TTV

Dagmara Kaźmierska w ostatnim czasie ma wiele zajęć - obecnie przygotowuje się do “Tańca z gwiazdami” a wcześniej szukała męża za pomocą programu. “Królowa życia” ostatnio otworzyła się na temat zamążpójścia i okazało się, że celebrytka bierze taką opcję pod uwagę.

Dagmara Kaźmierska w "Tańcu z gwiazdami"

Obecnie Dagmara Kaźmierska jest wyjątkowo zajęta - przygotowuje się zawzięcie do udziału w “Tańcu z gwiazdami”, gdzie do zwycięstwa będzie prowadził ją Marcin Hakiel. Najnowsza emisja show wystartuje już w marcu i to właśnie wtedy widzowie będą mieli okazję przekonać o tanecznych zdolnościach celebrytki.

Choć “Królowa życia” zauważalnie cieszy się z udziału w formacie, to jednak internauci sceptycznie podchodzą do tego pomysłu. Wypomnieli Dagmarze Kaźmierskiej niechlubną przeszłość i spędzenie kilkunastu miesięcy w więzieniu, a także nie dowierzali, że podoła temu wyzwaniu, bowiem przed kilkoma laty uczestniczyła w bardzo poważnym wypadku samochodowym. Na wskutek nieszczęśliwego zdarzenia miała uszkodzone obydwie nogi.

Dagmara Kaźmierska
fot. KAPIF;Niespodziewane wyznanie Dagmary Kaźmierskiej
Dagmara Kaźmierska szybko zniknie z "TzG"? Sondaż

Dagmara Kaźmierska przed kamerami szuka męża

Zanim jednak Dagmara Kaźmierska ruszyła tanecznym krokiem na parkiet, wzięła udział w innym programie. Jego fabuła była niezwykle intrygująca, bowiem celebrytka przed kamerami szukała potencjalnego męża. Tradycyjnie u jej boku można było dojrzeć Conana oraz Jacka - wiernych towarzyszy jej szalonych przygód.

Panowie zdecydowanie zadbali, by te poszukiwania nie były nudne. Prezentowali “Królowej życia” przeróżnych kandydatów, dając przy tym Dagmarze Kaźmierskiej ogromny wybór. Mogła przebierać w mężczyznach o różnym wieku, różnych zainteresowaniach i temperamentach, a spotkania celebrytki z potencjalnymi partnerami okraszone były dobrą zabawą i nieoczekiwanymi zwrotami akcji.

Dagmara Kaźmierska
kadr programu “Królowe życia” prod. TTV;Niespodziewane wyznanie Dagmary Kaźmierskiej

Dagmara Kaźmierska bierze ślub?

Dagmara, dzięki udziałowi w programie, miała okazję poznać wielu interesujących mężczyzn. Czy pośród nich znalazł się ten jedyny, który skradł serce “Królowej życia” i być może w niedługim czasie poprowadzi ją do ołtarza? Okazuje się, że celebrytka ma ambitne plany - chciałaby, by ceremonia była emitowana w telewizji.

Kiedyś będzie. Mamy dopiero pierwszy sezon i już chcecie, żebym znalazła męża? Może się zakocham i koniec. Wtedy na pewno będzie ślub na wizji - powiedziała Dagmara Kaźmierska w rozmowie z “Plejadą”.

Choć “Królowa życia” wzięła udział w programie, dzięki któremu mogłaby poznać mężczyznę, nie zamierza tego robić na siłę. W rozmowie z serwisem zdradziła, że to przede wszystkim jej synowi, Conanowi, zależy na tym, by jego sławna mama znalazła męża. Dagmara swoją wypowiedzią zasugerowała również, że widzowie mogą spodziewać się kolejnego sezonu show, chociaż oficjalne informacje w sprawie jeszcze nie ujrzały światła dziennego. Oglądalibyście?

Dagmara Kaźmierska
kadr programu "Dagmara szuka męża" prod. Polsat

Źródło: Plejada