Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Marcin Hakiel i jego dwie królowe. Niebywałe, kogo tak nazwał
Maja Szewczak
Maja Szewczak 29.02.2024 17:46

Marcin Hakiel i jego dwie królowe. Niebywałe, kogo tak nazwał

Marcin Hakiel
fot.KAPIF; Marcin Hakiel i jego dwie królowe

Marcin Hakiel, jak już wiadomo, powraca do “Tańca z Gwiazdami”. Widzowie będą mogli go znów zobaczyć na parkiecie już 3 marca. Głośno jest również o jego związku po rozstaniu z Katarzyną Cichopek. Tancerz często pokazuje się z nową partnerką publicznie na wielu eventach. Dziś celebryta wstawił na Instagrama zdjęcie, które opisał słowami “Moje królowe”. O kogo chodzi? 

Marcin Hakiel powraca do "Tańca z Gwiazdami"

Już 3 marca wystartuje nowa edycja programu “Taniec z Gwiazdami”. Od jakiegoś czasu wiadomo, że weźmie w niej udział tancerz, który już kiedyś był związany z telewizyjnym show. Chodzi oczywiście o Marcina Hakiela, który na parkiecie będzie towarzyszyć Dagmarze Kaźmierskiej.

Celebryta występował już w pierwszym sezonie razem z Katarzyną Skrzynecką. Największą popularność przyniosły mu jednak tańce z Katarzyną Cichopek. Para wygrała i otrzymała Kryształową Kulę. Szybko okazało się, że są dobrym duetem nie tylko w programie, ale również w życiu prywatnym. 

Najpierw zatrudnili nowe twarze, a teraz to. Potężna zmiana w "PnŚ"

Związek Marcina Hakiela z nową partnerką

Marcin Hakiel po rozstaniu z Katarzyną Cichopek związał się z nową partnerką, Dominiką. Wydaje się, że celebryta jest szczęśliwy i spełniony w nowej relacji. Para regularnie publikuje razem zdjęcia w mediach społecznościowych i od jakiegoś czasu pokazują się wspólnie na wszelkiego rodzaju wydarzeniach medialnych. 

Zakochani zdecydowali się nawet na odważny krok, a mianowicie na wspólny tatuaż. Świadczy to tylko o tym, jak poważna jest ich relacja i jak głębokie łączy ich uczucie. Na ich dłoniach można zobaczyć pierwsze literki ich imion. Hakiel ma zatem literkę D, a jego partnerka literkę M. 

Gwiazdor niedawno zdradził pewnie sekret i wyznał, że jest już zaręczony z Dominiką. 

Ja już mam narzeczoną… - powiedział w rozmowie z “Faktem”.

fot. KAPIF; Marcin Hakiel jest już zaręczony

Marcin Hakiel i jego "dwie królowe"

Marcin Hakiel ciężko przygotowuje się wraz ze swoją taneczną partnerką do odcinków nowej edycji “Tańca z Gwiazdami”. Duet często publikuje filmy i zdjęcia z treningów, a fani mogą ujrzeć rąbek tego, co pokażą w programie. Dziś Hakiel wstawił coś, co zszokowało widzów. Na jego Instagramie pojawiło się zdjęcie z dwiema kobietami i podpisem “Moje królowe". 

Na fotografii wyraźnie widać jego życiową partnerkę oraz programową, czyli Dominikę i Dagmarę Kaźmierską z “Królowych Życia”. Hakiel dodatkowo pokazał jeszcze jedno zdjęcie z tą dwójką na InstaStory i dodał ten sam podpis. Jak widać, jego wybranka dobrze dogaduje się z Dagmarą i wygląda na to, że wcale nie jest zazdrosna o swojego partnera. 

fot.Instagram @marcinhakiel; Marcin Hakiel i jego królowe