Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Magdalena Stępień o nowej partnerce Jakuba Rzeźniczaka: "Każdy zostanie rozliczony"
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 21.03.2023 08:18

Magdalena Stępień o nowej partnerce Jakuba Rzeźniczaka: "Każdy zostanie rozliczony"

Magdalena Stępień Jakub Rzeźniczak
Kapif / Instagram @jakubrzezniczak25

Magdalena Stępień jest aktywna na Instagramie i często organizuje dla fanów serię pytań i odpowiedzi. Jedna z dociekliwych internautek zapytała pogrążoną w żałobie modelkę o nową żonę Jakuba Rzeźniczaka, dla której ten zostawił ją w ciąży. Magdalena Stępień tym razem nie wykazała się czułością, a raczej przenikliwym chłodem. Udzieliła zaskakującej odpowiedzi. 

 

Magdalena Stępień nie miała szczęścia

Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak swoim wielkim uczuciem ochoczo chwalili się na Instagramie, jednak o niedługim czasie z szumnych miłosnych gestów zostały tylko wspomnienia, a w miejsce serdeczności i bliskości pojawiły się niechęć i dystans. Piłkarz Wisły Płock nie zważając na okoliczności (czyli błogosławiony stan swojej lubej) postanowił zakończyć ten związek. 

Szybko okazało się, że jeszcze wcześniej poznał Paulinę Nowicką, która zdołała skraść jego serce bardziej, niż Magdalena Stępień. Modelka mocno przeżyła rozstanie, a na domiar złego tuż po porodzie dowiedziała się o groźnej chorobie dziecka. Mały Oliwier po okrutnej diagnozie rozpoczął nierówną walkę o życie. Pomimo usilnych prób rodziców (którzy wizję leczenie mieli różną), rozmaitych zrzutek na kosztowne leki i wyjazdy, chłopiec przegrał z nowotworem wątroby, który występuje niezwykle rzadko. 

Adam Małysz wysłał pilną wiadomość Dawidowi Kubackiemu. Wyszło na jaw, co mu obiecał

Jakub Rzeźniczak nie przestrzegał żałoby

Jakub Rzeźniczak w odróżnieniu od Magdaleny Stępień okresu żałoby nie spędzi w spokoju i nie podejmował się żadnych refleksji. Znalazł inny sposób na radzenie sobie ze smutkiem i nieco bardziej hedonistycznie podszedł do życia. Wspólnie z nową partnerką publikowali coraz to nowe zdjęcia ze swoich podróży.

Chociaż część internautów doceniała szampańskie nastroje pary, ich (co staje się tradycją sportowca) demonstracyjne okazywanie uczuć i zdjęcia z egzotycznych miejsc, to inni widzieli w tym coś niewłaściwego. Zwłaszcza biorąc pod uwagę wcześniejsze okoliczności. 

"Nie macie za grosz wstydu i zwykłej, ludzkiej przyzwoitości. Brak słów", "To jest skrajnie obrzydliwe, szkoda mi Magdy, która przechodzi teraz żałobę", "Zdjęcia ze ślubu w Miami w czasie żałoby? Ktoś tu postradał zmysły". 

Magdalena Stępień o nowej żonie Jakuba Rzeźniczaka

Magdalena Stępień próbuje powoli wykaraskać się z życiowego potrzasku i nieśmiało wraca do życia publicznego. Udziela wywiadów, a w jednym z nich przyznała niespodziewanie, że na jej twarzy znów pojawił się uśmiech i jest zakochana. Chociaż nowy chłopak byłej uczestniczki "Top model" na razie pozostaje tajemnicą, to jawne jest już to, co myśli ona na temat dawnej rywalki. 

Magdalena Stępień podczas zorganizowanej na swoim Instagramie serii pytań i odpowiedzi (Q & A) usłyszała: "Czy mimo wszystkich życzysz Paulinie dobrze, czy chciałabyś, żeby spotkało ją to, co ciebie?". Celebrytka postanowiła zaspokoić ciekawość 250 tysięcy obserwujących i błyskawicznie odpowiedziała.

- Każdy kiedyś zostanie rozliczony. Ja nie jestem od tego. Nigdy nie życzę nikomu źle - odparła Magdalena Stępień o kobiecie, dla której Jakub Rzeźniczak porzucił ją w momencie, w którym najbardziej potrzebowała jego pomocy. Jak sądzicie, czy ta zdawkowa odpowiedź  była zbyt łaskawa, czy rzeczywiście Magdalena Stępień nie powinna rozliczyć się z demonami przeszłości?