Rozrywka.Goniec.pl

KAPIF

Magdalena Stępień zdobyła się na poruszające wyznanie. Opowiedziała o "nowym życiu bez dziecka"

16 Marca 2023

Autor tekstu:

Piotr Szczurowski

Magdalena Stępień kilka miesięcy temu pochowała swojego synka Oliwiera. Walkę o życie chłopca obserwowała cała Polska, jednak ostatecznie nowotwór go pokonał. Teraz modelka po żałobie wróciła na Instagram i opowiedziała o swoim nowym życiu bez ukochanego dziecka, a także wspomina zmarłego Oliwierka. Gwiazda "Top Model" opowiedziała, jak sobie radzi. 

Magdalena Stępień opowiedziała o swoim życiu bez syna

Mały Oliwier zmarł w lipcu ubiegłego roku na rzadki nowotwór wątroby. Magdalena Stępień szukała pomocy wszędzie, apelując do ludzi i zakładając zbiórkę na jego leczenie. Po tragicznej śmierci synka modelka próbuje odnaleźć się w nowej rzeczywistości i wrócić do pracy zawodowej, którą podjęła u znajomej.

Modelka po śmierci Oliwiera zniknęła na pewien czas z mediów społecznościowych, ale powoli wraca do relacjonowania swojego życia. Magdalena Stępień dzieli się z internautami zdjęciami, na których widać uśmiech, choć sama zapewnia, że w jej sercu wciąż tkwi ogromny smutek.

Klienci Biedronki tracą promocje, wiemy dlaczego

Klienci Biedronki tracą promocje. To trzeba wiedzieć, inaczej stracisz korzystne rabaty

CZYTAJ DALEJ

Modelka stara się wrócić do normalnego życia, choć nie jest jej łatwo

W najnowszym wpisie  przyznała, że pomimo upływu czasu wciąż tęskni za synkiem i trudno jest jej się odnaleźć w nowej rzeczywistości. Kobieta tęskni za "mamusiową rutyną" i oddałaby wiele, aby znów mieć dziecko przy boku.

- Ciężko jest odnaleźć się w nowym życiu bez dziecka. Ta mamusiowa "rutyna" którą miałam przez rok życia mojego synka, była najpiękniejsza "rutyną’" jakiej mogłam doświadczyć. Tę miłość i brak dziecka obok ciężko czymkolwiek zastąpić. Po prostu się nie da. Niby żyjesz, funkcjonujesz, ale jednak wszystko traci sens - napisała była partnerka Jakuba Rzeźniczaka .

Magdalena Stępień wciąż bardzo przeżywa śmierć dziecka

Magdalena Stępień wprost przyznała, że oddałaby wszystko, aby mieć obok siebie synka. Zdradziła również, że uśmiecha się i żyje "normalnie", aby nie myśleć ciągle o śmierci dziecka i nie popaść w depresję.

- Wiem, wielu osobom wydaje się, przecież żyjesz, podróżujesz, zarabiasz, masz się dobrze. Gdybym mogła, zamieniłabym się z każdym moim obecnym życiem, tylko żeby mieć obok siebie mojego synka. Często osoby po stracie, tak teraz już wiem, jak to jest, na siłę znajdują sobie zajęcia tylko po to, aby nie wpaść w depresję, nie załamać się, tak też jest w moim przypadku, próbuje żyć, funkcjonować, ale uwierzcie mi tęsknota za obecnością Olisia obok, nocnym wstawaniem, karmieniem, czy zmianą pieluszki jest tak ogromna, aż sama się zastanawiam chwilami, jak daję rade dalej żyć - czytamy we wpisie byłej uczestniczki "Top model ".

duch

Kierowca zarejestrował "to" na autostradzie. Twierdzi, że nagrał ducha, wideo obiegło sieć

CZYTAJ DALEJ
Kardynał Stanisław Dziwisz

Brzydkie zachowanie kard. Dziwisza. Uderzył księdza, wszystko widać na nagraniu

CZYTAJ DALEJ

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Kuba Wojewódzki i Janusz Palikot czują się niewinni. Inaczej sądzi prokuratura
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Niechlubne fakty z życia Kory Jackowskiej. Przez zdradę jej ukochany chciał popełnić rozszerzone samobójstwo
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Grał "Znachora". Jak potoczyło się życie Jerzego Bińczyckiego? Aktor długo szukał szczęścia
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Kilka lat temu Jacek Borkowski stracił żonę, teraz zdobył się na gorzkie wyznanie. "Siedzę sam"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Celine Dion jest nieuleczalnie chora. Musiała podjąć trudną decyzję, fani są załamani
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Niepokojące sceny na lotnisku, gwiazda disco polo nagle zasłabła. Muzycy ruszyli na pomoc
Czytaj więcej >
Piotr Szczurowski

Od najmłodszych lat zainteresowany głównie motoryzacją. Od kilkunastu lat codziennie sprawdzam co nowego w branży - od lat na bieżąco.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]