Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Maffashion uległa kontuzji podczas treningów! Wycofa się z "TzG"?
Maja Szewczak
Maja Szewczak 27.02.2024 22:54

Maffashion uległa kontuzji podczas treningów! Wycofa się z "TzG"?

Maffashion uległa kontuzji podczas treningów
fot.KAPIF;Maffashion uległa kontuzji podczas treningów

Maffashion to polska blogerka modowa, która w rzeczywistości nazywa się Julia Kuczyńska. Na swoim Instagramie zgromadziła prawie półtora miliona obserwujących, co jest dla niej ogromnym sukcesem. Niedawno wyszło na jaw, że weźmie udział w najnowszej edycji “Tańca z Gwiazdami” . Teraz okazuje się, że celebrytka uległa kontuzji. Czy da radę wystąpić w programie? 

Maffashion i "Taniec z Gwiazdami"

Już za moment  wyruszy kolejna edycja programu “Taniec z Gwiazdami”. Wystąpią takie gwiazdy jak Roksana Węgiel, Dagmara Kaźmierska czy Maciej Musiał. Do ekipy dołączyła również Maffashion, która już jakiś czas temu rozpoczęła treningi. Blogerka zatańczy z Michałem Danilczukiem. 

Influencerka zdradziła w rozmowie z “Pomponikiem”, że stresuje się udziałem w tanecznym show. Wyznała, jak sobie z tym radzi.

Ten stres dzięki adrenalinie działa mobilizująco. Moim takim sposobem na niego jest po prostu praca - przyznała Julia

Gwiazda powiedziała również, że nie boi się bliskości z partnerem, ponieważ jest to jej praca oraz jakaś forma rozrywki. 

Ja traktuję ten program jako rozrywkę, ale to też będzie praca. Takie są tańce, tak one wyglądają i profesjonalnie do tego podchodzę - powiedziała w wywiadzie z “Plotkiem”

Gwiazda Papa Dance apeluje o pomoc. Trwa walka o zdrowie

Kontuzja Maffashion

Maffashion przyznała, że nie jest zbytnio zrelaksowana na wieść o “Tańcu z Gwiazdami”. Jest to dla niej nowe wyzwanie i przygoda, która wymaga poświęcenia dużo czasu i ciężkiej pracy. Influencerka wyznała, że mimo wszystko dobrze się czuje z choreografią i zrobi wszystko, by pokonać stres. Im bliżej programu, tym więcej musi dać od siebie, co może wiązać się z ryzykiem kontuzji. 

Julia przyznała, że zaliczyła już niejedno potknięcie, które mogło skończyć się źle. W rozmowie z “Pomponikiem” celebrytka wraz z tanecznym partnerem wymieniła, co uległo już kontuzji.

  • Ostatnio musieliśmy przerwać, bo coś chrząknęło w kostce 
  • Była kostka, było kolano, pachwina i dwa kolana…
  • I stawy zapalne w kolanach! - podsumował programowy duet 
fot.KAPIF; Maffashion uległa kontuzji

Czy Maffashion będzie musiała się wycofać?

Maffashion podkreśliła, że dobry dobór treningowy oraz opieka fizjoterapeuty mimo wszystkim kontuzjom pomagają utrzymać formę. Celebrytka wyznała, że program traktuje poważnie i dlatego, jak na razie nic nie jest w stanie jej zatrzymać. Kontuzje, które miała do tej pory, na szczęście nie były tak poważne i jak sama przyznała, mięśnie się już zregenerowały. W rozmowie z “Pomponikiem” przekonała, że wystąpi w “Tańcu z Gwiazdami”. 

Naprawdę musiałoby wydarzyć się coś poważnego, musiałoby to grozić zdrowi, czy utracie  zdrowia na dłuższy czas, żebym zrezygnowała. Na razie wszystko jest bezpiecznie -uspokoiła fanów influencerka

fot.KAPIF; Maffashion nie wycofa się z “Tańca z Gwiazdami”

Źródło: “Pomponik”